• Informacje na temat:

  jason lee reżyser

Artykuły na temat: jason lee reżyser
 • Jason Lee u boku Bruce'a Willisa

  Kevin Smith ponownie spotka się na planie z Jasonem Lee.

 • Arnold Schwarzenegger na wideo-plakacie "Terminator: Genisys"

  Pojawił się animowany plakat filmu "Terminator: Genisys" z Arnoldem Schwarzeneggerem jako centralną postacią nietypowej zapowiedzi.

 • Gwiazdy po latach: "Gliniarz i prokurator"

  William Conrad, czyli prokurator Jason McCabe Właściwie: John William Cann. Aktor i spiker radiowy. Jego niski ton i charakterystyczną barwę głosu można było usłyszeć w kalifornijskich rozgłośniach już w późnych latach 30. XX wieku. Za jedną z jego najwybitniejszych ról uważa się narratora z "Gunsmoke", którego był też reżyserem. Po zakończeniu zdjęć do serialu "Gliniarz i prokurator" Conrad...

 • Arnold Schwarzenegger: Cała filmografia w 6 minut!

  Podczas wizyty w programie "The Late Late Show With James Corden" Arnold Schwarzenegger dokonał kompresyjnego wyczynu odgrywając w 6 minut wszystkie swoje kinowe role!

 • Twarda pani doktor pokazuje ludzką twarz

  Zawód: aktorka Zapytajcie o to KaDee Strickland, aktorkę, której przypadła w udziale kariera z rodzaju tych opisanych powyżej. Filmem indyjskiego reżysera Shyamalana, w którym wystąpiła, był słynny(...) - a jej wątek zaczął być rozbudowywany. Strickland, która na co dzień mieszka w LA razem ze swoim mężem, aktorem Jasonem Behrem, cieszy się, że producentka i scenarzystka serialu, Shonda Rhimes...

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

 • Jason Scott Lee na pustyni

  Jason Scott Lee ( "Galaktyczny wojownik" ) i Jay Hernandez ( "Debiutant" ) zagrają w epickim widowisku "The Nomad". Ma to być opowieść o młodym człowieku, w którego rękach spoczywa los trzech zwaśnionych plemion zamieszkujących jego kraj. Jednym z producentów wykonawczych filmu będzie wybitny czeski reżyser Milos Forman ( "Lot nad kukułczym gniazdem" , "Amadeusz" ).

 • Jason Lee u boku Bruce'a Willisa

  Kevin Smith ponownie spotka się na planie z Jasonem Lee ("My Name Is Earl"). Ulubiony aktor twórcy komedii "Zack i Miri kręcą porno" wystąpi w filmie "A Couple of Dicks".

 • Freddy + Jason = przebój

  Horror "Freddy vs. Jason" okazał się najbardziej dochodowym filmem weekendowego box office'u w Stanach Zjednoczonych. Od piątku, 15 sierpnia, do niedzieli, 17 sierpnia, obraz ten, mimo bardzo niepochlebnych recenzji, przyniósł wpływy w wysokości około 36,4 miliona dolarów. Jest to szóste co do wielkości sierpniowe "otwarcie" w historii amerykańskiego kina i zarazem najbardziej imponujący debiut

 • Nowy film Kevina Smitha

  Kevin Smith, jeden z ciekawszych twórców współczesnego kina, reżyser m.in. filmów "Clerks- sprzedawcy" oraz "W pogoni za Amy", rozpoczął właśnie pracę nad swoim najnowszym projektem, zatytułowanym "View Askew 5".