• Informacje na temat:

  jasmine waltz.

Artykuły na temat: jasmine waltz.
 • W separacji!

  ...częścią "Krzyku". Jednak od dawna mówi się, że Courtney ma romans z kolegą z planu serii "Cougar Town: Miasto kocic", Brianem Van Holtem, a David spotyka się z Jasmine Waltz. Przy okazji - Waltz...

 • Oscary 2014: Znamy zwycięzców

  Nie było zaskoczeń podczas tegorocznej oscarowej gali. Zgodnie z przewidywaniami najlepszym filmem został "Zniewolony. 12 Years a Slave", a aktorami Matthew McConaughey i Cate Blanchett. Najwięcej, aż siedem statuetek, zdobyła "Grawitacja".

 • Piosenkarz i modelka uprawiali seks w "Big Brother"?

  Wielka Brytania żyje gorącym romansem 30-letniego Lee Ryana z boysbandu Blue i 34-letniej modelki Jasmine Waltz. Para nic nie robiła sobie z kamer umieszczonych w domu Wielkiego Brata w programie "Celebrity Big Brother".

 • Lee Ryan (Blue) przed kamerami: "Czy chcesz uprawiać seks?"

  Trochę zapomniany wokalista Lee Ryan z boysbandu Blue znów na ustach całej Wielkiej Brytanii.

 • Oscary 2014: Relacja z gali

  Nie było zaskoczeń podczas tegorocznej oscarowej gali. Zgodnie z przewidywaniami najlepszym filmem został "Zniewolony. 12 Years a Slave", a aktorami Matthew McConaughey i Cate Blanchett. Najwięcej, aż siedem statuetek, zdobyła "Grawitacja".

Zdjęcia na temat: jasmine waltz.
Wideo na temat: jasmine waltz.
 • Take This Waltz

  Margot, mężatka z pięcioletnim stażem, odczuwa znużenie w związku, który nie dostarcza jej już nowych, ekscytujących wrażeń. Mąż nie pali się do powiększenia rodziny - jest zajęty przygotowaniem swojej pierwszej książki kucharskiej, poświęconej w całości daniom z drobiu. Mimo wzajemnej miłości, o jakiej małżonkowie zapewniają się w co drugiej scenie, Margot doskwiera nuda. Pewnego dnia poznaje atrakcyjnego Daniela i z miejsca się w nim zakochuje.

 • Blue Jasmine

  Po spektakularnej filmowej wycieczce po najbarwniejszych miastach Europy (zmysłowa Barcelona, romantyczny Paryż i kipiący humorem Rzym), Woody Allen powraca do rodzinnej Ameryki. Jasmine (Cate Blanchett) przywykła do wygodnej egzystencji u boku męża-biznesmena Hala (Alec Baldwin). Do świata luksusowych rezydencji i limuzyn, kolacji w najdroższych restauracjach Nowego Jorku i zakupów w butikach topowych projektantów. Jednak kiedy Hal zostaje zatrzymany pod zarzutem malwersacji, a konta...

 • Gunman: Odkupienie

  Międzynarodowy szpieg, aby oczyścić swoje imię, ucieka przed organizacją, dla której pracował.

Dyskusje na temat: jasmine waltz.