• Informacje na temat:

  jay z zdjęcia

Artykuły na temat: jay z zdjęcia
 • Beyonce i Jay Z: Ich córkę pilnuje trzech ochroniarzy!

  Beyonce (33 l.) i Jay Z (45 l.) bardzo dbają o bezpieczeństwo córki. Nie wszystkim się to podoba…

 • Jay Z trzecim najczęściej wyszukiwanym celebrytą w sieci

  Raper przegrał w rankingu ze zmarłym Robinem Williamsem oraz z Jennifer Lawrence.

 • Beyonce i Jay Z wzięli drugi ślub!

  Beyonce (32 l.) i Jay Z (44 l.) wbrew temu, co sugerowały media, zamiast się rozwieść, odnowili swoją przysięgę małżeńską!

 • Największe konflikty w muzyce 2014 roku

  Muzycy, wokaliści i celebryci często mają bardzo gorące głowy. Skutkuje to niczym innym tylko napięciami, które mogą przekształcić się w potyczki słowne (tak jak w przypadku Lorde i Diplo) lub, jak czasem też się zdarza, w potyczki na pięści. Oto największe starcia gwiazd muzyki 2014 roku.

 • W czerwcu na świat przyszły bliźnięta Beyonce i Jay Z (47 l.) - syn Sir i córka Rumi. Fani artystki oszaleli ze szczęścia, zwłaszcza kiedy dokładnie miesiąc po porodzie opublikowała zdjęcie z noworodkami. Wszyscy z zapartym tchem czekali na jakiekolwiek wieści na temat dzieci, ponieważ od momentu ich urodzenia gwiazda nie udzielała się w mediach i skupiła się na spędzeniu tego wyjątkowego czasu...

 • "Bliskość" Amandy Peet

  Amanda Peet wciela się w jedną z głównych ról w nowym serialu HBO zatytułowanym "Bliskość". Pomysłodawcami komediowej produkcji są Jay i Mark Duplassowie, którzy napisali scenariusz i wyreżyserowali wszystkie odcinki.

 • Beyonce (35 l.) i Jay Z (47 l.) zostali po raz drugi rodzicami i to podwójnymi. 14 czerwca na świat przyszły bliźniaki pary i to właśnie równy miesiąc po ich narodzinach piosenkarka opublikowała piękne zdjęcie!

 • Maika Monroe: 21-latka z Kalifornii

  Ma charyzmę Jamie Lee Curtis i dziewczęcy urok Gwen Stefani. Maika Monroe - 21-latka ze słonecznej Kalifornii - to jedno z największych odkryć aktorskich ostatnich lat. Jej talent przetestowali już Sofia Coppola, Jason Reitman i Adam Wingard. Polska publiczność pozna go szerzej dzięki horrorowi "Coś za mną chodzi" (w kinach od 13 marca).

 • Gwiazda i jej mąż Jay Z (47 l.) nie mogą się doczekać narodzin bliźniąt. Swoją radość okazują w różny sposób. Na swoim Instagramie Knowles często dodaje fotki w różnych stylizacjach, które(...) urodziła surogatka. Jednak w przypadku tej ciąży świat nie ma wątpliwości, że artystka sama urodzi swoje dzieci. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia! *** Zobacz więcej materiałów video ze świata show...

 • Mark Ronson. Tańczmy, jest impreza

  Symbioza. To słowo idealnie definiuje dorobek Marka Ronsona. Z jednej strony - on nie może funkcjonować bez innych artystów, z drugiej - inni zawdzięczają mu muzyczne życie. "Rehab", "Locked out of Heaven", "Uptown Funk", ogromne i kluczowe w swej kategorii kompozycje ostatniego dziesięciolecia, spaja właśnie jego nazwisko. Nazwisko warte trzech nagród Grammy, milionów sprzedanych płyt na całym świecie, zachwytu i nienawiści.

Dyskusje na temat: jay z zdjęcia