• Informacje na temat:

  jedna odsłona

Artykuły na temat: jedna odsłona
 • Nowa odsłona popularnych bajek

  Time Warner to jedna z największych grup medialnych świata. W jej skład wchodzą m.in. popularne kanały dla dzieci, takie jak Boomerang i Cartoon Network. W ostatnim czasie grupa zdecydowała się na produkcję nowych odcinków lubianych przez wszystkich bajek. Pomysłodawcy wierzą, że kultowi bohaterowie na nowo skradną serca najmłodszych widzów. Wśród nowości oferowanych przez stację...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Agnieszka Chylińska w nowej odsłonie!

  Już w najbliższą sobotę, 14 marca, widzowie Polsatu obejrzą drugi odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Tym razem jeden z uczestników show otrzymał nie lada zadanie. Zresztą zobaczcie sami!

 • Energylandia w jesiennej odsłonie

  Jesień w Energylandii to prawdziwie magiczny czas. Dlatego najnowocześniejszy Park Rozrywki w Polsce nie bez powodu nazywany jest krainą ze snów. Klimat nowej odsłony nazwanej „Złotą Polską Jesienią” tworzy aż 25 000 dyń, które w towarzystwie 5 000 kwiatów i setek innych dekoracji pozwolą poczuć wyjątkową atmosferę tego miejsca. Pozwólcie więc aby wiatr w Waszych włosach wiał mocniej i odwiedźcie Energylandię jesienią! Atmosfera tej barwnej pory roku będzie Wam towarzyszyć od samych bram...

 • Naga pupa Kim Kardashian: 16 milionów odsłon

  Naga pupa Kim Kardashian na okładce mało znanego magazynu "Paper" przyciągnęła na internetową stronę czasopisma ponad 11 milionów unikalnych użytkowników - informuje serwis Adweek.

 • "Tacy jesteśmy": Data premiery trzeciej serii! Jennifer Morrison w czwartej odsłonie

  ...widzów z niedopowiedzeniami. Wszystko jest jednak misternie przemyślane, a na każde pytanie na pewno znajdzie się też odpowiedź. Jak rodzina Pearsonów poradzi sobie z nadchodzącymi problemami? Czy...

 • Nathalie Emmanuel o nowej odsłonie "Gry o tron"

  Rusza piąty sezon "Gry o tron", której każdy odcinek ogląda legalnie w sieci i w telewizji prawie 20 milionów widzów! Brytyjska aktorka Nathalie Emmanuel, wcielająca się w Missandei, opowiada o pracy na planie produkcji i o tym, kogo by się pozbyła z serialu.

 • Kolejna odsłona świata "The Walking Dead". Trzecia seria dostaje zielone światło!

  Potwierdziły się informacje o możliwej realizacji trzeciego serialu fabularnego w uniwersum "The Walking Dead". Najnowsza seria ma pojawić się na ekranach w 2020 roku.

 • Sacrum Profanum: Radiohead w klasycznej odsłonie i kosmiczna podróż z Kronos Quartet.

  Trzeci dzień krakowskiego Sacrum Profanum (wtorek ,16 września) był okazją do zaprezentowania krakowskiej publiczności twórczości Steve'a Reicha oraz Terry'ego Rileya. Zaszczyt przedstawienia dwóch istotnych dla muzyki XX wieku kompozytorów przypadł w udziale, kolejno, grupie Alarm Will Sound i kwartetowi smyczkowemu Kronos Quartet.

 • "Mr. Robot": Czwarta odsłona przygód Elliota będzie ostatnią

  To już oficjalne! Twórca serialu "Mr. Robot", Sam Esmail, ogłosił, iż czwarty sezon produkcji będzie ostatnim.

 • "Hell's Kitchen": Amaro płakał ze śmiechu

  Trzecia odsłona kulinarnego show telewizji Polsat "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia", który jest emitowany od 10 marca we wtorki o godzinie 20:05, osiąga świetne wyniki oglądalności. Od początku tej serii programu widownia rośnie z odcinka na odcinek.

Zdjęcia na temat: jedna odsłona
Wideo na temat: jedna odsłona
 • "Ray Donovan": Zwiastun sezonu szóstego

  Ray Donovan powraca na ekrany w październiku 2018 roku. W szóstej odsłonie serii w jednej z głównych ról zobaczymy Susan Sarandon.

 • Dwa dni, jedna noc

  Sandra staje przed zadaniem na pozór niemożliwym. Musi przekonać wszystkich ludzi, z którymi pracuje, aby zrezygnowali ze swoich premii. Jeżeli jej się nie powiedzie – ona sama straci pracę. Wspierana przez męża, kobieta wyrusza na spotkania z kolegami i koleżankami z pracy. Ma tylko jeden weekend, by uratować posadę.

 • "Druga szansa": Radosław Pazura w trzecim sezonie serialu

  Radosław Pazura w najnowszej odsłonie "Drugiej szansy" zagra policjanta, który będzie starał się pomóc... Monice Boreckiej. Aktor opowiada nam o trzecim sezonie serialu, swoim bohaterze, atmosferze na planie oraz tajemniczym miejscu, w którym kręcił jedną ze scen.

 • Jeden dzień

  Pozornie trudno o mniej dobraną parę niż Emma i Dexter. Ona - niepoprawna idealistka i marzycielka, brak jej siły przebicia. On - pewny siebie przystojniak i prawdziwy król życia. Ona na wszystko musi ciężko zapracować. On od razu dostaje to o czym zamarzy. Ona szuka miłości, on seksu. Spotykają się w noc po zakończeniu studiów. Jutro każde pójdzie własną drogą. Gdzie będą za rok, za dwa? I każdego następnego roku? Adaptacja światowego bestsellera Davida Nichollsa z udziałem nominowanej do...