• Informacje na temat:

  jason biggs zdjęcia

Artykuły na temat: jason biggs zdjęcia
 • Bohater "American Pie" w nowym filmie Woody'ego Allena

  Jason Biggs, gwiazda filmów "American Pie" i "Twarda laska" wystąpi w najnowszej produkcji Woody'ego Allena. Jak zwykle w przypadku filmów Allena, szczegóły scenariusza są okryte tajemnicą.

 • Ósma odsłona "American Pie"

  Już w kwietniu do polskich kin trafi kolejna część serii "American Pie". W produkcji o podtytule: "Zjazd absolwentów" zagrają aktorzy związani z tą serią od lat m.in. Eugene Levy, Jason Biggs i Seann William Scott.

 • Jonny Lee Miller u Allena

  Jonny Lee Miller ( "Hakerzy" , "Plunkett i Macleane" ) dołączył do obsady następnego filmu Woody'ego Allena ( "Klątwa skorpiona" , "Koniec z Hollywood" ). Wcześniej w owej komedii zgodzili się zagrać Radha Mitchell ( "Telefon" ), Chloë Sevigny ( "Nie czas na łzy" ) i Chiwetel Ejiofor ( "Niewidoczni" ). Zapewne pojawi się w nim także Jason Biggs ( "American Pie - Wesele" ).

 • Kto chce zagrać u Kevina Smitha?

  Kontrowersyjny amerykański twórca Kevin Smith ("Clerks - Sprzedawcy", "Szczury z supermarketu"), poszukuje statystów, którzy chcieliby wystąpić w jego najnowszym filmie "Jersey Girl". Gwiazdami opowieści są Jennifer Lopez ( "Oczy anioła" ) i Ben Affleck ( "Suma wszystkich strachów" ). Reżyser szuka chętnych poprzez swą stronę internetową.

 • Sequel "American Pie"

  Rozpoczęły się prace nad sequelem kontrowersyjnej komedii "American Pie" Paula Weitza, która była ubiegłorocznym przebojem box office'ów. Sukces kasowy sprawił, że producenci podjęli decyzję o realizacji drugiej części filmu. Nad scenariuszem znów pracuje Adam Herz. Obecnie prowadzone są rozmowy z gwiazdami części pierwszej na temat ich udziału w sequelu.

 • Szarlotka po raz kolejny

  Producenci z wytwórni Universal Pictures ostro zabrali się do pracy nad trzecią filmową opowieścią o problemach amerykańskich nastolatków wkraczających w dorosłość. Po przebojach "American Pie, czyli sprawa dowCipna" oraz "American Pie 2" , przyszedł czas na "American Pie 3". Według najnowszych doniesień, trzecia historia zadebiutuje na ekranach światowych kin w sierpniu 2003 roku.

 • Woody Allen i "Anything Else"

  Woody Allen ujawnił, iż jego najnowszy film będzie nosić tytuł "Anything Else". Słynny reżyser ( "Słodki drań" , "Drobne cwaniaczki" , "Klątwa skorpiona" ) skompletował już obsadę produkcji, a zdjęcia mają rozpocząć się późną wiosną.

 • Woody Allen skompletował obsadę

  Jak już informowaliśmy, za kilka tygodni rozpoczynają się zdjęcia do najnowszego filmu Woody'ego Allena. W wielkanocną niedzielę, 31 marca, branżowy magazyn The Hollywood Reporter doniósł, że do obsady niezatytułowanej jeszcze produkcji dołączył młody aktor komediowy Jimmy Fallon. Tym samym znana jest już cała obsada filmu.

 • Matt Damon: Epizod u Kevina Smitha

  W filmie "Jersey Girl", najnowszej produkcji Kevina Smitha ("W pogoni z Amy", "Jay i Cichy Bob kontratakują" ), w jednej z ról pojawi się Matt Damon, który współpracował już z reżyserem nad obrazem "Dogma" . Bohaterów filmu grają Ben Affleck i Jennifer Lopez.

 • Warren Beatty wycofuje się z projektu Tarantino

  Amerykański aktor Warren Beatty ("Dick Tracy", "Romanssidło" , "Bugsy") wycofał się z obsady najnowszego projektu Quentina Tarantino "Kill Bill". Po kilkumiesięcznych negocjacjach prowadzonych w tej sprawie, gwiazdor stwierdził, że "nie ma czasu na pracę na planie tego filmu".