• Informacje na temat:

  jason lewis aktor

Artykuły na temat: jason lewis aktor
 • Jasona Lewisa (44 l.) przed laty mogliśmy podziwiać m.in. w takich popularnych serialach jak "Beverly Hills 90210" (w 1997 roku) oraz "Seks w wielkim mieście" (w latach 2003-2004). Aktor nie zrobił jednak wielkiej kariery. Lewis od czasu do czasu pokazuje się na imprezach celebryckich. Zobaczcie, jak zmieniał się przez lata. Rozponalibyście go dziś?

 • Zagra w sequelu "Seksu..."

  Amerykański aktor i model Jason Lewis być może jednak pojawi się w sequelu filmu "Seks w wielkim mieście" - podają media.

 • "The Punisher": Powiększa się obsada nowego serialu Marvela

  Do obsady serialu "The Punisher" dołączyło kilku aktorów. Wydaje się więc, że Frank Castle (Jon Bernthal) zyskał nowych sprzymierzeńców.

 • Złote Globy: Clooney w chmurach

  "W chmurach" (Up in the Air) Jasona Reitmana z główną rolą George'a Clooneya otrzymał aż sześć nominacji do przyszłorocznych Złotych Globów. Szansę na statuetkę ma również polski kompozytor Abel Korzeniowski za muzykę do filmu "A Single Man".

 • Gwiazdy po latach: "Roswell: W kręgu tajemnic"

  Miasteczko Roswell w Nowym Meksyku jest sławne z powodu katastrofy UFO, do której rzekomo doszło tam w 1947 roku. Również tu, ale współcześnie, mieszka dwoje młodych ludzi, Liz (Shiri Appleby) i Max (Jason Behr), których połączy miłość, gdy on uratuje jej życie. Uduchowiony i mądry Max, jego piękna siostra, Isabel (Katherine Heigl) i najlepszy przyjaciel, Michael (Brendan Fehr), który bywa...

 • Lepszy od hollywoodzkich gwiazd

  Jennifer Aniston w swoim najnowszym filmie - "Tak to się teraz robi", który od piątku, 20 sierpnia, jest na ekranach polskich, ma godnego siebie partnera. Aktor, o którym mowa, "kradnie" film takim gwiazdom, jak: Jeff Goldblum czy Juliette Lewis. To sześcioletni Thomas Robinson, grający neurotycznego synka Kassie, bohaterki kreowanej przez Aniston.

 • Perełka na piątkową noc

  Wyobrażacie sobie "Piątek, trzynastego" bez postaci Jasona Voorheesa, przerażającego mężczyzny w masce hokejowej, który, opętany żądzą krwi, morduje nastolatków spędzających wakacje w malowniczym obozie Crystal Lake? W latach osiemdziesiątych powstały trzy sezony serialu, który jednak z kultową serią o Jasonie miał wspólny jedynie tytuł.

 • MTV EMA 2013: Znamy nominowanych

  10 listopada w Amsterdamie odbędzie się gala wręczenia MTV European Music Awards. Poznaliśmy nominowanych do tych nagród. Najwięcej szans na statuetki mają Justin Timberlake oraz duet Macklemore & Ryan Lewis.

 • "Mass Effect", "The Last of Us": Ekranizacje gier komputerowych, które muszą powstać!

  ...przypadkach byłaby lepsza niż film - ze względu na rozpisanie historii, dopracowane zaprezentowanie świata, czy pogłębienie rysu psychologicznego postaci. Zdecydowaliśmy się "wybrać" też aktorów(...) garściami. Może kiedyś doczekamy się serialu, choć znowu pojawia się kwestia ogromnego budżetu. Obsada: Daisy Ridley (Tracer), Stellan Skarsgard (Torbjorn), Lewis Tan (Hanzo), Kelly Marie Tran...

 • Oscary 2014: Relacja z gali

  Nie było zaskoczeń podczas tegorocznej oscarowej gali. Zgodnie z przewidywaniami najlepszym filmem został "Zniewolony. 12 Years a Slave", a aktorami Matthew McConaughey i Cate Blanchett. Najwięcej, aż siedem statuetek, zdobyła "Grawitacja".