• Informacje na temat:

  jedna impreza

Artykuły na temat: jedna impreza
 • Aleksandra i Izabela Kisio na jednej imprezie!

  Jastrzębska, mama Kisio zwołała nawet paparazzich, aby ci zrobili jej wspólne zdjęcia z pociechą. Ola Kisio jednak nie chciała na to przystać i ponoć szybko uciekła z imprezy. *** Zobacz więcej...

 • "Jedna wielka impreza" (wywiad z Metronomy)

  Konsekwentnie budowali swą pozycję przez ponad dekadę, a ukoronowaniem ich dorobku jest wydana w marcu 2014 r. płyta "Love Letters", na której dają upust fascynacji stylistyką bardzo retro. Już 27 lutego Metronomy wystąpią w warszawskim Palladium jako główna gwiazda tegorocznej edycji festiwalu Electronic Beats.

 • Andrzej Niemczyk: Życie to impreza, z której nikt nie wychodzi żywy

  ..."Nie ułatwię ci życia, będę żył, tak jak ja chcę. A czy umrę wcześniej, czy później, to już twoja sprawa, ale pamiętaj, że łatwo się nie dam. Mam cię w d...e. Idź sobie precz!" - mówił w myślach do raka. Andrzej Niemczyk walczył dzielnie, ale przegrał. Legendarny trener polskich siatkarek i jedna z najbarwniejszych postaci naszego sportu zmarł na nowotwór płuc 2 czerwca 2016 roku.

 • Agnieszka Popielewicz organizuje imprezę ślubną

  Prezenterka Agnieszka Popielewicz odnalazła się w branży ślubnej! Organizuje imprezę "Wedding Show Powiedzmy TAK!", którą poprowadzi już 26 października w Warszawie. "Coraz popularniejsze stają się listy ślubnych prezentów" - zdradza dziennikarka.

 • Wydekoltowane siostry Godlewskie na imprezie. Jedna z nich zaliczyła wpadkę!

  Siostry Godlewskie znów o sobie przypomniały! Monika "Esmeralda" (25 l.) i Małgorzata (27 l.) przyszły na jedną z celebryckich imprez. Przy okazji pierwsza z sióstr zaliczyła wpadkę. Dbała, aby nie odsłonić za dużo, lecz ostatecznie się to nie udało...

 • Mark Ronson. Tańczmy, jest impreza

  Symbioza. To słowo idealnie definiuje dorobek Marka Ronsona. Z jednej strony - on nie może funkcjonować bez innych artystów, z drugiej - inni zawdzięczają mu muzyczne życie. "Rehab", "Locked out of Heaven", "Uptown Funk", ogromne i kluczowe w swej kategorii kompozycje ostatniego dziesięciolecia, spaja właśnie jego nazwisko. Nazwisko warte trzech nagród Grammy, milionów sprzedanych płyt na całym świecie, zachwytu i nienawiści.

 • Paris Hilton i Jane Seymour w takich samych sukienkach na jednej imprezie!

  Mówi się, że największym koszmarem gwiazd i celebrytek jest przyjście na imprezę w takiej samej kreacji co koleżanka z branży. Taka "wpadka" przydarzyła się ostatnio gwieździe serialu "Doktor Queen", Jane Seymour (67 l.) i dziedziczce hotelowej fortuny, Paris Hilton (37 l.). Panie jednak podeszły do tego z humorem i zgodziły się nawet wspólnie zapozować do zdjęcia. Która prezentowała się lepiej?

 • Katy Perry odwołała imprezę urodzinową w Egipcie

  Popularna wokalistka zrezygnowała z imprezy ze względów bezpieczeństwa.

 • Lizzie Cundy dała czadu na imprezie

  Lizzie Cundy (48 l.), słynąca ze śmiałych kreacji brytyjska modelka i prezenterka telewizyjna, imprezę odbywającą się w jednym z londyńskich nocnych klubów zapamięta na długo!

 • Skrillex i Diplo: 24-godzinny set przerwany przez policję

  Specjalny set DJ-ski, który miał trwać dobę, to jedna z niespodzianek jaką przygotował duet producencki dla swoich fanów. Niestety, impreza zakończyła się nieco wcześniej za sprawą policji.

