• Informacje na temat:

  jason behr aktor

Artykuły na temat: jason behr aktor
 • Gwiazdy po latach: "Roswell: W kręgu tajemnic"

  Miasteczko Roswell w Nowym Meksyku jest sławne z powodu katastrofy UFO, do której rzekomo doszło tam w 1947 roku. Również tu, ale współcześnie, mieszka dwoje młodych ludzi, Liz (Shiri Appleby) i Max (Jason Behr), których połączy miłość, gdy on uratuje jej życie. Uduchowiony i mądry Max, jego piękna siostra, Isabel (Katherine Heigl) i najlepszy przyjaciel, Michael (Brendan Fehr), który bywa...

 • Clea DuVall ofiarą klątwy

  Clea DuVall ( "Oni" , "Tożsamość" ) zagra jedną z głównych ról w filmie "The Grudge". Obraz, będący amerykańską przeróbką japońskiego horroru "Ju-On", opowie o tajemniczej klątwie doprowadzającej ludzi do obłędu i śmierci. Realizacja filmu rozpocznie się już 26 stycznia w Tokio.

 • Nominacje do nagród Saturn

  Ubiegłoroczny przebój "X-Men" w reżyserii Bryana Singera zdobył aż dziesięć nominacji do dorocznych nagród Saturn, przyznawanych przez Akademię Filmów Science Fiction, Fantasy i Horrorów (Academy of Science Fiction, Fantasy And Horror Films). Po osiem nominacji uzyskały obrazy: "Przyczajony tygrys, ukryty smok" i "Grinch - świąt nie będzie" .

 • Jesus Christ Superman?

  Jim Caviezel, odtwórca głównej roli w filmie Mela Gibsona "Pasja" , zagra być może w najnowszej produkcji studia Warner Bros, długo oczekiwanej kolejnej opowieści o przygodach Supermana. Nowy projekt wytwórni jest wyjątkowo pechowy - po zmianie na stanowisku reżysera pojawiły się problemy z obsadzeniem głównej roli.

Zdjęcia na temat: jason behr aktor