• Informacje na temat:

  jason miller zdjęcia

Artykuły na temat: jason miller zdjęcia
 • "Przyjaciele": Powrót legendarnych duetów

  ..."Siostrzyczek". Kilka miesięcy później na jeden odcinek do serialu wpadł też Jason Priestley. A ostatnio Jennie i inna jej koleżanka z "BH90210" Tori Spelling nakręciły sitcom "Mystery girl". Niestety(...)..." załatwiła też rolę swojemu mężowi, Alexisowi Denisofowi. Jego też poznała na planie serialu - "Anioła ciemności" (2001). WENTWORTH MILLER I DOMINIC PURCELL Sześć lat po zakończeniu "Skazanego na...

 • Serialowy przewodnik

  Mariolę, która obiecuje pomóc jej w napisaniu CV. Zayed dowiaduje się, że Ewa złożyła wymówienie. Marcin odwiedza rodziców Miguela Zobacz zdjęcia z serialu "Reguły gry" "Ojciec Mateusz" odc(...) zachowującego się Jasona Regera. Mężczyzna wygląda, jakby był w transie. Obok niego leży zakopana ludzka głowa. Śledczy próbują ustalić, czy mężczyzna był świadkiem, czy sprawcą zbrodni. Sprawdź naszą...

 • Oscary 2015: Znamy nominowanych! "Ida" powalczy o statuetkę

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu filmów nieanglojęzycznych nominowanych do Oscara. Jej operatorzy: Ryszard Lenczewski i Łukasz Żal mają szansę na Oscara za najlepsze zdjęcia. Anna Biedrzycka Sheppard została wyróżniona za najlepsze kostiumy ("Czarownica"). Z kolei w kategorii najlepszy dokument krótkometrażowy doceniono "Joannę" Anety Kopacz" i "Naszą klątwę" Tomasza

 • "Snajper": Legendarny żołnierz

  Clint Eastwood nakręcił film "Snajper" z Bradleyem Cooperem w roli Chrisa Kyle'a - żołnierza o umiejętnościach, dzięki którym zyskał miano bohatera na polu walki. Wyróżniały go jednak nie tylko wyjątkowe zdolności strzeleckie.

 • Jonny Lee Miller u Allena

  Jonny Lee Miller ( "Hakerzy" , "Plunkett i Macleane" ) dołączył do obsady następnego filmu Woody'ego Allena ( "Klątwa skorpiona" , "Koniec z Hollywood" ). Wcześniej w owej komedii zgodzili się zagrać Radha Mitchell ( "Telefon" ), Chloë Sevigny ( "Nie czas na łzy" ) i Chiwetel Ejiofor ( "Niewidoczni" ). Zapewne pojawi się w nim także Jason Biggs ( "American Pie - Wesele" ).

 • Josh Brolin u Allena

  Josh Brolin ( "Spisek doskonały" , "Człowiek-widmo" ) znajdzie się w obsadzie nowej komedii Woody'ego Allena ( "Klątwa skorpiona" , "Koniec z Hollywood" ). Obraz nie ma jeszcze tytułu, nie jest również jak dotąd znana jego fabuła. Pierwszy klaps na planie filmu padł na początku tygodnia.

 • Will Ferrell zamiast Downey'a Jr.

  Komik Will Ferrell ( "Austin Powers - Szpieg, który nie umiera nigdy" , "Zoolander" ) wystąpi w nowym, nie mającym jeszcze tytułu filmie Woody'ego Allena ( "Klątwa skorpiona" , "Koniec z Hollywood" ). Aktor obejmie rolę, którą pierwotnie zaproponowano nominowamemu do Oscara Robertowi Downey'owi Jr. ( "Cudowni chłopcy" ). Realizacja projektu rozpocznie się 22 września.

 • Ogłoszono oscarowe nominacje!

  W Los Angeles, o godzinie 14.38 czasu polskiego, ogłoszono nominacje do 78. edycji najważniejszych nagród światowego kina - Oscarów. Sid Ganis, prezes Amerykańskiej Akademii Filmowej i Mira Sorvino, laureatka wyróżnienia Amerykańskiej Akademii Filmowej za rolę w filmie "Jej wysokość Afrodyta" , ogłosili nominowanych w dziesięciu z 24. kategorii.