Zdjęcia na temat: jedna impreza
 • Szyc i Śródka na jednej imprezie - pierwszy raz po rozstaniu!
 • Szyc i Śródka na jednej imprezie - pierwszy raz po rozstaniu!
 • Szyc i Śródka na jednej imprezie - pierwszy raz po rozstaniu!
Wideo na temat: jedna impreza
 • Sławek Uniatowski o "Idolu": jedna wielka impreza

  Zdaniem Sławomira Uniatowskiego udział w talent show może być szansą dla początkujących artystów. On sam dobrze wspomina uczestnictwo w „Idolu” – czasy te określa jako wielką imprezę. Wokalista uważa, że dobrą alternatywą dla programów telewizyjnych jest internet zapewniający muzykom większą wiarygodność.

 • Dwa dni, jedna noc

  Sandra staje przed zadaniem na pozór niemożliwym. Musi przekonać wszystkich ludzi, z którymi pracuje, aby zrezygnowali ze swoich premii. Jeżeli jej się nie powiedzie – ona sama straci pracę. Wspierana przez męża, kobieta wyrusza na spotkania z kolegami i koleżankami z pracy. Ma tylko jeden weekend, by uratować posadę.

 • Dawid Woliński oficjalnie ze swoim "trenerem" na imprezie

  Dawid Woliński (40 l.) nie kryje fascynacji swoim trenerem Damianem. Panowie spędzają ze sobą bardzo dużo czasu, jeżdżą razem na wakacje. Chłopak potrafi dać gwiazdorowi "prawdziwy wycisk" i "zmotywować przepięknym ciałem". - On mnie bardzo motywuje. Ma przepiękne ciało, ale ma też taką pozytywną energię, którą potrafi na mnie przelać - podkreślił w jednym z wywiadów Woliński. Ostatnio projektant pojawił się z Damianem na jednej z oficjalnych imprez. (X-news/Dzień dobry TVN)

 • Jeden dzień

  Pozornie trudno o mniej dobraną parę niż Emma i Dexter. Ona - niepoprawna idealistka i marzycielka, brak jej siły przebicia. On - pewny siebie przystojniak i prawdziwy król życia. Ona na wszystko musi ciężko zapracować. On od razu dostaje to o czym zamarzy. Ona szuka miłości, on seksu. Spotykają się w noc po zakończeniu studiów. Jutro każde pójdzie własną drogą. Gdzie będą za rok, za dwa? I każdego następnego roku? Adaptacja światowego bestsellera Davida Nichollsa z udziałem nominowanej do...

Dyskusje na temat: jedna impreza
 • Re: ..

  Zosia Banach z "Na sygnale" ofiarą zabójczych dopalaczy?! Jedna impreza nad Wisłą w gronie przyjaciół zażywających niebezpieczne substancje wystarczy, by córka Wiktora znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

 • Re: "M jak miłość": Janka znów namiesza!

  Strach pomyśleć co będzie jak mu przyjdzie składać całą szafę - jedna wielka impreza połączona z orgią oj się będzie działo...

 • Re: Godzina zero

  Soszyńskiego.Niestety, impreza nie zakończy się zbyt pomyślnie. Agata zastanieśpiących kolegów, a woda w łazience będzie się lać bez kontroli.Lekarka nie będzie potrafiła obudzić nieprzytomnych przyjaciół i po chwili sama osunie się na ziemię.Dramat zmieni lekarzyOkaże się, że w hoteliku doszło do zatrucia dwutlenkiem węgla. Producenci serialu zdradzają, że będzie jedna ofiara śmiertelna. Lekarze z LG

 • Re: Godzina zero

  . Wieczór będzie mijał w przyjemnej atmosferze. Nie tylko Agata będzie się dobrze bawić. W lekarskim hoteliku jej koledzy będą świętować własną operację Soszyńskiego.Niestety, impreza nie zakończy się(...). Dramat zmieni lekarzy Okaże się, że w hoteliku doszło do zatrucia dwutlenkiem węgla. Producenci serialu zdradzają, że będzie jedna ofiara śmiertelna. Lekarze z LG bardzo mocno przeżyją tę tragedię