• Informacje na temat:

  jaruzelski

Artykuły na temat: jaruzelski
 • Opiekunka Jaruzelskiego wyznaje w tabloidzie: wybaczyłam generałowej!

  Dorota W. niespodziewanie zjawiła się na pogrzebie Barbary Jaruzelskiej (+86 l.). Opiekunka chciała dać do zrozumienia, że nie ma żalu do generałowej, że oskarżała ją o romans z jej mężem...

 • Borys Lankosz robi film o Jaruzelskim!

  Borys Lankosz - reżyser obsypanego nagrodami "Rewersu" i "Ziarna prawdy" - pracuje nad filmem fabularnym o Wojciechu Jaruzelskim. Podstawą scenariusza będzie książka Pawła Kowala i Mariusza Cieślika "Jaruzelski. Życie paradoksalne".

 • Monika Jaruzelska: Rodzice pogodzili się!

  Chory na chłoniaka Wojciech Jaruzelski (91 l.) wyszedł już ze szpitala. Do zdrowia dochodzi w uzdrowisku w Busku-Zdroju.

 • "Ten film zrobię przede wszystkim z myślą o kobietach, bo głównym tematem jest macierzyństwo" - powiedział PAP Borys Lankosz o ekranizacji powieści Joanny Bator "Ciemno, prawie noc". Potwierdził, że jako następną chciałby przenieść na ekran książkę o gen. Jaruzelskim.

 • Generał Jaruzelski uwodził Monikę Olejnik!

  Barbara Jaruzelska (84 l.) kilka tygodni temu wywołała prawdziwą burzę w mediach, gdy wyznała, że jej mąż ma na boku kochankę i ogólnie przez całe życie miał słabość do kobiet. "Ta kobieta uczepiła się mojego męża, podrywa go! A ja nie chcę być z generałem, z takim amoroso. Ja romansów nie prowadzę!" - zżymała się generałowa. Okazuje się, że Jaruzelski nie przepuścił żadnej pięknej kobiecie...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kto wygrał tym razem?

  W trzecim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który widzowie Polsatu obejrzeli 21 marca, uczestnicy zaskoczyli swymi wykonaniami widzów i publiczność w studiu. Rywalizacja była zacięta do samego końca. Dzięki głosom uczestników show wygrała jednak Kasia Ankudowicz, która wcieliła się w Roya Orbisona. Aktorka "rzutem na taśmę" pokonała Annę Czartoryską-Niemczycką.

 • Wojciech Jaruzelski odszedł 25 maja po długiej chorobie nowotworowej, ostatnie lata życia spędzając w szpitalach. To właśnie tam miało dojść do jego romansu z opiekunką, o którym gazetom opowiadała generałowa. Barbara Jaruzelska relacjonowała "Super Expressowi", że widziała, jak kobieta "wkładała mężowi głowę pod kołdrę". Do tego Jaruzelski miał opiekunkę utrzymywać i zapisać jej część swojego...

 • "Psy": Dalsze losy Franza i Angeli

  Rok 1992. Władysław Pasikowski kompletuje obsadę do filmu "Psy". Rolę Franza Maurera dostaje jego najlepszy przyjaciel, 40-letni wówczas Bogusław Linda.

 • Tabloid ujawnia majątek Moniki Jaruzelskiej! Jest gigantyczny!

  Monika Jaruzelska (55 l.) niedawno została radną Warszawy. Córka słynnego generała musiała więc złożyć oświadczenie majątkowe. "Fakt" dotarł do szczegółów...

 • Konczałowski o gen. Jaruzelskim

  Znany rosyjski reżyser filmowy Andriej Konczałowski ( "Dom wariatów" ), który realizuje cykl dokumentalny o przywódcach politycznych XX wieku, wśród najbardziej interesujących go liderów wymienia generała Wojciecha Jaruzelskiego.

Zdjęcia na temat: jaruzelski
 • Monika Jaruzelska
 • Monika Jaruzelska
 • Monika Jaruzelska
Wideo na temat: jaruzelski
 • Monika Jaruzelska o umierającym ojcu: Lepiej nie będzie!

  91-letni generał Jaruzelski od dłuższego czasu przebywa w szpitalu, gdzie walczy o życie. Jeden z tabloidów podał nawet sensacyjną wiadomość, że generał nie żyje. Rodzina szybko zdementował jednak te doniesienia! Wygląda jednak na to, że szanse na powrót do zdrowia są nikłe. Promująca swoją nową książkę Monika Jaruzelska kilka dni temu wyznała, że ze stanem zdrowia ojca jest coraz gorzej

 • Jaruzelska o ojcu: To wielki przywilej, że jestem jego córką!

  Monika Jaruzelska pojawiła się ostatnio w śniadaniówce TVN, gdzie zapowiedziano ją jako "skazaną na bycie córką Jaruzelskiego". Stylistce nie spodobało się jednak słowa "skazana", gdyż nie jest jej(...) beneficjentką życia Jaruzelskiego. Musiałabym chyba wyjść za Trynkiewicza, żeby nie kojarzono mnie przez pryzmat taty" - stwierdziła Jazruzelska. (DDTVN/x-news)

 • Jaruzelska: Byłam samotna!

  Monika Jaruzelska wspomina swoje ciężkie dzieciństwo, w którym czuła się niezwykle samotna, bo rodzice nie poświęcali jej zbyt wiele uwagi. (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: jaruzelski