• Informacje na temat:

  jedna kobieta

Artykuły na temat: jedna kobieta
 • Jedna na milion!

  ...staruszką, która wprawdzie niczego już nie oczekuje, z godnością szykując się na to, co nieuniknione, ale... nie zamierza umierać zanim nie postawi na swoim! Kobieta z klasą Danuta Szaflarska...

 • Tylko jedna świąteczna premiera

  Tylko jeden film - "Motyl. Still Alice" - z nagrodzoną Oscarem Julianne Moore w roli głównej - wchodzi w piątek, 3 kwietnia, na ekrany polskich kin. Wciąż granych jest jednak wiele innych produkcji, które warto zobaczyć, a świąteczny okres jest ku temu idealną okazją.

 • Jarosław Bieniuk ma ponownie kłopoty! Głos zabrała inna kobieta!

  Jarosław Bieniuk (39 l.) kilka tygodni temu został oskarżony przez Sylwię Sz. o naruszenie wolności seksualnej. Kobieta ze szczegółami opowiedziała swoją wersję wydarzeń, w której twierdzi, że były piłkarz miał ją brutalnie zgwałcić. W tej sprawie nadal toczy się postępowanie. Tymczasem tabloid "Fakt" dotarł do innej kobiety, która również oskarża Bieniuka o podobny czyn.

 • Raper uderzył kobietę w twarz podczas koncertu!

  Amerykański raper Afroman został aresztowany podczas wtorkowego (17 lutego) koncertu w stanie Mississippi.

 • Małgorzata Rozenek (jedna z młodszych w show-biznesie) postanowiła nieźle sobie zakpić z byłej żony jej męża!

 • "Dwa dni, jedna noc" : Jedenaste - nie proś

  "Dwa dni, jedna noc" to przykład europejskiego kina artystycznego będącego reakcją na niedawny kryzys ekonomiczny. Temat niełatwy, a film w całości oparty na barkach Marion Cotillard, aktorki mającej taką samą rzeszę fanów, co zagorzałych przeciwników. A jednak - udało się!

 • Droga kobiet

  ...wprowadza niemal wojskową dyscyplinę. Nie zniechęca to jednak klientów, gdyż Dziadek wkrótce staje się im bardzo pomocny w grach wojennych... "

 • "Taniec z Gwiazdami" jest kobietą

  Przed dzisiejszym półfinałem programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wiemy tylko jedno: z show Polsatu na pewno pożegna się kobieta. Po raz pierwszy w historii "TzG" będziemy również świadkiem dogrywki.

 • Andrzej Piasek Piaseczny: wzdychają do niego setki kobiet, on wybrał inaczej!

  W sercu Andrzeja Piaska Piasecznego (47 l.) od lat niepodzielnie króluje tylko jedna kobieta - jego mama Alicja. Artysta nie tylko sprowadził ją do swojego domu w Górach Świętokrzyskich, ale i poświęca jej wiele uwagi. To najważniejsza osoba w jego życiu.

 • "Serena": Kobieta inna niż wszystkie

  Laureatka Oscara Jennifer Lawrence i bożyszcze kobiet Bradley Cooper zagrali główne role w "Serenie" - zrealizowanej z wielkim rozmachem epickiej sadze Susanne Bier.

Zdjęcia na temat: jedna kobieta
Wideo na temat: jedna kobieta
 • Dwóch braci i... jedna kobieta

  Michał Lewandowski opowiada o bohaterze, którego kreuje w nowym serialu "Julia". - To taki kolorowy ptak i Piotruś Pan w jednym. Skusiła mnie ta rola - mówi. Aktor nie chce jednak zdradzić, jak rozwinie się kluczowy dla serialu wątek, w którym na losach dwóch braci zaważy jedna kobieta.

 • Rebekah Shelton nie żyje! Tak zmieniała się w kobietę!

  Nie żyje Rebekah Shelton. Transseksualna gwiazda wystąpiła w jednej z edycji brytyjskiego "Big Brothera".

 • Anna Popek o dobrych manierach: Zostałam zignorowana przez kobietę zaproszoną do programu

  Anna Popek pisze książkę, w której zamierza przekazać rady na temat dobrego zachowania. Uważa, że nadszedł czas, aby wrócić do zasad związanych z dobrymi manierami obowiązującymi w okresie XX-lecia międzywojennego. Dziennikarka na co dzień styka się z przykładami niewłaściwego zachowania. Najbardziej zniesmaczona jest brakiem szacunku, który spotkał ją ze strony jednej z kobiet zaproszonych do jej programu. Pani zwracała się jedynie do współprowadzącego program, zaś Annę całkowicie...

Dyskusje na temat: jedna kobieta