• Informacje na temat:

  jean reno dzieci

Artykuły na temat: jean reno dzieci
 • Nie cieszy się z dziecka?

  Jean Reno, który niedawno został tata, ma co do tego faktu mieszane uczucia. Dlaczego?

 • Goło i wesoło

  W najbliższy weekend na ekranach polskich kin królować będą komedie. Jeśli więc kogoś przygnębiają panujące upały, warto wybrać się do klimatyzowanej sali, by świetnie bawić się w towarzystwie: nagiej klaty Channinga Tatuma, mierzącego się z apokalipsą Steve'a Carella czy też uzbrojonego w sztućce Jeana Reno.

 • Watykan kontra "Kod Leonarda"

  Watykańscy dostojnicy z wściekłością zareagowali na informacje o planach ekranizacji bestsellerowej powieści Dana Browna "Kod Leonarda Da Vinci". Ich zdaniem książka powstała wyłącznie po to, by "poprzez absurdalne i wulgarne kłamstwa zdyskredytować kościół katolicki".

 • Przebojowy weekend w kinach

  W ten weekend (4-6 kwietnia) w polskich kinach zadebiutuje kilka bardzo ciekawych obrazów. Na miłośników japońskiej animacji czekać będzie film "Spirited Away. W krainie bogów" , zwycięzca tegorocznej oscarowej rywalizacji w kategorii "Długi film animowany". Na ekranach pojawią się również dwa inne filmy walczące w tym roku o nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej: komediodramat "Schmidt" , gangsterska opowieść "Gangi Nowego Jorku" , romantyczna komedia "Mężczyzna moich marzeń" oraz...

 • Weekend w kinie

  Polski komediodramat "Ławeczka" , z udziałem Jolanty Fraszyńskiej i Artura Żmijewskiego , francuską komedię "Przyjaciel gangstera" , amerykańską produkcję "Mama na obcasach" oraz horror "Smakosz 2" będzie można oglądać od piątku, 27 sierpnia, na ekranach polskich kin.

 • Piórem recenzenta: Piątkowe premiery

  W tym tygodniu do kin wchodzi aż sześć filmów. Który z nich wybrać? Co zrobić, żeby się nie rozczarować? Lektura fragmentów recenzji powinna ułatwić nam prawidłowy wybór. W końcu krytycy powinni znać się na filmach najlepiej.

 • Mamoń i Sidorowski wracają na ekrany!

  W piątek na ekrany kin trafia 8 tytułów, w tym ostatni film zmarłego wskutek przedawkowania narkotyków Philipa Seymoura Hoffmana ("Bardzo poszukiwany człowiek") i dokument o polskich siatkarzach "Drużyna". Czy przebojami okażą się zrekonstruowane cyfrowo klasyki: "Wielki błękit" Luka Bessona i kultowy "Rejs" Marka PIwowskiego?

 • Wielkanoc w TVP2

  W świątecznej ofercie programowej TVP2 nie zabraknie propozycji dla całej rodziny. Widzowie będą mogli obejrzeć specjalne wydania programów "Bitwa na głosy", "Szansa na sukces", "Familiada" czy "Tak to leciało" oraz interesujące filmy dokumentalne i fabularne.

 • "Kod da Vinci": Kolejni aktorzy

  Ian McKellen (seria "X-MEN" , trylogia "Władca Pierścieni" ) i Alfred Molina ( "Frida" , "Spider-Man 2" ) dołączyli do obsady filmu "The Da Vinci Code", który - w oparciu o powieść "Kod Leonarda Da Vinci" Dana Browna - przygotowuje Ron Howard ( "Piękny umysł" , "Zaginione" ).

 • ''Alex Cross'': Ani thriller, ani pastisz

  To nie pierwsze pojawienie się na dużym ekranie znanego z kart powieści Jamesa Pattersona detektywa Alexa Crossa. Dekadę temu z okładem w całkiem niezłych thrillerach ''Kolekcjoner'' (1997) oraz ''W sieci pająka'' (2001) Cross miał twarz Morgana Freemana.

Wideo na temat: jean reno dzieci
 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...