• Informacje na temat:

  jedna linia

Artykuły na temat: jedna linia
 • Linia życia

  Wilk zaprasza Sylwię na kolację. Kiedy Wilk wznosi toast, w restauracji pojawia się Krupa. Wilk daje się sprowokować Ernestowi i go uderza. O wszystkim...

 • Walka o grube miliony, czyli artyści kłócą się o kasę

  Konflikty na linii wytwórnia - artysta są w show-biznesie na porządku dziennym. Najczęstszym powodem sporów są pieniądze. A gdy mówimy o dużych nazwiskach, to w grę wchodzą grube miliony.

 • Linia życia

  ..., jednak później, gdy od jednego z klientów salonu dowiaduje się przypadkiem, że Viola była prostytutką, pod pretekstem pracy odwołuje spotkanie. Zaczyna ją chłodno traktować.

 • Madonna: 30 lat "Like a Virgin"

  To jeden z najlepiej sprzedających się albumów w historii muzyki, a zarazem jeden z tych, który wywołał sporo skandali. 12 listopada 1984 roku ukazał się "Like A Virgin" Madonny.

 • Marcin Tyszka nadal ma problemy z polskimi liniami lotniczymi! "Olewactwo i chamstwo!"

  Niedawno pisaliśmy, że Marcina Tyszkę spotkało niemiłe zaskoczenie. Otóż podczas jednej z jego podróży, jaką odbył polskimi liniami lotniczymi, uszkodzono jego walizkę. Zirytowany celebryta opisał(...) z bazaru i lećcie w łachmanach, bo mają Was tam w du**e" - podsumował całą sytuację.  Wygląda na to, że celebryci również nie mają taryfy ulgowej w tych liniach lotniczych. Spotkaliście się kiedyś...

 • Ewa Błaszczyk, Piotr Machalica i małżeńska niewierność

  Byli gwiazdami jednego z "Dekalogów" Krzysztofa Kieślowskiego podejmującego temat małżeńskiej niewierności. Z podobnymi problemami przyszło im zmierzyć się także w życiu prywatnym.

 • Zaskakującą linia obrony Darka K.! Wywinie się?

  Wkrótce rusza proces Darka K. Najlepsi prawnicy głowią się nad tym, jak wybronić swojego klienta i uzyskać możliwie najniższą karę. Uda się?

 • Taylor Swift idzie na wojnę ze Spotify!

  Wokalistka, która swym najnowszym albumem ma okazję pobić rekord sprzedaży, usunęła z serwisu streamingowego wszystkie swoje utwory oprócz jednego, znajdującego się na ścieżce dźwiękowej "Igrzysk Śmierci"

 • Dariusz K. przyznał się do alkoholizmu! To nowa linia obrony?

  Minął już ponad rok od momentu, gdy Dariusz K. został osadzony w areszcie.  Jest on oskarżony o spowodowanie śmierci kobiety, którą potrącił samochodem, gdy ta przechodziła przez przejście dla pieszych.  Biegli orzekli, że w czasie zdarzenia mężczyzna był pod wpływem kokainy. Za wszystko grozi mu dotkliwa kara.  Jednak jego obrońcy walczą, by była ona jak najniższa.  Podczas ostatniej rozprawy...

 • Zbigniew Buczkowski jako bodyguard Jacqueline Kennedy

  Aktor Zbigniew Buczkowski grał wiele ról. Jedną zapamiętał na zawsze: przez kilka godzin był bodyguardem Jacqueline Kennedy. - "Madame, please" - powiedziałem wprowadzając ją do tramwaju - wspomina aktor.

Zdjęcia na temat: jedna linia
Wideo na temat: jedna linia
 • Czarny charakter

  W "Linii życia" Tomasz Ciachorowski gra jedną z głównych ról - Igora Grabowskiego. Zobacz co o swoim bohaterze ma do powiedzenia aktor.

 • Wciąż będzie knuł i mącił?

  Nie wiem, jakie będą dalsze losy mojego bohatera, ale mam nadzieję, że nie zaprzestanie swoich intryg - mówi Tomasz Ciachorowski, jeden z głównym bohaterów serialu "Linia życia". Jego serialowy ojciec, Jan Monczka jest bardziej tajemniczy...

Dyskusje na temat: jedna linia
 • Re: "M jak miłość": Artur zmasakrował twarz Izy?

  Uważam że telewizja jest dla wszystkich. Dla każdego coś. A że TVP to tylko jedna linia polityczna, niech chociaż zostaną dla innych seriale. Nie trzeba oglądać, jeśli się nie chce. A tak na marginesie, wydaje mi się, że wypowiadają się w większości " intelektualiści , którzy czytają tylko klasykę, preferują kino i muzykę niszową, chodzą do opery choć raz w tygodniu i przy stole toczą dyskusje