• Informacje na temat:

  jason connery

Artykuły na temat: jason connery
 • Sean Connery szykuje zemstę

  Sean Connery ( "Twierdza" , "Szukając siebie" , "Liga niezwykłych dźentelmenów" ) zamierza wystąpić w sensacyjnym filmie "The Picaresque Revenge". Szkocki gwiazdor zagra w nim byłego agenta FBI, który szykuje odwet na ludziach odpowiedzialnych za jego uwięzienie. Na razie trwają poszukiwania reżysera projektu.

 • Jason Isaacs: Przodek Jamesa Bonda

  Już ponad tydzień trwają prace na planie filmu "The League of Extraordinary Gentlemen". Zdjęcia do adaptacji komiksowej opowieści realizowane są w Pradze. Rozpoczęły się one z dwudniowym opóźnieniem, gdyż na niewielką infekcję zapadł Sean Connery, wcielający się w filmie w główną rolę, Allana Quartermaina.

 • Sean Connery w "Niezniszczalnych 3"?

  81-letni Sean Connery, który od lat nie pojawia się na dużym ekranie, jest kolejnym kandydatem do zagrania w "Niezniszczalnych 3". Czy udział u boku dawnych gwiazd kina akcji skusi byłego Bonda do powrotu do zawodu?

 • Jason Flemyng w podwójnej roli

  Jason Flemyng, jeden z bohaterów filmu "Przekręt" Guy'a Ritchiego, dołączył do obsady filmu "The League of Extraordinary Gentlemen". Brytyjski aktor zagra w filmowej adaptacji rysunkowej opowieści autorstwa Alana Moore'a podwójną rolę - doktora Henry'ego Jekylla vel pana Edwarda Hyde'a.

 • Syn Seana Connery'ego gwiazdą kulinarnego show

  Sean Connery, niezapomniany odtwórca roli Jamesa Bonda, jest już oficjalnie na emeryturze. Głośno jest zaś o jego synu Jasonie, który ma szanse zaistnieć w telewizji jako... kucharz.

 • Brytyjscy aktorzy wszech czasów

  Anthony Hopkins ( "Milczenie owiec" , "Bad Company" ) i Judi Dench ( "Zakochany Szekspir" , "Czekolada" ) znaleźli się na szczycie listy najwybitniejszych brytyjskich aktorów wszech czasów. Zestawienie opracowano na podstawie głosów publiczności słynnego londyńskiego Old Vic Theatre, którego szefem obecnie jest znany reżyser Sam Mendes ( "American Beauty" ).

 • Czeskie "Gwiezdne wojny"

  Według najnowszych doniesień z planu realizacji filmu "Epizod III", producent Rick McCallum rozpoczął poszukiwania kolejnych plenerów, w których powstanie chronologicznie trzecia część "gwiezdnej sagi" . Rick McCallum odwiedził między innymi Szkocję i Czechy. Realizatorzy szukają "gotyckich lokalizacji".

 • Kapitan Nemo i protoplasta Jamesa Bonda

  Kolejni aktorzy dołączają do obsady filmu "The League of Extraordinary Gentlemen". Ostatnio realizatorzy poinformowali, iż w roli kapitana Nemo wystąpi indyjski aktor Irfan Khan ( "Wojownik" ), natomiast jako "Campion Bond" na planie pojawi się pochodzący z Australii Richard Roxburgh ( "Moulin Rouge" ).

 • Dżentelmeni na Malcie

  Jak informowaliśmy , po tragicznych powodziach w Czechach realizacja zdjęć na planach wielu filmowych opowieści przygotowywanych w Pradze została gwałtownie przerwana. Według najnowszych doniesień z planu produkcji filmu "The League of Extraordinary Gentlemen", ekipa ma zamiar kontynuować prace nad obrazem na Malcie.

 • Keanu Reeves Makbetem?

  Keanu Reeves ( "Matrix" , "Matrix Reaktywacja" , "Matrix Rewolucje" ) chciałby odpocząć od wielkich widowisk science-fiction i zagrać bardziej klasyczną rolę. Gwiazdor wyznał ostatnio, że bardzo chętnie wystąpiłby w ekranowej adaptacji szekspirowskiego "Makbeta". Mający spore teatralne doświadczenie aktor uważa, że jest w stanie poradzić sobie z wcieleniem się w postać krwawego szkockiego króla.

Wideo na temat: jason connery
 • W chmurach

  Spod ręki Jasona Reitmana, nominowanego do Oscara? reżysera filmu "Juno", wyszedł tym razem obraz "W chmurach" /Up in the Air/. To historia Ryana Binghama (laureat Oscara? GEORGE CLOONEY), pracownika korporacji i jednocześnie często korzystającego z usług linii lotniczych podróżnego klasy biznes, który po latach satysfakcjonującego go życia na walizkach, nagle jest gotowy do tworzenia prawdziwych, bliskich relacji. Ryanowi odpowiada jego nieobarczony obowiązkami styl życia 'w drodze'. Nie...

 • Arthur

  Lata 80. to czas nie tylko zwariowanych kreacji w świecie mody, ale również fantastycznych i ponadczasowych komedii. Zrealizowany w 1981 roku "Arthur" z Dudleyem Moorem i Lizą Minelli w rolach głównych dziś zaliczany jest do grona ponadczasowych produkcji filmowych. Trzydzieści lat później wytwórnia Warner Bros. i firma Galapagos Films przedstawiają jej nową, uwspółcześnioną wersję w gwiazdorskiej obsadzie. Arthur (Russell Brand) wiedzie życie, którego można mu tylko pozazdrościć. Jest...

 • Zła kobieta

  Cameron Diaz wciela sie w postać nauczycielki i to bardzo niegrzecznej. Po porzuceniu przez chłopaka ubiega się o względy kolegi z pracy.