• Informacje na temat:

  jean harlow aktorka

Artykuły na temat: jean harlow aktorka
 • Rosati została dziennikarką!

  Weronika Rosati debiutuje w roli dziennikarki - aktorka na łamach jednego z portali o tematyce filmowej opowie o swoich fascynacjach ikonami światowego kina.

 • Elizabeth Taylor została pochowana

  Elizabeth Taylor, legendarna brytyjsko-amerykańska aktorka filmowa, została pochowana w nocy z czwartku na piątek (24/25 marca) czasu polskiego na cmentarzu Forest Lawn w Glendale, na przedmieściach Los Angeles.

 • Spóźnili się na pogrzeb Michaela Jacksona

  ...miejsce na murawie przed Wielkim Mauzoleum Forest Lawn, gdzie spoczywają takie sławy filmu i estrady jak Humphrey Bogart, Jean Harlow, Nat King Cole, Clark Gable, czy Walt Disney. Mauzoleum jest zamknięte(...)Pogrzeb zmarłego przed dwoma miesiącami gwiazdora rozpoczął się półtorej godziny później niż zapowiadano. Około 200 wybranych gości, w tym 77-letnia aktorka Elizabeth Taylor oraz piosenkarki Aretha...

 • Marilyn Monroe: Jaka była?

  "Nie przeszkadza mi to, że muszę być olśniewająca i pełna erotyzmu, ale wszystko, co się z tym wiąże, może stać się ciężarem" - wyznała przed laty Marilyn Monroe. Była symbolem seksu, choć marzyła, żeby ludzie widzieli w niej coś więcej. W niedzielę, 5 sierpnia, mija 50 lat od jej tragicznej śmierci.

 • Marilyn Monroe, czyli mężczyźni wolą blondynki

  O Marilyn Monroe napisano już wszystko, a wciąż nie wszystko wiadomo. Gdy wydawało się, że do historii przejdzie jako słodka, ale niezbyt rozumna aktorka, opublikowano jej pełne egzystencjalnych niepokojów zapiski. Gdyby żyła, w środę, 1 czerwca, obchodziłaby 85. urodziny.

 • Michael Jackson pochowany

  Na cmentarzu Forest Lawn, w Glendale na przedmieściach Los Angeles, w nocy z czwartku na piątek czasu polskiego pochowany został król popu Michael Jackson. Ceremonia odbyła się w wąskim gronie rodziny i przyjaciół piosenkarza, bez udziału fanów.

 • Gwen Stefani u Scorsese

  Gwen Stefani, wokalistka amerykańskiego zespołu No Doubt, zadebiutuje wkrótce na dużym ekranie. Będzie ją można zobaczyć o boku samego Leonardo DiCaprio w filmie "The Aviator", którego premiera planowana jest na grudzień 2004 roku.

 • Gwiazdy u Martina Scorsese

  Martin Scorsese ( "Gangi Nowego Jorku" ) gromadzi wokół siebie kolejne gwiazdy, które spotkają się na planie jego obrazu "The Aviator", opowiadającego życiu Howarda Hughesa, miliardera znanego przede wszystkim ze swych zasług dla lotnictwa i przemysłu filmowego. W roli głównej w filmie wystąpi Leonardo DiCaprio ( "Złap mnie, jeśli potrafisz" ). Ostatnio do obsady dołączyli Cate Blanchett, Kate Beckinsale, Adam Scott, Kelli Garner, John C. Reilly i wokalistka zespołu "No Doubt", Gwen Stefani.

 • Ostatnia bogini kina

  - Była niezwykłą osobą, która korzystała z życia w całej jego okazałości - mówili po jej śmierci bliscy. - Była jedną z najpiękniejszych kobiet w historii kinematografii - dodawali krytycy. Elizabeth Taylor - ostatnia z wielkich gwiazd Hollywood - zmarła 23 marca tego roku, w wieku 79 lat.

 • Kolejne gwiazdy u Scorsese

  Alec Baldwin ( "Lekcja przetrwania" , "Hollywood atakuje!" ) i Danny Huston ( "Hotel" ) finalizują kontrakty na występ w najnowszym projekcie Martina Scorsese, filmie "Aviator", który powstaje dla wytwórni IEG, Warner Bros. Pictures i Miramax Films.