• Informacje na temat:

  jarosław budnik

Artykuły na temat: jarosław budnik
 • Jowita Budnik: Aktorka z powołania

  Jowita Budnik (45 l.) na ekranie zadebiutowała, gdy była jeszcze dzieckiem. Kiedy jej kariera nabrała tempa, nieoczekiwanie usunęła się w cień. Co było tego powodem?

 • Paszporty "Polityki" dla filmowców

  Prestiżowe wyróżnienia dla młodych twórców - Paszporty "Polityki", zostaną przyznane we wtorek, 9 stycznia w Warszawie. W sekcji filmowej o nagrody walczą Jowita Budnik, Sławomir Fabicki i Xawery Żuławski.

 • Wszystko musi być po jej myśli

  Jowita Budnik najczęściej grywa kobiety po przejściach, ofiary przemocy. W serialu "Wszystko przed nami" jest jednak inaczej. Jej bohaterka Basia trzyma męża pod pantoflem, dba o syna i... ma zagadkową przeszłość.

 • Orły 2014: "Ida" najlepszym filmem

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego triumfowała podczas gali wręczenia Orłów 2014. Oprócz statuetki Polskiej Akademii Filmowej dla najlepszego filmu, czarno-biały obraz nagrodzono jeszcze w 3 kategoriach: najlepsza reżyseria (Paweł Pawlikowski), najlepsza aktorka (Agata Kulesza) i najlepszy montaż (Jarosław Kamiński).

 • "Barwy szczęścia": Kłamstwo wyjdzie na jaw

  Przeglądając gazetkę z reklamami butów, Marta (Katarzyna Zielińska) zauważy na jednym ze zdjęć... Rafała (Jarosław Budnik). Zadzwoni do agencji castingowej i dowie się, że chłopak, którego - jak się jej wydawało - uratowała przed śmiercią, to model i aktor. Odnajdzie jego profil na portalu społecznościowym i przeczyta, że jest szczęśliwym mężem i tatą. Marta od razu zrozumie, że to Ernest...

 • Wszystko musi być po jej myśli

  Najczęściej grywa kobiety po przejściach, ofiary przemocy. W serialu "Wszystko przed nami" jest jednak inaczej. Jej bohaterka Basia trzyma męża pod pantoflem, dba o syna i... ma zagadkową przeszłość.

 • Salowy

  ...rozpoznaje. To salowy ze szpitala Marian Kabelis (Jarosław Budnik). Na komendzie pojawia się zaniepokojona Zuzanna Kabelis (Jowita Budnik). Możejko przesłuchuje dyrektora szpitala. Przekazuje mu listę...

 • Popularny dziennikarz wraca do TVP

  Wojciech Jagielski wraca do TVP. Dołączy do ekipy prowadzących "Pytanie na śniadanie" i poprowadzi teleturniej "Wielka draka o dzieciaka".

 • M jak miłość

  ...problemy przez Bilskiego, który grozi, że zabije Artura. Serial obyczajowy, 45 min, Polska, 2016 Reżyseria: Jarosław Banaszek Scenariusz: Alina Puchała, Marta Kuszewska, Katarzyna Terechowicz Aktorzy(...) (Lucjan), Jacek Kopczyński (Werner), Piotr Nerlewski (Franek), Robert Moskwa (Artur), Jowita Budnik (mama Franka Zarzyckiego), Maja Wudkiewicz (Basia Rogowska), Dominika Kluźniak (Ewa), Olga Kalicka...

 • "Złote Lwy" dla filmu "Plac Zbawiciela"

  W Gdyni zakończył się 31. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Nagrodę "Złote Lwy" otrzymał film "Plac Zbawiciela" w reżyserii Krzysztofa Krauzego i Joanny Kos-Krauze - przejmująca historia o tym, co może się stać, gdy w rodzinie zabraknie zrozumienia i miłości.