• Informacje na temat:

  jarosław staniek

Artykuły na temat: jarosław staniek
 • "Na dobre i na złe": Emilia Komarnicka i Przemysław Bluszcz w "Karierze Nikodema Dyzmy"

  .... Mam nadzieję, że nasz spektakl będzie po prostu udany. Teksty piosenek napisał Rafał Dziwisz, od strony choreograficznej spektakl przygotowywał Jarosław Staniek, zaś od strony wokalnej Anna...

 • Przemysław Bluszcz jako Nikodem Dyzma

  Na deski Teatru Syrena przeniesiono liczącą sobie ponad 80 lat powieść autorstwa Tadeusza Dołęgi - Mostowicza. Jej ekranizacja z Romanem Wilhelmin w roli głównej okazała się niebywałym sukcesem. Do dziś, mimo upływającego czasu, jest chętnie oglądana przez kolejne pokolenia fanów zaskakujących przygód Nikodema.

 • "Hip hop jest autentyczny"

  Jarosław Staniek - pierwszy i wielokrotny mistrz Polski breakdance. Z tańcem nowoczesnym i klasycznym zetknął się podczas pracy w warszawskim Teatrze Syrena. Ma w swoim dorobku kilkadziesiąt(...) ławek" w jego reżyserii. To autorski projekt, w którym Staniek podjął próbę znalezienia formuły wypowiedzi scenicznej, wynikającej z połączenia kultury hiphopowej z teatrem. Z Jarosławem Stańkiem

 • Powstaje polskie show taneczne

  Rozpoczynają się przygotowania do pierwszego polskiego show tanecznego. Kompozytorem muzyki jest Adam Sztaba (kierownik muzyczny wielu przedsięwzięć i produkcji, między innymi programu "Idol"), a choreografem - Jarosław Staniek, autor choreografii do musicali i widowisk, m.in.: "Hair", "Chicago", "Footloose", "Szachy", "West Side Story", "Kombinat".

 • "12 Ławek": Po premierze

  W sobotę, 5 lutego, w Teatrze Muzycznym w Gdyni, odbyła się premiera projektu teatralnego "12 ławek", w reżyserii Jarosława Stańki. Przedsięwzięcie zebrało świetne recenzje i jest porównywane przez niektórych krytyków do musicalu "Metro".

 • 12 Ławek: "Zaskoczyć widza"

  Premiera wyreżyserowanego przez Jarosława Stańka projektu teatralnego "12 Ławek", odbędzie się już w sobotę, 5 lutego, w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Przedsięwzięcie prezentować ma kulturę młodego pokolenia, dlatego jego twórcy zadbali o udział w spektaklu uznanych przedstawicieli środowiska hiphopowego, jak Tede, Sistars, O.S.T.R czy Numer Raz.

 • "12 Ławek": Bez cenzury

  W sobotę, 5 lutego na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni odbędzie się premiera "12 Ławek". Od miesięcy przygotowywany tajemniczy projekt ma szansę stać się obrazem młodego pokolenia, w którym dominuje kultura hiphopowa.

 • Grzeczna dziewczynka z... batem

  Martyna Melosik, uchodząca za "grzeczną dziewczynkę" w "Fabryce Gwiazd", usilnie pracuje w akademii nad zmianą wizerunku.

 • Joanna Liszowska wiedźmą

  Joanna Liszowska podbija Europę! A na pewno Czechy i Słowację... W Pradze i Bratysławie owacyjnie przyjęto multimedialne widowisko muzyczne "Vichry", w którym gwiazda "Na dobre i na złe" wciela się w postać wiedźmy Zemry. W najbliższy weekend spektakl będą mogli zobaczyć także mieszkańcy Warszawy.

 • Pożegnalny koncert Republiki

  16 marca podczas Festiwalu Piosenki Aktorskiej We Wrocławiu odbędzie się specjalny koncert zatytułowany "Kombinat", podczas którego piosenki Grzegorza Ciechowskiego i zespołu Republika zaśpiewają m.in. Kinga Preis i Mariusz Lubomski. Reżyserem całości jest Wojciech Kościelniak.