• Informacje na temat:

  jason newsted

Artykuły na temat: jason newsted
 • Metallica żegna przyjaciela. Bruce Sinfosky nie żyje

  W sobotę (21 lutego) w wieku 58 lat zmarł Bruce Sinfosky, współtwórca dokumentalnego filmu "Metallica: Some Kind of Monster".

 • Jason Newsted powiedział prawdę

  Były basista amerykańskiej grupy Metallica, Jason Newsted, wyjaśnił w wywiadzie udzielonym w ubiegłym tygodniu rozgłośni radio wej KNAC, okoliczności swojego odejścia od zespołu. Pobłogosławił również swoich potencjalnych następców - Joey'a Verę i Mike'a Ineza.

 • Jason Newsted uczy dzieci

  Jason Newsted przyjął zaproszenie wystosowane przez organizację Little Kids Rock i we wtorek, 21 października, pojawił się gościnnie jako nauczyciel w szkole Spring Valley Elementary School w San Francisco. Z uczniami podstawówki podzielił się swoją wiedzą o muzyce.

 • Jason Newsted: Może wrócę do Metalliki?

  Jason Newsted, były basista zespołu Metallica, w wywiadzie udzielonym ostatnio telewizji MTV, powiedział, iż gdyby James Hetfield, Lars Ulrich i Kirk Hammett zwrócili się do niego z propozycją powrotu do grupy "w odpowiednim czasie", rozważyłby taką ofertę. "Nigdy nie mów nigdy" - powiedział Jason.

 • Jason Newsted z The Moss Brothers

  Jason Newsted, były basista Metalliki, wystąpił po raz pierwszy na scenie od czasu rozstania z zespołem, z którym święcił największe triumfy. Muzyk pojawił się w niedzielę, 1 kwietnia, w Berkeley w Kalifornii, z nastoletnimi instrumentalistami - braćmi Reubenem i Evanem Moss, tworzącymi duet The Moss Brothers. Po koncercie ujawnił, że w sierpniu pojawi się na rynku jego solowa płyta.

 • Jason Newsted pozwany za EchoBrain

  Jason Newsted rozpoczął już nowe muzyczne życie w grupie EchoBrain, która nagrała bardzo dobry album zatytułowany po prostu "EchoBrain", wydany w Polsce przez Mystic 10 czerwca. Niestety, już znaleźli się tacy, którzy chcą przerwać obiecujący żywot zespołu. Pewna grupa z Dallas pozwała Jasona i wytwórnię Chophouse Records za naruszenie znaku towarowego.

 • Jason Newsted w Voivod?

  Coraz bardziej niesamowite informacje dotyczące przyszłości Jasona Newsteda docierają do mediów. Oczywiście, większość z nich jest niepotwierdzona, ale przyznać trzeba, iż bardzo interesująca. Ostatnio w jednym z serwisów pojawiło się doniesienie, że były basista Metalliki ma zasilić...kanadyjską grupę Voivod. Z pewnych informacji można natomiast podać, iż muzyk założył własną wytwórnię płytową

 • Jason Newsted i dwa świry z Metalliki

  "Dwoma kontrolującymi wszystko świrami" określił Jason Newsted swoich byłych kolegów z grupy Metallica, Jamesa Hetfielda i Larsa Ulricha, w rozmowie z dziennikarzem stacji MTV. Basista nie powiedział niczego złego na Kirka Hammetta, który gościnnie zagrał na płycie Echobrain, nowego zespołu Jasona.

 • Jason Newsted zakłada zespół marzeń

  Jason Newsted, były basista Metalliki, wykazuje się ostatnio wielką pracowitością. Nie wystarcza mu gra w zespole Echobrain, którego debiutancka płyta ukaże się w marcu i współpraca z Voivod. Postanowił więc powołać do życia "metalowy zespół marzeń", w którym zagra m.in. Andreas Kisser, gitarzysta Sepultury i Tom Hunting, perkusista Exodus.

 • Newsted opuścił Metallikę!

  Autorzy strony metallica.com donoszą, że Jason Newsted, basista formacji Metallica, zdecydował się opuścić grupę. "Ze względu na powody osobiste oraz szkody fizyczne, które wyrządziłem sobie grając muzykę, którą kocham, muszę opuścić zespół. To najtrudniejsza decyzja mojego życia" - oświadczył Newsted.