• Informacje na temat:

  jarosław zabiegała

Artykuły na temat: jarosław zabiegała
 • "Agent Tomek" kandydatem na posła

  ...oraz z kolarzem Zbigniewem Piątkiem, byłym olimpijczykiem. Szef PiS Jarosław Kaczyński pytany w sierpniu o powody przyjęcia na listy wyborcze Kaczmarka, odpowiedział: "To jest tak, że uzyskał mocne...

 • Jarosław Kukulski nie żyje

  W wieku 66 lat zmarł w poniedziałek w Warszawie Jarosław Kukulski, kompozytor, autor m.in. takich przebojów, jak "Tyle słońca w całym mieście" i "Najtrudniejszy pierwszy krok" - poinformowała rodzina zmarłego.

 • Rutowicz o Jakimowiczu

  Jolanta Rutowicz (24 l.) na łamach jednego z tabloidów postanowiła opowiedzieć o tym, co tak naprawdę łączy ją z Jarosławem Jakimowiczem (39 l.): "Odmłodniał, zaczął się inaczej ubierać, czesać, zaczął mi się naprawdę podobać" - wyznaje.

 • "Nie jestem nawiedzony"

  " Destruction. Choć wiecznie czymś zajęty i ciągle zabiegany, Peter znalazł chwilę, by odpowiedzieć na pytania Jarosława Szubrychta.

 • Agata Młynarska odcięła się od przeszłości?!

  ...z Jarosławem Kretem (51 l.). Rozpad tego związku sprawił, że dostrzegła konieczność zmian. Zaczęła ten proces od mieszkania. Nie od razu jednak zdecydowała się na sprzedaż domu. - Mam za sobą dwa...

 • Jakimowicz pokazał Joli "to i owo"

  Okazuje się, że romans Joli Rutowicz (24 l.) i Jarosława Jakimowicza (39 l.) nie rozpoczął się miłością od pierwszego wejrzenia. Tak naprawdę Jola wcale nie lubiła Jarka.

 • Zientarski się zaręczył!

  Maciej Zientarski (43 l.) za spowodowanie w 2008 roku wypadku, w którym zginął jego kolega Jarosław Zabiega, został skazany na 3 lata więzienia. Wyrok jest nieprawomocny, a jego adwokaci zapowiadają apelację. Dziennikarz nie zamierza na razie martwić się przyszłością i próbuje ułożyć sobie życie na nowo. Zrobił w tym kierunku już pierwszy krok. Właśnie poprosił swoją partnerkę Magdalenę...

 • Boniek w filmie o Wilimowskim

  Wybitni piłkarze Zbigniew Boniek i Włodzimierz Lubański zostali zaproszeni do udziału w filmie Jarosława Marszewskiego poświęconym legendarnemu Ernestowi Wilimowskiemu - zatytułowanym "Ezi".

 • Wyszkoni w serialu

  Już niedługo poznamy bardzo przystojnego pielęgniarza, którego zagra Jarosław Sacharski, aktor znany m. in. z "Czasu honoru" i "M jak miłość". W kolejnych odcinkach pojawią się natomiast wielkie(...) gwiazda filmowa będzie zabiegała u lekarzy o dodatkową, upiększającą ciało operację. - Myślę, że to ciekawa postać do zagrania, bo poznajemy jej wiele twarzy - mówi Wyszkoni. - Stanowcza i odważna...

 • "Muzyka jak walka na pięści"

  Primer 55 – są młodzi, gniewni i bardzo głośni. Niedawno zadebiutowali płytą „Introduction To Mayhem”, która bez wątpienia podbije serca fanów Korn, Soulfly czy Rage Against The Machine, wszystkich, którzy uwielbiają wybuchową mieszankę hardcore`a, metalu i hiphopu. W przeddzień wyborów do Białego Domu Jarosław Szubrycht rozmawiał z Bobbym Burnsem, gitarzystą zespołu.

Dyskusje na temat: jarosław zabiegała