• Informacje na temat:

  jaskrawych kolorów

Artykuły na temat: jaskrawych kolorów
 • Monika Olejnik dała za tę kreację grosze. Jaki efekt?

  Monika Olejnik (59 l.) znana jest nie tylko z ciętego języka, ale i własnego stylu, który często budzi sporo emocji na forach internetowych. Dziennikarka lubi nietypowe połączenia, śmiałe propozycje od projektantów. Zazwyczaj stawia na barwne dodatki i jaskrawe kolory. Na jednej z ostatnim imprez zaskoczyła, pojawiając się w "bardzo taniej" - jak podkreśliła - kreacji, na którą złożyły się czarne dzwony i marynarka. Jaki efekt?

 • Susan Boyle dla Rihanny zafarbuje włosy

  Susan Boyle marzy o nagraniu piosenki w duecie z gwiazdą pop Rihanną. Szkocka gwiazda zapowiedziała, że na potrzeby współpracy z autorką przeboju "Umbrella" jest nawet gotowa ufarbować sobie włosy na jaskrawy kolor, aby dopasować się do wizerunku młodszej koleżanki z branży.

 • Sablewska: Kiedyś miałam ogromny kompleks swoich oczu!

  Stylistka podkreśla, że całkowicie pozbyła się kompleksów, zaakceptowała to, jaka jest, i znalazła swój własny styl, dzięki któremu może zatuszować mankamenty urody i sylwetki. Podkreśla, że choć tęczówki jej oczu mają inny kolor, to nie musi specjalnie dobierać pod tym kątem zupełnie innego makijażu. Zazwyczaj stawia na ciepłe, delikatne kolory.

 • Cyfrowy "Faraon" w kinie!

  "Faraon" w historii polskiej kinematografii zajmuje miejsce szczególne jako największe ówczesne przedsięwzięcie produkcyjne. To wybitne dzieło Jerzego Kawalerowicza, nominowane w 1967 roku do Oscara, zostało właśnie cyfrowo zrekonstruowane.

 • Marcjanna Lelek zmieniła fryzurę! Co za szalona metamorfoza!

  Marcjanna Lelek (23 l.) od lat gra w serialu „M jak miłość” i za tę rolę fani ją pokochali. Poznali ją jako blondynkę o kręconych włosach, ale teraz gwiazdka postanowiła zerwać z tym wizerunkiem i całkowicie zmieniła fryzurę!

 • Dygant w sukni ślubnej

  "Fakt" przyłapał Agnieszkę Dygant na zakupach. Gwiazda "Niani" przymierzała... suknie ślubne.

 • Kuba Wojewódzki chwali się nowym autem! Cena zwala z nóg!

  ...54-letni showman słynie z zamiłowania do sporo młodszych kobiet oraz nieprzyzwoicie drogich samochodów w jaskrawych kolorach, które widać na ulicy z odległości kilometra.  W końcu Kuba uwielbia zwracać na siebie uwagę. A i paparazzi łatwiej mogą go wtedy wytropić... Niedawno na swoim Facebooku Wojewódzki wystawił na sprzedaż swoje zielone Lamborghini.  "IDZIE WIOSNA - CZAS NA ZMIANY! Sprzedam...

 • Zbrodnia i piękność

  Na jedyny koncert do Polski przyjedzie Suzanne Vega, wokalistka pamiętana z wielkich przebojów "Luka" i "Tom's Diner".

 • Księżna Meghan i książę Harry w czułym pocałunku. Chyba się zapomnieli!

  Księżna Meghan (36 l.) wprowadziła do rodziny królewskiej własne zasady. Tym samym ignoruje reguły ustalone wcześniej. Nie ma zamiaru rezygnować z publicznego okazywania uczuć Harry'emu (33 l.). Udowodniła to podczas ostatniego oficjalnego wyjścia. Zapomnieli, że królowa niezbyt dobrze reaguje na coś takiego?

 • Kochliwa Agata z "Magdy M."

  Daria Widawska ze śmiechem wspomina, że trochę bała się przyjąć propozycję zagrania Agaty w serial u "Magda M.". Bohaterka nie ukrywa, że lubi seks i rzuca się na każdego napotkanego faceta.

Wideo na temat: jaskrawych kolorów
 • Monika Olejnik dała za tę kreację grosze

  Monika Olejnik (59 l.) znana jest nie tylko z ciętego języka, ale i własnego stylu, który często budzi sporo emocji na forach internetowych. Dziennikarka lubi nietypowe połączenia, śmiałe, markowe ciuchy, propozycje od znanych projektantów. Stawia również barwne dodatki i jaskrawe kolory. Na jednej z ostatnim imprez dziennikarka jednak zaskoczyła, pojawiając się w "bardzo taniej" - jak podkreśliła - kreacji, na którą złożyły się dzwony i marynarka. Jaki efekt?