• Informacje na temat:

  jaś mela

Artykuły na temat: jaś mela
 • "rodzinka.pl": Maciej Musiał na premierze filmu "Mój biegun"

  Aż trzy lata fanki Macieja Musiała, czyli Tomka Boskiego z "rodzinki.pl", musiały czekać na premierę pierwszego filmu fabularnego, w jakim ich idol zagrał główną rolę. "Mój biegun" właśnie trafia na ekrany polskich kin. Byliśmy na uroczystej premierze opowieści o Jaśku Meli, w którego wcielił się Maciek.

 • "Mój biegun": Maciej Musiał jako Jaś Mela

  Maćka Musiała - jednego z najbardziej obiecujących aktorów młodego pokolenia, już 25 października będziemy mogli zobaczyć w filmie "Mój biegun". Aktor zagrał w filmie Jaśka Melę - najmłodszego zdobywcę dwóch biegunów.

 • Naładowany pozytywną energią

  .... Bardzo dużo rozmawiałem z aktorami i reżyserem na temat postaci. Dyskutowaliśmy o tym, co mój bohater lubi i czy jest katolikiem na przykład. Spotkałeś się z Jaśkiem Melą? - Producenci dali wybór mnie i reżyserowi, czy ma dojść do spotkania z Jaśkiem. Stwierdziliśmy, że przed filmem nie będę się z nim spotykał, bo wtedy może będę starać się odegrać jego samego. Jasia poznałem dopiero w połowie...

 • Bobrowski jako Saleta, Bołądź jako Mróz

  Wiosną 2011 roku na antenę telewizji TVN powraca cykl filmów fabularnych "Prawdziwe historie", który spotkał się z dużym uznaniem widzów. W tym sezonie stacja pokaże historie Przemysława Salety, Agaty Mróz oraz Jasia Meli.

 • Kto zgarnia gadżety?

  ...baru? - JUŻ LECĘ!" A żarcie w Ciechocinku? Dobrze że można się napić alkoholu. I najeść grzybków... Taaa... Grzybki... Dzięki nim przetrwałem w Ciechocinku. Czy wiecie że Jaś i Małgosia odnaleźli domek(...) po scenie i robił TA-DAAM! Podskok - Ta DAAAM! Brawa! Obrót - TA DAAAM!! BRAWA. Kopnę Mela w d... ekhem.. dębowe drzwi - TA DAAAM! BRAWA! Nienawidzę magików. Kaszle ....kaszle...... kaszle.... Czy...

 • Magdalena Walach: Szczególny projekt

  Magdalena Walach wcieliła się w rolę matki Jaśka Meli w produkcji "Mój biegun". Aktorka opowiada o roli w filmie, który można od kilkunastu dni oglądać w kinach.

 • Gwiazdy po latach: "Ally McBeal"

  ...u boku Mela Gibsona w "Godzinie zemsty", z Elizabeth Shue zagrała w "Molly", a z Clintem Eastwoodem w "Prawdziwej zbrodni", w "Kumplu do bicia" wystąpiła u boku Antonio Banderasa i Woody’ego(...) karierze możemy odnaleźć zarówno role subtelne, jak w dramacie "Wybór Zofii" u boku Meryl Streep, jak i rubasznie komiczne, czego najlepszych przykładem jest "Jaś Fasola". MacNicol pojawiał się też w filmach...

 • Jeśli nie będziemy próbować, przegramy

  - Trudno mi wyobrazić sobie, co czuje kobieta, która klęczy przy łóżku syna ze świadomością, że może on nie przeżyć następnej doby - w dodatku mająca już za sobą doświadczenie utraty jednego dziecka. Granie tych scen było dla mnie wielkim wyzwaniem - mówi Magdalena Walach, która w filmie "Mój biegun" Marcina Głowackiego wciela się w matkę Jaśka Meli.

 • Polskie filmy nagrodzone w Kalifornii

  Dwa filmy z cyklu "Prawdziwe historie" zostały nagrodzone w konkursie "The Accolade Competition" w Kalifornii.

 • Olga Bołądź: Jak spisała się w roli Agaty Mróz?

  TVN przygotowuje na wiosnę kolejne trzy filmy z cyklu "Prawdziwe historie". Jeden z obrazów to historia zmarłej na białaczkę siatkarki, Agaty Mróz. W tę postać wcieliła się Olga Bołądź, która przyznała, że było to dla niej duże przeżycie.