• Informacje na temat:

  jason biggs aktor

Artykuły na temat: jason biggs aktor
 • Jason Biggs i Jenny Mollen zostali po raz drugi rodzicami!

  Aktorska para Jason Biggs (39 l.) i Jenny Mollen (38 l.) powitali na świecie drugie dziecko!

 • Kto chce zagrać u Kevina Smitha?

  Kontrowersyjny amerykański twórca Kevin Smith ("Clerks - Sprzedawcy", "Szczury z supermarketu"), poszukuje statystów, którzy chcieliby wystąpić w jego najnowszym filmie "Jersey Girl". Gwiazdami opowieści są Jennifer Lopez ( "Oczy anioła" ) i Ben Affleck ( "Suma wszystkich strachów" ). Reżyser szuka chętnych poprzez swą stronę internetową.

 • "Zatrudniliśmy prostytutkę!"

  Żona Jasona Biggsa , gwiazdora filmów z serii "American Pie", swoim wyznaniem zaszokowała Amerykę!

 • Robert Downey Jr. nie zagra u Allena

  Robert Downey Jr. ( "Cudowni chłopcy" , "Gothika" ) nie znajdzie się w obsadzie najnowszego filmu Woody'ego Allena ( "Klątwa skorpiona" , "Koniec z Hollywood" ). Wytwórnia Fox Searchlight i wykonawca nie doszli do porozumienia w sprawie ubezpieczenia występu aktora. Na planie zastąpi go przypuszczalnie Jason Biggs ( "Twarda laska" , "American Pie - Wesele" ).

 • Woody Allen skompletował obsadę

  Jak już informowaliśmy, za kilka tygodni rozpoczynają się zdjęcia do najnowszego filmu Woody'ego Allena. W wielkanocną niedzielę, 31 marca, branżowy magazyn The Hollywood Reporter doniósł, że do obsady niezatytułowanej jeszcze produkcji dołączył młody aktor komediowy Jimmy Fallon. Tym samym znana jest już cała obsada filmu.

 • Will Ferrell zamiast Downey'a Jr.

  Komik Will Ferrell ( "Austin Powers - Szpieg, który nie umiera nigdy" , "Zoolander" ) wystąpi w nowym, nie mającym jeszcze tytułu filmie Woody'ego Allena ( "Klątwa skorpiona" , "Koniec z Hollywood" ). Aktor obejmie rolę, którą pierwotnie zaproponowano nominowamemu do Oscara Robertowi Downey'owi Jr. ( "Cudowni chłopcy" ). Realizacja projektu rozpocznie się 22 września.

 • Ósma odsłona "American Pie"

  Już w kwietniu do polskich kin trafi kolejna część serii "American Pie". W produkcji o podtytule: "Zjazd absolwentów" zagrają aktorzy związani z tą serią od lat m.in. Eugene Levy, Jason Biggs i Seann William Scott.

 • Close i DeVito w obsadzie filmu Allena

  Glenn Close ( "102 Dalmatyńczyki" ) i Danny DeVito ( "Człowiek z Księżyca" ) dołączą do obsady nowego filmu Woody'ego Allena, którego realizacja rozpoczyna się za kilka tygodni. Jak już informowaliśmy, główne role w filmie zagrają młodzi aktorzy Christina Ricci ( "Człowiek, który płakał" ) i Jason Biggs ( "American Pie" ).

 • Szarlotka po raz kolejny

  Producenci z wytwórni Universal Pictures ostro zabrali się do pracy nad trzecią filmową opowieścią o problemach amerykańskich nastolatków wkraczających w dorosłość. Po przebojach "American Pie, czyli sprawa dowCipna" oraz "American Pie 2" , przyszedł czas na "American Pie 3". Według najnowszych doniesień, trzecia historia zadebiutuje na ekranach światowych kin w sierpniu 2003 roku.

 • Warren Beatty wycofuje się z projektu Tarantino

  Amerykański aktor Warren Beatty ("Dick Tracy", "Romanssidło" , "Bugsy") wycofał się z obsady najnowszego projektu Quentina Tarantino "Kill Bill". Po kilkumiesięcznych negocjacjach prowadzonych w tej sprawie, gwiazdor stwierdził, że "nie ma czasu na pracę na planie tego filmu".

Zdjęcia na temat: jason biggs aktor