• Informacje na temat:

  jeden film

Artykuły na temat: jeden film
 • „Jeden na jeden” z Goranem Visnjicem

  ...zostawić ego za drzwiami i skupić się na osiągnięciu jak najlepszego efektu. To praca zespołowa, otwarta dyskusja, współpraca - jeden żyjący i oddychający organizm. Całe szczęście to nie dyktatura(...) spotkamy raczej Amerykanów lub Brytyjczyków, niż artystów z innych części świata. -  Jestem Chorwatem i Bóg jeden wie ile wysiłku kosztowało mnie opanowanie angielskiego w stopniu biegłym! Niektórym...

 • Tylko jedna świąteczna premiera

  Tylko jeden film - "Motyl. Still Alice" - z nagrodzoną Oscarem Julianne Moore w roli głównej - wchodzi w piątek, 3 kwietnia, na ekrany polskich kin. Wciąż granych jest jednak wiele innych produkcji, które warto zobaczyć, a świąteczny okres jest ku temu idealną okazją.

 • "Czarne lustro: Bandersnatch": Netflix ujawnił datę premiery... pełnometrażowego filmu

  Czekaliśmy, czekaliśmy i w końcu się doczekaliśmy. Najnowsza odsłona "Czarnego lustra" pojawi się na Netflixie w piątek, 28 grudnia 2018 roku. Tym razem będzie to jednak... pełnometrażowy film.

 • "November Man" : Agent numer jeden

  W filmie Rogera Donaldsona Pierce Brosnan gra najlepszego agenta CIA w historii. Nie jest już Jamesem Bondem, ale ma być kimś, na kim Bond się zawsze wzorował.

 • "Podróż za jeden uśmiech": Nauka samodzielności

  ...młodzieży zatytułowana "Podróż za jeden uśmiech", która trafiła do księgarni w 1964 roku. A siedem lat później padł pierwszy klaps na planie serialu nakręconego na podstawie tej powieści. Zgrane(...) 0:1". Także kontynuacja powieści, czyli "Wakacje z duchami", bardzo szybko została przez ten doskonały duet przeniesiona na mały ekran. Rok później przyszedł czas na "Podróż za jeden uśmiech". A potem...

 • ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2014

  Przed nami pierwszy w tym roku ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. W piątek, 16 stycznia, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2014.

 • "Chłopaki do wzięcia": Jaruś zdruzgotany! Do sieci wyciekł jego erotyczny film

  Jarek, jeden z bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia", jest zdruzgotany. Na swoim niedawno założonym kanale na YouTube poprosił fanów o pomoc w usunięciu erotycznego filmiku, który bez jego zgody trafił do sieci.

 • Festiwal filmów kultowych w Katowicach

  Ok. 40 filmów - od kasowych klasyków po filmy niszowe - będzie można obejrzeć podczas rozpoczynającego się w piątek, 15 maja, w Katowicach 18. Festiwalu Filmowego Cropp Kultowe.

 • "Seksmisja": oto sekretne kulisy powstawania filmu!

  ....  W sumie wycięto niemal 3 min filmu. A co przepuścił cenzor, to wypatrzyli towarzysze z KC. Jeden z nich podczas premierowego pokazu filmu bardzo nerwowo zareagował na tekst: "Kierunek wschód, tam(...), rządzonego przez Wielkiego Brata. Juliusz Machulski Wielkiego Brata zastąpił Wielką Siostrą i... zaangażował Jerzego Stuhra. Zrobiło się mniej strasznie, za to bardzo śmiesznie.  Reżyser na pomysł filmu wpadł...

 • Film, który przeraził Stephena Kinga

  "Byłem zachwycony. Przerażający film. Niewykluczone, że już nigdy w życiu nie zjem jabłka" - tak o horrorze "Oculus", który 27 marca trafi do kin, mówi sam Stephen King.

Zdjęcia na temat: jeden film
 • Vanessa Hudgens
Wideo na temat: jeden film
 • Maślak recenzuje film "Tylko nie mów nikomu" Sekielskiego: Wyłączyłem po 30 minutach!

  Rafał Maślak postanowił zabrać głos w sprawie głośnego filmu braci Sekielskich. To oczywiście od kilku dni jeden z najgorętszych tematów. Większość osób docenia wkład dziennikarza w rozliczenie kościoła z jego grzechów, które latami były zamiatane pod dywan. Okazuje się, że mister nie należy do tego grona. Właściciel salonu pielęgnacji paznokci nie ma najlepszego zdania o tej produkcji

 • Agata Buzek o filmie "Kler": To bardzo chrześcijański film!

  Agata Buzek skomentowała odnoszący niebywałe sukcesy komercyjne film "Kler". Nie ma w nim jednej postaci, która najbardziej zapadła aktorce w pamięć. Historie wszystkich czterech księży uważa za równoważne. "To bardzo chrześcijański film pokazujący człowieka z jego lękami, traumami i następstwami dokonanych czynów" - powiedziała aktorka. (Wideoportal/x-news)

 • "Na dobre i na złe": Piotr Głowacki o filmie, teatrze i serialach

  Zdaniem Piotra Głowackiego każdy aktor w swoim dorobku zawodowym powinien mieć zarówno role teatralne i filmowe, jak i serialowe. Trzeba bowiem zdobywać doświadczenie na różnych płaszczyznach(...) jednym z najbardziej charakterystycznych i utalentowanych polskich aktorów. Zagrał w kilkudziesięciu filmach, teatrach i serialach. Ma na swoim koncie m.in. nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego za rolę

Dyskusje na temat: jeden film