• Informacje na temat:

  jay khan

Artykuły na temat: jay khan
 • "Kobiety mnie przerażają!" Hugh Grant rozebrany... na atomy

  Na trzecie imię ma Mungo, za zdradę ukochanej płaci mandaty, a obrazy Warhola kupuje wyłącznie "po pijaku". Do tego nie lubi dzieci, nie rozumie kobiet i nie gardzi... ludzkim mięsem! Z okazji zbliżającej się premiery komedii "Scenariusz na miłość" prezentujemy barwne i zaskakujące fakty z biografii wiecznego chłopca z Hammersmith; niepowtarzalnej gwiazdy filmów "Notting Hill" i "Dziennik Bridget Jones". Przed państwem znany-nieznany Hugh Grant!

 • "Ładne buźki nie wystarczą"

  Amerykanie Christopher Richard Stringini i Izzy Gallegos, Niemcy Christoph Watrin i Michael Johnson oraz Brytyjczyk Jay Khan - ta piątka przystojniaków tworzy boysband US5, który został wybrany(...) koniec listopada 2006 r. przyjechał do Warszawy, gdzie był jedną z gwiazd gali rozdania nagród Jetix Kids Awards. Przy okazji Richie, Izzy, Chris, Michael i Jay spotkali się z Pawłem Amarowiczem, by

 • Jamiroquai: Ulubione nagrania lidera

  "Late Night Tales" to tytuł pierwszej części serii, w której znani wykonawcy, producenci i DJ-e, prezentują swe muzyczne korzenie. Jako pierwszy zaprezentował się Jay Kay, lider brytyjskiej grupy Jamiroquai. Na albumie, którego premiera odbyła się w poniedziałek, 30 stycznia, znalazło się 17 utworów utrzymanych w klimacie funky, soulu, disco z lat 70. XX wieku. Kilka egzemplarzy "Late Night Tales

 • US5 znów w komplecie!

  W połowie sierpnia z popularnym boysbandem US5 rozstał się Chris Watrin. Początkowo nie było wiadomo, czy jego koledzy kontynuować będą działalność w czwórkę.

 • Do boysbandu z castingu

  Niedawno w popularnym boysbandzie US5 pojawił się nowy członek, którym został 20-letni Amerykanin Cayce Clayton. Magazyn "Bravo" przeprowadziło ekskluzywny wywiad z całą piątką chłopaków.

 • US5 w czwórkę!

  Chris Watrin oficjalnie opuścił popularny boysband US5, mający wielu fanów (a głównie fanek) w naszym kraju. Powodem odejścia jest depresja wokalisty.

 • US5: Przebojowy boysband!

  W specjalnym konkursie INTERIA.PL możecie już wygrać poszerzoną wersję płyty "Here We Go" boysbandu US5, robiącego wielką furorę przede wszystkim w Niemczech. U naszych zachodnich sąsiadów piątka przystojniaków trafiła na czołówki list przebojów, a na sam szczyt trafiła piosenka "Maria" .

 • US5 śpiewają dla INTERIA.PL!

  Czy czas sukcesów boysbandów należy już do przeszłości? Tej tezie z powodzeniem zaprzecza międzynarodowa grupa przystojniaków US5, która największe sukcesy na razie odnosi w Niemczech. Piątka wokalistów ma także liczne grono fanów w Polsce. Podczas ich niedawnej wizyty w Polsce specjalnie dla INTERIA.PL zaprezentowali próbkę swoich umiejętności wokalnych.

Wideo na temat: jay khan
 • Nazywam się Khan

  Utrzymany w stylu słynnego "Slumdoga. Milionera z ulicy" komediodramat w reżyserii Karana Johara, twórcy "Czasem słońce, czasem deszcz". Młody muzułmanin zostaje posądzony o działalność terrorystyczną przez władze amerykańskie i postanawia spotkać prezydenta Stanów Zjednoczonych, by osobiście wyjaśnić mu nieporozumienie i odzyskać dobre imię. W roli głównej supergwiazda kina indyjskiego Shahrukh Khan ("Czasem słońce, czasem deszcz", "Om Shanti Om").

 • Wyborcze jaja

  Will Ferrell i Zach Galifianakis, dwaj mistrzowie współczesnej komedii, stworzyli niezapomniany duet na planie filmu "Wyborcze jaja" - błyskotliwej satyry na współczesną politykę, w której dobre wrażenie i gładkie słówka znaczą więcej niż faktyczne dokonania i poglądy. Obraz w reżyserii Jaya Roacha, twórcy m.in. serii filmów o przygodach Austina Powersa, trafia na płyty DVD i Blu-ray25 stycznia 2013. Demokratyczny kongresmen Cam Brady (Will Ferrell) jest polityczną gwiazdą. Od 20 lat zasiada...

 • Mężczyźni w natarciu

  Można ich kochać, lubić albo tylko szanować. Mężczyźni. Póki nic nie zachwieje ich pewnością siebie, są największym cudem natury. Tom (Paul Schneider) jest facetem gotowym spełnić każde marzenie swojej ukochanej dziewczyny. Dla niej zdecyduje się nawet na najbardziej absurdalną misję w historii męskiego gatunku. Z pomocą swoich niezawodnych przyjaciół napadnie na bank, ale nie na byle jaki bank, bo na bank... spermy. Jak zakończy się najbardziej nieprawdopodobny skok w historii i co banda...