• Informacje na temat:

  jeden dzień

Artykuły na temat: jeden dzień
 • "M jak miłość": Jeden dzień na Wietrznej

  Za oknami już jesień, ale dla bohaterów „M jak miłość” wciąż trwa lato… Upalne – i pełne namiętności! A co wydarzy się w kolejnym odcinku - numer 1394?

 • "Dwa dni, jedna noc": Marion Cotillard walczy o pracę

  Marion Cotillard została laureatką 27. edycji Europejskich Nagród Filmowych. Tytuł Europejskiej Aktorki Roku przyznano jej za kreację w nowym filmie braci Dardenne - "Dwa dni, jedna noc". Prezentujemy oficjalny zwiastun obrazu, który wejdzie na ekrany polskich kin 6 lutego 2015.

 • .... Trwało jeden dzień i... nie zostało skonsumowane. Miesiąc później formalnie ogłoszono rozwód. To było szaleństwo - wyjaśniała Özge. Na jakiejś imprezie, suto zakrapianej alkoholem, usnęli w jednym(...) czasie pan młody został zamknięty w pokoju hotelowym przez rodzinę ukochanej. Na drugi dzień Özge zjawiła się u niego i powiedziała: - Musimy się rozwieść! Ferruh, który zdążył już ją pokochać, zaczął...

 • "Dwa dni, jedna noc" : Jedenaste - nie proś

  "Dwa dni, jedna noc" to przykład europejskiego kina artystycznego będącego reakcją na niedawny kryzys ekonomiczny. Temat niełatwy, a film w całości oparty na barkach Marion Cotillard, aktorki mającej taką samą rzeszę fanów, co zagorzałych przeciwników. A jednak - udało się!

 • Trzynaście odcinków w jeden dzień, czyli nasze propozycje na serialowy maraton

  Planujecie serialowy maraton? To jeden z najlepszych sposobów oglądania seriali - nie ma nic lepszego niż przedzieranie się przez kolejne sezony interesujących produkcji. Bo tak naprawdę seriale są jak pudełka z czekoladkami - zaczyna się jedno, a już sięga po następne. Oto kilka seriali, które można (i należy) pochłonąć za jednym razem.

 • Tylko jedna świąteczna premiera

  Tylko jeden film - "Motyl. Still Alice" - z nagrodzoną Oscarem Julianne Moore w roli głównej - wchodzi w piątek, 3 kwietnia, na ekrany polskich kin. Wciąż granych jest jednak wiele innych produkcji, które warto zobaczyć, a świąteczny okres jest ku temu idealną okazją.

 • „Jeden na jeden” z Goranem Visnjicem

  ...zostawić ego za drzwiami i skupić się na osiągnięciu jak najlepszego efektu. To praca zespołowa, otwarta dyskusja, współpraca - jeden żyjący i oddychający organizm. Całe szczęście to nie dyktatura(...) spotkamy raczej Amerykanów lub Brytyjczyków, niż artystów z innych części świata. -  Jestem Chorwatem i Bóg jeden wie ile wysiłku kosztowało mnie opanowanie angielskiego w stopniu biegłym! Niektórym...

 • Najgorszy dzień w życiu?

  Miewacie dni, kiedy nic nie idzie po waszej myśli? Twórcy "Dnia z życia blondynki" prezentują najbardziej pechowe 24 godziny z życia pięknej dziennikarki, w którą wcieliła się Elizabeth Banks.

 • "Terror: Dzień Hańby": Znamy datę premiery serialu!

  Akcja kolejnej części „Terroru” rozgrywać się będzie podczas II wojny światowej oraz skupi się na niespodziewanych zgonach, które dotykają japońsko-amerykańską społeczność. Jeden z młodych bohaterów wyrusza w podróż mającą na celu zrozumienie i zwalczenie odpowiedzialnego za to widma. W serialu występują Derek Mio jako Chester Nakayama; Kiki Sukezane ("Zagubieni w kosmosie") jako Yuko...

 • "Jedna wielka impreza" (wywiad z Metronomy)

  Konsekwentnie budowali swą pozycję przez ponad dekadę, a ukoronowaniem ich dorobku jest wydana w marcu 2014 r. płyta "Love Letters", na której dają upust fascynacji stylistyką bardzo retro. Już 27 lutego Metronomy wystąpią w warszawskim Palladium jako główna gwiazda tegorocznej edycji festiwalu Electronic Beats.

Zdjęcia na temat: jeden dzień
Wideo na temat: jeden dzień
 • "M jak miłość": 18 lat minęło jak jeden dzień

  - Jesteśmy już dojrzali. Myślę, że spokojnie dojedziemy do pełnej dojrzałości, czyli do 21 lat - powiedziała wzruszona Teresa Lipowska i dodała - Jestem jedyną aktorką tutaj, która była na planie pierwszego odcinka. Z okazji nowego, jubileuszowego sezonu, zmieniła się czołówka serialu. Poprzednia po prostu się... przeterminowała. Wszystko przez obecność w niej postaci i wcielających się w nich aktorów, którzy z różnych przyczyn nie są już obecni na planie serialu. W ostatnich kilku...

 • Jeden dzień

  Pozornie trudno o mniej dobraną parę niż Emma i Dexter. Ona - niepoprawna idealistka i marzycielka, brak jej siły przebicia. On - pewny siebie przystojniak i prawdziwy król życia. Ona na wszystko musi ciężko zapracować. On od razu dostaje to o czym zamarzy. Ona szuka miłości, on seksu. Spotykają się w noc po zakończeniu studiów. Jutro każde pójdzie własną drogą. Gdzie będą za rok, za dwa? I każdego następnego roku? Adaptacja światowego bestsellera Davida Nichollsa z udziałem nominowanej do...

 • Tomek Karolak zawiesił konto na Instagramie. Z jednego prostego powodu!

  będę się z niczego tłumaczył i nie jest mi to do niczego potrzebne. (...) Postanowiłem z tego wyjść, odpocząć i się bardzo z tego cieszę" - powiedział aktor. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Dwa dni, jedna noc

  Sandra staje przed zadaniem na pozór niemożliwym. Musi przekonać wszystkich ludzi, z którymi pracuje, aby zrezygnowali ze swoich premii. Jeżeli jej się nie powiedzie – ona sama straci pracę. Wspierana przez męża, kobieta wyrusza na spotkania z kolegami i koleżankami z pracy. Ma tylko jeden weekend, by uratować posadę.

Dyskusje na temat: jeden dzień