• Informacje na temat:

  jarosław zabiegała

Artykuły na temat: jarosław zabiegała
 • Jarosław Kret: Tajna kryjówka dziennikarza

  Choć od trzech lat Beata Tadla (42 l.) i Jarosław Kret (54 l.) oficjalnie mieszkają razem, zdarza się, że pogodynek ucieka z domu do swego lokum. Beata jest coraz bardziej sfrustrowana. Ile jeszcze wytrzyma?

 • Jarosław Kukulski nie żyje

  W wieku 66 lat zmarł w poniedziałek w Warszawie Jarosław Kukulski, kompozytor, autor m.in. takich przebojów, jak "Tyle słońca w całym mieście" i "Najtrudniejszy pierwszy krok" - poinformowała rodzina zmarłego.

 • "Agent Tomek" kandydatem na posła

  ...oraz z kolarzem Zbigniewem Piątkiem, byłym olimpijczykiem. Szef PiS Jarosław Kaczyński pytany w sierpniu o powody przyjęcia na listy wyborcze Kaczmarka, odpowiedział: "To jest tak, że uzyskał mocne...

 • "Nie jestem nawiedzony"

  " Destruction. Choć wiecznie czymś zajęty i ciągle zabiegany, Peter znalazł chwilę, by odpowiedzieć na pytania Jarosława Szubrychta.

 • Rutowicz o Jakimowiczu

  Jolanta Rutowicz (24 l.) na łamach jednego z tabloidów postanowiła opowiedzieć o tym, co tak naprawdę łączy ją z Jarosławem Jakimowiczem (39 l.): "Odmłodniał, zaczął się inaczej ubierać, czesać, zaczął mi się naprawdę podobać" - wyznaje.

 • Jakimowicz pokazał Joli "to i owo"

  Okazuje się, że romans Joli Rutowicz (24 l.) i Jarosława Jakimowicza (39 l.) nie rozpoczął się miłością od pierwszego wejrzenia. Tak naprawdę Jola wcale nie lubiła Jarka.

 • Beata Tadla: Wielkie zmiany w jej życiu. Wakacje z Jankiem i... nowa praca?

  .... Niewątpliwie Beata Tadla już doszła do siebie po rozstaniu z Jarosławem Kretem (54 l.). Schudła, wypiękniała i wreszcie ma czas dla swojego syna, Janka Kietlińskiego (17 l.). Początek nowego etapu(...) swoim redakcyjnym biurku, nie są w stanie zmiękczyć jej serca. Jarosław tak mocno ją zranił, że teraz nie będzie jej łatwo zaufać żadnemu mężczyźnie. Niemniej jednak dziennikarz nie traci nadziei, że...

 • Boniek w filmie o Wilimowskim

  Wybitni piłkarze Zbigniew Boniek i Włodzimierz Lubański zostali zaproszeni do udziału w filmie Jarosława Marszewskiego poświęconym legendarnemu Ernestowi Wilimowskiemu - zatytułowanym "Ezi".

 • Agata Młynarska odcięła się od przeszłości?!

  ...z Jarosławem Kretem (51 l.). Rozpad tego związku sprawił, że dostrzegła konieczność zmian. Zaczęła ten proces od mieszkania. Nie od razu jednak zdecydowała się na sprzedaż domu. - Mam za sobą dwa...

 • "Muzyka jak walka na pięści"

  Primer 55 – są młodzi, gniewni i bardzo głośni. Niedawno zadebiutowali płytą „Introduction To Mayhem”, która bez wątpienia podbije serca fanów Korn, Soulfly czy Rage Against The Machine, wszystkich, którzy uwielbiają wybuchową mieszankę hardcore`a, metalu i hiphopu. W przeddzień wyborów do Białego Domu Jarosław Szubrycht rozmawiał z Bobbym Burnsem, gitarzystą zespołu.

Dyskusje na temat: jarosław zabiegała