• Informacje na temat:

  jason priestley plotki

Artykuły na temat: jason priestley plotki
 • "Beverly Hills, 90210": Reboot z oryginalną obsadą w planach?

  Czy Jennie Garth, Tori Spelling, Jason Priestley, Ian Ziering, Brian Austin Green oraz Gabrielle Carteris powrócą w nowej odsłonie kultowego serialu? Wygląda na to, że tak.

 • "Beverly Hills, 90210": Powrót kultowego serialu! Zobaczcie zapowiedź

  Stacja Fox przedstawiła również pierwszą zapowiedź produkcji. W filmiku sześciu aktorów z oryginalnej obsady "Beverly Hills, 90210" (Tori Spelling, Jason Priestley, Jennie Garth, Shannen Doherty(...). Pierwsze plotki o nowej wersji "Beverly Hills, 90201" pojawiły się wiosną br., kiedy Tori Spelling zamieściła na Instagramie wpis, w którym napisała, że razem z Jennie Garth przygotowują projekt związany...

 • Co ich łączy?

  Kiedyś fani "Beverly Hills, 90210" marzyli o tym, by Jennie Garth i Luke Perry byli parą nie tylko na małym ekranie. Niedawno wybuchły plotki o ich romansie! Ile w nich prawdy?

 • Nowe "stary" serial

  ...16 czerwca padnie pierwszy klaps na planie nowej serii kultowego serialu lat 90. W "90210: Następne pokolenie" zamiast Walshów wystąpi rodzina Millsów, ale być może gościnnie wystąpią też Shannen Doherty (Brenda) i Jason Priestley (Brandon).

 • Nowe "Beverly Hills 90210"

  16 czerwca padnie pierwszy klaps na planie nowej serii kultowego serialu lat 90. W "90210: Następne pokolenie" zamiast Walshów wystąpi rodzina Millsów, ale być może gościnnie wystąpią też Shannen Doherty (Brenda) i Jason Priestley (Brandon).

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

Zdjęcia na temat: jason priestley plotki