• Informacje na temat:

  jaroslaw kret ma syna

Artykuły na temat: jaroslaw kret ma syna
 • Jarosław Kret dojrzał do roli ojca? Spędził z synem wakacje

  Jarosław Kret (55 l.) nie ukrywa, że od początku nie był idealnym ojcem. Gdy urodził się jego syn, był przerażony. "Runął świat chłopaka z głową w chmurach" - wyjawił niegdyś. Doszło do tego, że zniknął przed samym porodem! Jakie ma dziś relacje z synem? Czy swoje dziecko traktuje z odpowiednią troską?

 • Jarosław Kret: Smak Indii

  W księgarniach pojawi się kolejny dodruk bestsellera Jarosława Kreta "Moje Indie". Z prezenterem pogody i podróżnikiem rozmawiamy o egzotycznym kraju, w którym z przerwami spędził pięć lat. Za co kocha induską kuchnię? Z jaką bollywoodzką aktorką żył w przyjaźni?

 • Jarosław Kret: Czy teraz pogodzi się z bratem?

  Jarosław i Jacek Kretowie nie rozmawiają ze sobą od 10 lat. Czy to niebawem się zmieni?

 • Jarosław Kret: Zamieszkać na Krecie?

  Żyje, by realizować marzenia. Najchętniej te dziecięce, o podróżach. Ma już kolejne - o domu w... Tunezji. Dzisiaj już wie, że wkrótce je zrealizuje.

 • Jarosław Kret: Tajna kryjówka dziennikarza

  Choć od trzech lat Beata Tadla (42 l.) i Jarosław Kret (54 l.) oficjalnie mieszkają razem, zdarza się, że pogodynek ucieka z domu do swego lokum. Beata jest coraz bardziej sfrustrowana. Ile jeszcze wytrzyma?

 • Wciąż słyszę to samo pytanie!

  Słynny pan od pogody, Jarosław Kret, co dwa tygodnie w niedzielę odkrywa przed widzami TVP INFO sekrety najpiękniejszych miejsc w Polsce. Na "Polskę według Kreta" zapraszamy już 6 listopada.

 • Jarosław Kret przerywa milczenie po koszmarze. "To już była dystymia"

  Ponad rok temu na oczach całej Polski rozpadł się jego związek z Beatą Tadlą. Potem stracił pracę w stacji Nowa TV i zniknął z życia publicznego. Niedawno Jarosław Kret (55) podzielił się z fanami szczerym wyznaniem: „Po roku intensywnej terapii, dzięki opiece prawdziwych przyjaciół i pierwszym promieniom słońca wyjeżdżam z depresji”. Opowiedział o tym teraz, w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

 • Beata Tadla już po rozwodzie!

  Beata Tadla nie jest już żoną Radosława Kietlińskiego - poinformował Fakt.pl.

 • Jarosław Kret: Koniec wojny o ojcostwo!

  Wygląda na to, że wreszcie dobiegła końca wojna między Jarosławem Kretem (52 l.), prezenterem pogody w TVP1, i producentką telewizyjną Małgorzatą Kosturkiewicz. Para dawnych partnerów zakopała topór wojenny, bo porozumiała się w kwestii wysokości alimentów, jakie Kret ma płacić na syna, a także w sprawie zasad spotykania się ojca z chłopcem. Gdy sześć lat temu prezenter pogody został ojcem...

 • Agata Młynarska: Sama, ale nie samotna

  Popularna prezenterka Agata Młynarska przekonała się, że życie w pojedynkę jest nie mniej fascynujące, barwne i ciekawe od pozostawania w partnerskim związku.