• Informacje na temat:

  jeana dujardina

Artykuły na temat: jeana dujardina
 • Heroina bohaterką kina

  Od najbliższego piątku, 12 czerwca, polscy widzowie będą mogli zobaczyć inspirowany prawdziwymi wydarzeniami thriller, który z francuskiej perspektywy pokazuje historię opisaną w słynnym "Francuskim łączniku". "Marsylski łącznik" to film ujawniający brutalne realia przemytu hurtowych ilości heroiny z wybrzeży Francji do USA. Co ciekawe, ten narkotyk od dawna stanowił inspirację dla twórców kina.

 • Niewierny Jean Dujardin

  12 października na ekrany kin trafi najoryginalniejsza od lat komedia o miłości i zdradzie, zrealizowana przez twórców oscarowego "Artysty". Jean Dujardin, ulubieniec kobiet i Amerykańskiej Akademii Filmowej wyjaśnia, jak narodził się pomysł na film i co wspólnego z jego niegrzeczną komedią ma Martin Scorsese.

 • Oscar dla... psa?

  W "Artyście" Michela Hazanaviciusa, obok nominowanych do Oscara Jeana Dujardina i Bérénice Bejo, oglądać będziemy także doskonałego aktora o imieniu Uggie.

 • Uggie - gwiazdorski pies

  Uggie - terier Jacka Russela i partner Jeana Dujardina w obsypanym Oscarami filmie "Artysta" - jest pierwszym psem, który zostawił odciski swych łap w betonie na podjeździe słynnego Teatru Chińskiego Graumana w Hollywood.

 • Złota Obroża dla najlepszego psa

  Uggie, foksterier grający u Boku Jeana Dujardina w "Artyście" Michela Hazanaviciusa, został podwójnie nominowany do Złotej Obroży dla "najlepszego psa w filmie". Pierwsza edycja Złotych Obroży odbędzie się 13 lutego w Los Angeles.

 • Wielkie oczy Bejo, wdzięk Dujardina

  Trzy Złote Globy i dziesięć nominacji do Oscara - to tylko niektóre wyróżnienia dla filmu Michela Hazanaviciusa "Artysta", który w polskich kinach pojawi się już 10 lutego.

 • Jean Dujardin: Niewierny Francuz

  Ozdobą francuskiej komedii "Niewierni", która w piątek weszła do polskich kin, jest plejada gwiazd, z Jeanem Dujardinem na czele. Francuza, który po roli w "Artyście" zyskał światową sławę, wyróżnia nie tylko uroda amanta, ale i nieprzeciętne poczucie humoru.

 • Francuski George Clooney

  Zdobywca Złotego Globu w kategorii najlepszy aktor komediowy za rolę w "Artyście", Jean Dujardin skończy w tym roku 40 lat. Francuski aktor, którego w Stanach już porównują do Georgea Clooneya, tak jak gwiazdor Hollywood też zaczynał w telewizyjnym serialu.

 • Straci szansę na Oscara?

  We Francji trwa dyskusja na temat kontrowersyjnych plakatów reklamujących film "Les Infideles", w którym główną rolę gra nominowany do Oscara Jean Dujardin. Według medialnych spekulacji, niefortunne afisze mogą pozbawić aktora szansy na nagrodę Amerykańskiej Akademii Filmowej za kreację George'a Valentina w "Artyście" Michela Hazanaviciusa.

 • Nowy film twórców "Artysty"

  Nowy film twórców nagrodzonego pięcioma Oskarami "Artysty", komedia "Ślubuję ci miłość, wierność i..." trafi do polskich kin 28 września. Obraz, w którym główną rolę gra Jean Dujardin, to pełna humoru, niebanalna opowieść o miłości i zdradzie.

Wideo na temat: jeana dujardina
 • Niewierni

  Najoryginalniejsza od lat komedia o miłości i zdradzie, na którą - wzorem "Zakochanego Paryża" i "Zakochanego Nowego Jorku" - składa się szereg niecodziennych i wyjątkowo zabawnych przygód miłosnych największych gwiazd francuskiego kina. Obok Jeana Dujardina damsko-męskie sekrety i kłamstewka ujawniają m.in. Gilles Lellouche i zjawiskowa Sandrine Kiberlain. Film, który już na kilka miesięcy przed premierą trafił na pierwsze strony gazet za sprawą odważnej kampanii outdoorowej, wyróżnia...

 • Przepis na miłość

  Co może się zdarzyć, kiedy mężczyzna i kobieta dzielą jakąś pasję? Zakochują się w sobie. To właśnie przydarzyło się Jeanowi-René, właścicielowi małej fabryki czekolady, i Angélique, utalentowanej dziewczynie, którą właśnie zatrudnił. Co jeżeli ten mężczyzna i ta kobieta są do siebie bardzo podobni pod względem emocjonalnym? To również spotyka Jeana-René i Angélique. Oboje są chorobliwie nieśmiali, co sprawia, że wzajemne wyznanie sobie uczucia urasta do rangi ogromnego wyzwania. Czy uda im...

 • Sprawa dla dwojga

  Francois Damiens i Geraldine Nakache, gwiazdy filmów "Heartbreakers. Licencja na uwodzenie", "Niewierni" i "Nic do oclenia" w komedii o niespełnionym i wyjątkowo uciążliwym we współpracy aktorze, który na potrzeby rekonstrukcji sceny przestępstwa musi wcielić się w rolę nieboszczyka. Jean Renault (Francois Damiens), aktor o przebrzmiałej sławie, niefortunnym nazwisku, fatalnej reputacji koszmarnego szczególarza i z pustym kontem bankowym dostaje ostatnią szansę - angaż jako asystent w...