• Informacje na temat:

  jaroslaw kuzniar - dziecko

Artykuły na temat: jaroslaw kuzniar - dziecko
 • Brangelina ważniejsza niż Andrzej Duda? Jarosław Kuźniar komentuje

  Jarosław Kuźniar (38 l.) postanowił w zabawny i nieco kąśliwy sposób skomentować delegację Andrzeja Dudy (44 l.) i Witolda Waszczykowskiego (59 l.) do USA. Dziennikarz wmieszał w to nawet... Angelinę Jolie (41 l.) i Brada Pitta (52 l.)!

 • Jarosław Kuźniar: Konfrontacja z "hejterami"

  Jarosław Kuźniar podjął rękawicę! Prezenter TVN24 stanął oko w oko ze społecznością, która za nim nie przepada.

 • Jarosław Kuźniar i Agnieszka Chylińska kłócą się w aucie!

  Agnieszka Chylińska (40 l.) rozpoczęła intensywną promocję swojej nowej płyty, którą wydała ku zaskoczeniu jej fanów. Tym razem piosenkarka wystąpiła w porannym programie Jarosława Kuźniara (38 l.), który nie miał oporów, aby zadać jej kilka krępujących i niewygodnych pytań.

 • Jarosław Kuźniar: Lubię pośpiech

  Choć od kilku lat prowadzi poranny program, wciąż nie przyzwyczaił się do wczesnego wstawania. Jarosław Kuźniar nauczył się za to spać 4 godziny na dobę. Bo, jak mówi, za dużo rzeczy jest do zrobienia, żeby kłaść się przed północą. Gdy nie ma go na wizji, opiekuje się dzieckiem. Prowadzi też biuro turystyczne.

 • Tak Jarosław Kuźniar oszczędza na opłatach bagażowych!

  Jarosław Kuźniar (36 l.) opowiedział o swoim sposobie na to, aby oszczędzić na opłatach bagażowych podczas wakacyjnych wyjazdów!

 • Jarosław Kuźniar: Ja tylko gadam

  Od 7 lat uprzyjemnia poranki widzom programu "Wstajesz i wiesz" w TVN24. Wakacje to dla niego pracowity sezon, lecz jako miłośnik podróży nie odpuściłby sobie corocznej wyprawy w nieznane. Jarosław Kuźniar opowiada o zaletach podróżowania na własną rękę oraz sposobach na radzenie sobie z krytyką.

 • Jarosław Kuźniar pod ostrzałem internautów. Monika Olejnik dolała oliwy do ognia!

  Na Jarka Kuźniara (37 l.) po niefortunnej wypowiedzi spadła lawina krytyki!

 • W "X-Factor" będzie świetny

  Wszyscy, którzy znają Jarosława Kuźniara z "Poranka TVN 24", wiedzą, że w programie na żywo "X Factor" będzie świetny.

 • Jarosław Kuźniar zostanie ojcem

  ..., to od razu syna". Dokładny termin porodu nie jest znany, ale - sądząc po pokaźnym brzuszku partnerki Kuźniara - dziecko z pewnością nie będzie kazało na siebie długo czekać!

 • Polacy pokochają "X Factor"?

  Debiutujący właśnie w Polsce "X Factor" to ulubiony show Brytyjczyków. Podczas najchętniej oglądanych odcinków przed telewizorami zasiada blisko 20 milionów widzów! Czy "X Factor" zrobi furorę również w Polsce?

Wideo na temat: jaroslaw kuzniar - dziecko
 • Kuźniar o łączeniu pracy z wychowaniem dziecka!

  Jarosław Kuźniar to świeżo upieczony tata. Opowiedział, jak łączy pracę z nowymi obowiązkami, których mu przybyło. Na szczęście córka nie sprawia większego kłopotu w wychowaniu. Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...