• Informacje na temat:

  jaroslaw trzech kroli

Artykuły na temat: jaroslaw trzech kroli
 • "M jak miłość": Marta odwiedza w więzieniu Bilskiego

  Brat Roberta został skazany na kilka lat więzienia, ale nadal twierdzi, że jest niewinny. Czy Wojciechowska zgodzi się reprezentować go w sądzie? Zapraszamy na 1129. odcinek "M jak miłość", w którym pojawi się nowy bohater: Jarosław Bilski (w tej roli: Jacek Król)!

 • Filip Łobodziński: Nieoczekiwana zmiana miejsc

  Pokolenie dzisiejszych 50-latków doskonale pamięta Filipa Łobodzińskiego z "Podróży za jeden uśmiech" Stanisława Jędryki. Jako Duduś był nieznośny, irytujący, przemądrzały i... nie sposób było go nie lubić.

 • Serialowe nowości, czyli co wkrótce zobaczymy w TV

  Okres wakacji wszystkim kojarzy się z beztroskimi chwilami i odpoczynkiem.. także tym od seriali i produkcji telewizyjnych. My odpoczywamy, ale aktorzy i ekipa produkcyjna intensywnie pracują, by jesienią powrócić ze zdwojoną siłą. Coraz to nowe motywy, wątki i bohaterowie, a wszystko po to żeby skraść serce widza i osiągnąć sukces. My jednak wiemy, że nie wszystkim się to udaje, bo konkurencja jest duża, a widz wymagający. Dlatego już dziś przygotowaliśmy dla was przegląd jesiennych...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Odzyska sympatię widzów?

  Jeszcze dwa lata temu Marta była na samym szczycie. Grała w serialu "Teraz albo nigdy", pracowała na planie trzech filmów ("Serce na dłoni", "Nie kłam kochanie" i "Ciacho"), zaproszono ją również do udziału w "Tańcu z gwiazdami". Dodatkowo wygrała kilka plebiscytów. Ukoronowaniem tych sukcesów była otrzymana w 2009 roku Telekamera Tele Tygodnia w kategorii: Najlepsza aktorka. Niestety, chwilę...

 • Jarosław Boberek śpiewa "Cuksy, cuksy"

  Przed dekadą brawurowym wykonaniem "Wyginam śmiało ciało" Jarosław Boberek poderwał wszystkich do madagarskiego tańca. Dziś niekwestionowany król Julian polskiego dubbingu powraca do śpiewania i zaprasza na słodkości do krainy Oz.

 • Wyznania "Ojca Mateusza"

  ...kroku". Aktor pamięta swoje pierwsze spotkanie z miastem na wzgórzach przed siedemnastu laty. Był wtedy w zespole Teatru Współczesnego, który wystawiał w pobliskim Tarnobrzegu "Wieczór Trzech Króli...

 • "Opowieści z pola bitwy"

  Od wydanego w 1995 roku albumu „A Black Moon Broods Over Lemuria” brytyjska grupa Bal-Sagoth komponuje muzykę, której nie sposób pomylić z twórczością jakiejkolwiek innej grupy. Rozbudowane utwory, bombastyczne aranżacje, epicki nastrój i jedyna w swoim rodzaju narracja w wykonaniu Byrona – dzięki temu wszystkiemu zespół od lat cieszy się uznaniem fanów i przychylnością recenzentów. Najnowszy album grupy, zatytułowany „Atlantis Acendant” to kolejna porcja wyśmienitej muzyki i następny...

 • Piotr Cyrwus: Powrót po 25 latach

  Teatr Polski w Warszawie przygotowuje nową premierę. "Wieczór Trzech Króli" Williama Szekspira w reżyserii Dana Jemmetta będzie można oglądać już od 18 czerwca. W obsadzie - Agnieszka Grochowska i Piotr Cyrwus.

 • Anna Cieślak w dubbingu animacji "Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki"

  Gwiazda polskiego dubbingu "Krainy Lodu", Anna Cieślak, powraca w nowym dziele twórców "Króla Lwa", "Pięknej i Bestii" i "Pocahontas".