• Informacje na temat:

  jason carter zdjęcia

Artykuły na temat: jason carter zdjęcia
 • Alfabet "Jak poznałem waszą matkę"

  ...ponownie postanowiła zostać matką. Tym razem swoją decyzję uzgodniła ze scenarzystami, a jej ciąża została wpisana do scenariusza serialu. G jak geneza. "HIMYM" narodziło się w głowach Cartera Baysa(...) latach. Nie dziwi więc fakt, że bohaterowie byli po części ich odpowiednikami: Ted - Carter, a Lily i Marshall - Craig i jego żona. Początkowo Rebecca Thomas nie godziła się, by wzorować postać Lily na...

 • "Godziny szczytu 3": Zdjęcia w sierpniu

  Jackie Chan ( "Godziny szczytu" ) w jednym z niedawno udzielonych wywiadów ujawnił, że w sierpniu tego roku rozpoczną się zdjęcia do filmu "Godziny szczytu 3". Trzecia część przebojowej komedii sensacyjnej będzie realizowana we Francji, Rosji i Niemczech.

 • Czarna książeczka Holly Hunter

  Holly Hunter ( "Bracie, gdzie jesteś?" ), wyróżniona nagrodą Independent Vision Award na tegorocznym festiwalu Sundance, zagra jedną z głównych ról w filmie "Little Black Book". Będzie to komedia o nieoczekiwanych skutkach, jakie przynieść może przeglądanie cudzej korespondencji. Obok zdobywczyni Oscara, na planie znajdzie się Brittany Murphy ( "8. Mila" ).

 • Nie wiesz na co iść do kina?

  "Z archiwum X: Chcę wierzyć", druga kinowa opowieść o przygodach agentów FBI Muldera i Scully, horror komediowy "Czarna owca", kryminał "Angielska robota" oraz amerykańska komedia "Moja dziewczyna wychodzi za mąż" trafią w piątek, 25 lipca, na ekrany polskich kin.

 • Kompletna kolekcja Harry'ego Pottera na DVD

  Wraz z wydaniem książkowym, filmowym a następnie na Blu-ray i DVD ostatniej części opowieści o sympatycznym czarodzieju, najpopularniejsza seria filmowa wszech czasów dobiegła końca. Ale...

 • 11.11.11: Pożegnanie z Potterem

  Najpopularniejsza seria filmowa wszech czasów dobiegła końca. Saga o przygodach Harry'ego Pottera i jego przyjaciół znalazła swój finał w drugiej części superprodukcji "Harry Potter i Insygnia śmierci", która na Blu-ray i DVD zadebiutuje już 11 listopada 2011.

 • Ogłoszono oscarowe nominacje!

  W Los Angeles, o godzinie 14.38 czasu polskiego, ogłoszono nominacje do 78. edycji najważniejszych nagród światowego kina - Oscarów. Sid Ganis, prezes Amerykańskiej Akademii Filmowej i Mira Sorvino, laureatka wyróżnienia Amerykańskiej Akademii Filmowej za rolę w filmie "Jej wysokość Afrodyta" , ogłosili nominowanych w dziesięciu z 24. kategorii.