• Informacje na temat:

  jean reno leon zawodowiec

Artykuły na temat: jean reno leon zawodowiec
 • Jean Reno w Krakowie. Ugościła go Ewa Wachowicz

  Jean Reno (70 l.) przyjechał do Polski na zaproszenie Polskiej Fundacji Narodowej w ramach projektu "100×100". Francuskiego aktora w swojej restauracji ugościła Ewa Wachowicz (48 l.).

 • Simon Pegg z "Leonem zawodowcem" i "Zaginioną dziewczyną"

  Simon Pegg, Rosamund Pike, Christopher Plummer, Stellan Skarsgard, Toni Collette i Jean Reno zagrali główne role w emanującej pozytywną energią komedii "Jak dogonić szczęście".

 • Natalie Portman się nie rozbierze

  Natalie Portman, która pierwsze kroki przed kamerami stawiała jako nastolatka w filmie Luca Bessona "Leon zawodowiec" u boku Jeana Reno, wstydzi się swoich rozbieranych scen. Zgodziła się na nie w filmie krótkometrażowym "Hotel Chevalier". Dziś jednak mówi: "Naprawdę żałuję, że nie posłuchałam moich przeczuć. To czasem najlepsze, co można zrobić: powiedzieć nie." Na przyszłość definitywnie...

 • "Lato w Prowansji": Płatny zabójca został dziadkiem

  Polski dystrybutor zaprezentował plakat komedii "Lato w Prowansji" z Jeanem Reno w roli głównej. Słynny francuski aktor wcieli się w rolę dziadka, który pokaże swoim wnukom jak wyglądają wakacje zorganizowane przez prawdziwego zawodowca. Film w kinach od 26 czerwca.

 • Jean Reno ( "Leon zawodowiec" , "Purpurowe rzeki" ) otrzymał zaszczytne wyróżnienie z rąk prezydenta Republiki Francuskiej, Jacquesa Chiraca, który wręczył mu honorowy Państwowy Order Zasług.

 • Jean Reno jako afrykański milioner

  Jean Reno ("Leon Zawodowiec", "Purpurowe rzeki" ) dołączył do obsady filmu "Margaret", dramatu w reżyserii scenarzysty "Gangów Nowego Jorku" Kennetha Lonergana - poinformował serwis "Hollywood Reporter". Lonergan będzie również scenarzystą filmu.

 • Leon zawodowiec poślubił Polkę

  Gwiazdor francuskiego filmu Jean Reno (58 l.), znany z ról w takich filmach jak "Wielki Błękit" , "Leon zawodowiec" i "Kod Da Vinci" , poślubił w sobotę, 29 lipca, modelkę i aktorkę Zofię Borucką ( "K-PAX" ).

 • Jean Reno w "Kodzie Da Vinci"

  Potwierdziły się informacje, że Jean Reno ( "Leon zawodowiec" , "Ronin" ) dołączy do obsady filmowej adaptacji bestselleru Dana Browna "Kod Leonarda Da Vinci". Francuski gwiazdor zagra detektywa Bezu Fache. Zdjęcia do filmu rozpoczną się jeszcze w tym roku.

 • Luc Besson: "Leon zawodowiec 2"?

  Luc Besson, reżyser znany jako twórca filmów "Wielki błękit" , "Nikita" , "Piąty element" , "Angel-A" czy z najnowszego projektu "Artur i Minimki" jest zdenerwowany ciągłymi propozycjami kontynuacji swojego chyba najbardziej znanego dzieła "Leon zawodowiec" .

 • Jean Reno jako... szef kuchni

  Jean Reno - znany przede wszystkim z kina akcji ("Leon zawodowiec", "Mission: Impossible", "Kod da Vinci") - tym razem zagrał szefa kuchni elitarnej restauracji. Francuska komedia "Faceci od kuchni" wejdzie do polskich kin już 13 lipca.

Wideo na temat: jean reno leon zawodowiec
 • Faceci od kuchni

  Alexandre Lagarde (Jean Reno), uznany w całym Paryżu mistrz kuchni, cierpi na brak kulinarnej weny. Choć prowadzona przez niego restauracja jest niczym Luwr wśród muzeów, a goście z wielotygodniowym wyprzedzeniem muszą oczekiwać na stolik, Alexandre wpada w nie lada tarapaty. Nowy właściciel restauracji planuje zastąpić dotychczasowe menu rewolucyjną, znacznie tańszą kuchnią molekularną. Na miejsce Alexandra czyha niejeden młody kucharz, a on sam stoi przed bardzo trudnym wyborem. Albo...

 • Ratujmy Mikołaja

  Elf Bernard marzy, aby trafić do elitarnej grupy naukowców pracujących w tajnym laboratorium Świętego Mikołaja. Jednak, za sprawą niefortunnego wynalazku, poczciwy pechowiec niechcący ujawnia lokalizację laboratorium chciwemu miliarderowi. Złoczyńca pragnie ukraść sekrety Mikołaja i wejść w posiadanie magicznej Kuli Czasu, która umożliwia wręczenie prezentów dzieciom na całym świecie w zaledwie jedną noc. Jedynym sposobem na powstrzymanie zła, naprawienie szkód, uratowanie Mikołaja i świąt...

 • Alex Cross

  Alex Cross - czarnoskóry policjant i psycholog specjalizujący się w tropieniu seryjnych zabójców - jest na tropie Sullivana, znanego jako Rzeźnik ze Sligo, który zabija dla czystej przyjemności. Kiedy policjant uniemożliwi jedno z jego zabójstw, przestępca zemści się krwawo, mordując żonę Crossa.