• Informacje na temat:

  jay khan

Artykuły na temat: jay khan
 • "Kobiety mnie przerażają!" Hugh Grant rozebrany... na atomy

  Na trzecie imię ma Mungo, za zdradę ukochanej płaci mandaty, a obrazy Warhola kupuje wyłącznie "po pijaku". Do tego nie lubi dzieci, nie rozumie kobiet i nie gardzi... ludzkim mięsem! Z okazji zbliżającej się premiery komedii "Scenariusz na miłość" prezentujemy barwne i zaskakujące fakty z biografii wiecznego chłopca z Hammersmith; niepowtarzalnej gwiazdy filmów "Notting Hill" i "Dziennik Bridget Jones". Przed państwem znany-nieznany Hugh Grant!

 • "Ładne buźki nie wystarczą"

  Amerykanie Christopher Richard Stringini i Izzy Gallegos, Niemcy Christoph Watrin i Michael Johnson oraz Brytyjczyk Jay Khan - ta piątka przystojniaków tworzy boysband US5, który został wybrany(...) koniec listopada 2006 r. przyjechał do Warszawy, gdzie był jedną z gwiazd gali rozdania nagród Jetix Kids Awards. Przy okazji Richie, Izzy, Chris, Michael i Jay spotkali się z Pawłem Amarowiczem, by

 • Jamiroquai: Ulubione nagrania lidera

  "Late Night Tales" to tytuł pierwszej części serii, w której znani wykonawcy, producenci i DJ-e, prezentują swe muzyczne korzenie. Jako pierwszy zaprezentował się Jay Kay, lider brytyjskiej grupy Jamiroquai. Na albumie, którego premiera odbyła się w poniedziałek, 30 stycznia, znalazło się 17 utworów utrzymanych w klimacie funky, soulu, disco z lat 70. XX wieku. Kilka egzemplarzy "Late Night Tales

 • US5 znów w komplecie!

  W połowie sierpnia z popularnym boysbandem US5 rozstał się Chris Watrin. Początkowo nie było wiadomo, czy jego koledzy kontynuować będą działalność w czwórkę.

 • Do boysbandu z castingu

  Niedawno w popularnym boysbandzie US5 pojawił się nowy członek, którym został 20-letni Amerykanin Cayce Clayton. Magazyn "Bravo" przeprowadziło ekskluzywny wywiad z całą piątką chłopaków.

 • US5 w czwórkę!

  Chris Watrin oficjalnie opuścił popularny boysband US5, mający wielu fanów (a głównie fanek) w naszym kraju. Powodem odejścia jest depresja wokalisty.

 • US5: Przebojowy boysband!

  W specjalnym konkursie INTERIA.PL możecie już wygrać poszerzoną wersję płyty "Here We Go" boysbandu US5, robiącego wielką furorę przede wszystkim w Niemczech. U naszych zachodnich sąsiadów piątka przystojniaków trafiła na czołówki list przebojów, a na sam szczyt trafiła piosenka "Maria" .

 • US5 śpiewają dla INTERIA.PL!

  Czy czas sukcesów boysbandów należy już do przeszłości? Tej tezie z powodzeniem zaprzecza międzynarodowa grupa przystojniaków US5, która największe sukcesy na razie odnosi w Niemczech. Piątka wokalistów ma także liczne grono fanów w Polsce. Podczas ich niedawnej wizyty w Polsce specjalnie dla INTERIA.PL zaprezentowali próbkę swoich umiejętności wokalnych.