• Informacje na temat:

  jason behr

Artykuły na temat: jason behr
 • Gwiazdy po latach: "Roswell: W kręgu tajemnic"

  Miasteczko Roswell w Nowym Meksyku jest sławne z powodu katastrofy UFO, do której rzekomo doszło tam w 1947 roku. Również tu, ale współcześnie, mieszka dwoje młodych ludzi, Liz (Shiri Appleby) i Max (Jason Behr), których połączy miłość, gdy on uratuje jej życie. Uduchowiony i mądry Max, jego piękna siostra, Isabel (Katherine Heigl) i najlepszy przyjaciel, Michael (Brendan Fehr), który bywa...

 • Mroczne strony rock and rolla

  Jason Behr ( serial "Roswell - w kręgu tajemnic"), Sarah Wynter ( "Muza" ), Dominic Monaghan ( "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" ) i Joshua Leonard ( "Blair Witch Project" ) zagrają główne role w filmie "Shooting Livien". Obraz będzie psychologicznym dramatem osadzonym w środowisku muzyków rockowych. Zdjęcia do projektu rozpoczną się już w sobotę, 15 listopada.

 • Jeszcze więcej ofiar klątwy

  ") i Jason Behr (serial "Roswell - w kręgu tajemnic").

 • Clea DuVall ofiarą klątwy

  Clea DuVall ( "Oni" , "Tożsamość" ) zagra jedną z głównych ról w filmie "The Grudge". Obraz, będący amerykańską przeróbką japońskiego horroru "Ju-On", opowie o tajemniczej klątwie doprowadzającej ludzi do obłędu i śmierci. Realizacja filmu rozpocznie się już 26 stycznia w Tokio.

 • Jesus Christ Superman?

  Jim Caviezel, odtwórca głównej roli w filmie Mela Gibsona "Pasja" , zagra być może w najnowszej produkcji studia Warner Bros, długo oczekiwanej kolejnej opowieści o przygodach Supermana. Nowy projekt wytwórni jest wyjątkowo pechowy - po zmianie na stanowisku reżysera pojawiły się problemy z obsadzeniem głównej roli.

 • Wraca kultowa produkcja

  Tam, gdzie wylądował statek Obcych, wszystko może się zdarzyć. Nastolatki z Roswell chodzą do szkoły, romansują, szukają miejsca w życiu i... ukrywają tajemnicę swojego pochodzenia.

 • Nominacje do nagród Saturn

  Ubiegłoroczny przebój "X-Men" w reżyserii Bryana Singera zdobył aż dziesięć nominacji do dorocznych nagród Saturn, przyznawanych przez Akademię Filmów Science Fiction, Fantasy i Horrorów (Academy of Science Fiction, Fantasy And Horror Films). Po osiem nominacji uzyskały obrazy: "Przyczajony tygrys, ukryty smok" i "Grinch - świąt nie będzie" .

Zdjęcia na temat: jason behr
Wideo na temat: jason behr
 • W chmurach

  Spod ręki Jasona Reitmana, nominowanego do Oscara? reżysera filmu "Juno", wyszedł tym razem obraz "W chmurach" /Up in the Air/. To historia Ryana Binghama (laureat Oscara? GEORGE CLOONEY), pracownika korporacji i jednocześnie często korzystającego z usług linii lotniczych podróżnego klasy biznes, który po latach satysfakcjonującego go życia na walizkach, nagle jest gotowy do tworzenia prawdziwych, bliskich relacji. Ryanowi odpowiada jego nieobarczony obowiązkami styl życia 'w drodze'. Nie...

 • Arthur

  Lata 80. to czas nie tylko zwariowanych kreacji w świecie mody, ale również fantastycznych i ponadczasowych komedii. Zrealizowany w 1981 roku "Arthur" z Dudleyem Moorem i Lizą Minelli w rolach głównych dziś zaliczany jest do grona ponadczasowych produkcji filmowych. Trzydzieści lat później wytwórnia Warner Bros. i firma Galapagos Films przedstawiają jej nową, uwspółcześnioną wersję w gwiazdorskiej obsadzie. Arthur (Russell Brand) wiedzie życie, którego można mu tylko pozazdrościć. Jest...

 • Zła kobieta

  Cameron Diaz wciela sie w postać nauczycielki i to bardzo niegrzecznej. Po porzuceniu przez chłopaka ubiega się o względy kolegi z pracy.

Dyskusje na temat: jason behr