• Informacje na temat:

  jedna lekcja

Artykuły na temat: jedna lekcja
 • "Rodzina zastępcza": Lekcja tolerancji

  Ta ciepła opowieść gromadziła przed telewizorami miliony widzów. Wszyscy byli ciekawi, co przydarzy się Kwiatkowskim i ich przyjaciołom.

 • "Dzień dobry, kocham cię": Lekcja, jak zdobyć kobietę

  Ona jest nazywana polską Kate Hudson, on łączy w sobie urok Hugh Granta, spojrzenie Roberta Pattinsona i... niepokorną fryzurę Andrew Garfielda. W "Dzień dobry, kocham cię", najnowszej komedii twórców "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie!", Barbara Kurdej-Szatan i Aleksy Komorowski w hollywoodzkim stylu pokazują widzom, jak spotkać, zgubić i odnaleźć prawdziwą miłość.

 • Mikołaj Roznerski: Lekcja miłości

  ...podejmowania jakiś szalonych działań - deklarował młody tata. Jednak rodzinna sielanka nie trwała zbyt długo, bo przystojny aktor zadurzył się w koleżance po fachu, Oldze. Ich romans rozkwitł w Londynie...

 • Anna Popek zostaje w "Pytaniu na śniadanie"

  Bardzo cenię swoją nową szefową i wiem, że się dogadamy - podkreśla Anna Popek. Dziennikarka dementuje doniesienia medialne o jej niepewnej przyszłości w programie "Pytanie na śniadanie". Przyznaje też, że tego typu plotki są dla niej lekcją pokory, której czasami powinien doświadczyć każdy człowiek.

 • Majka Jeżowska spotkała się ze swoim oprawcą. Pobicie uważa za "świetną lekcję"

  ...zaszła z nim w ciążę. Związek był jednak bardzo burzliwy. Jeżowska po pobiciu trafiła nawet do szpitala. "Uderzył mnie tylko raz. Trafił w szyję. Wylądowałam w środku nocy na pogotowiu z wylewem do...

 • Dokumentalna "Szkoła Babel" jest nienachalną lekcją tolerancji. Dzieci z dwudziestu czterech krajów spotykają się w przestrzeni wspólnej szkoły. Przyjechały do Francji z różnych powodów, ale w imię wspólnego celu: znalezienia lepszego życia.

 • Lekcja pokory

  ...urazu brzucha. Z kolei jedna z dziewczyn, Magda, traci na ulicy przytomność. Obecny na miejscu Marek sprawnie przeprowadza reanimację. Lekarz przed laty operował Magdę. W szpitalu Agata dostaje(...). W trakcie zabiegu popełnia błąd. Sambor szykuje romantyczną kolację z okazji powrotu Niny. Przemek radzi Tomkowi, by zabrał Wiki do baru. Dziewczyna jest zniesmaczona tanim lokalem, gdy jednak...

 • Perfect Pussy: OFF to pierwszy zagraniczny festiwal, na który nas zaproszono (wywiad)

  Po krótkiej lekcji geografii i ustaleniu gdzie leżą Katowice, a gdzie Kraków, Perfect Pussy w niepełnym składzie - Garret Koloski (perkusja), Ray McAndrews (bas) i Shaun Suthus (klawisze) opowiedzieli o tym, jak to jest grać dobrego punk rocka. Z zespołem rozmawiał Bartosz Rumieńczyk.

 • Katarzyna Dowbor: Dostałam lekcję pokory. Przestałam marudzić!

  .... Wciąż jednak będę babcią zabieganą i niemającą na nic czasu. *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Stefano Terrazzino: Śpiewam całym sercem

  Wiele osób odradzało mu udział w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ale on się uparł. Teraz jest jednym z faworytów!

Zdjęcia na temat: jedna lekcja
Wideo na temat: jedna lekcja
 • Treningi Ewy Chodakowskiej na stałe zastąpią tradycyjne lekcje WF-u?!

  Ewa Chodakowska nie kryje satysfakcji z tego, że wymyślona przez nią akcja „Poprowadź lekcje WF” cieszy się w szkołach taką popularnością. Z jej pomysłu korzystają uczniowie na każdym szczeblu edukacji i dzięki temu nudne do tej pory zajęcia z wychowania fizycznego stały się nie lada atrakcją. W ten sposób trenerka fitness wspiera kampanię Ministerstwa Zdrowia „Stop zwolnieniom z WF-u”. – W zależności od tego, jak nauczyciel prowadzi lekcję WF-u, tak dzieci reagują. W jednych szkołach...

 • Dwa dni, jedna noc

  Sandra staje przed zadaniem na pozór niemożliwym. Musi przekonać wszystkich ludzi, z którymi pracuje, aby zrezygnowali ze swoich premii. Jeżeli jej się nie powiedzie – ona sama straci pracę. Wspierana przez męża, kobieta wyrusza na spotkania z kolegami i koleżankami z pracy. Ma tylko jeden weekend, by uratować posadę.

 • "Na Wspólnej": Seks z uczennicą!

  Norbert rozpoczyna praktyki nauczycielskie w liceum. Podczas pierwszej lekcji z przerażeniem odkrywa, że jedna z uczennic to Gabi - dziewczyna, z którą ostatnio uprawiał seks w toalecie pubu! Co jeszcze wydarzy się w 2145. odcinku "Na Wspólnej"? Sprawdźcie!

 • Lekcje harmonii

  Podczas badania okresowego, Aslan jest ofiarą naśmiewań ze strony rówieśników. Od tego czasu jest przez nich nękany.

Dyskusje na temat: jedna lekcja