• Informacje na temat:

  jedna reklama

Artykuły na temat: jedna reklama
 • "Barwy szczęścia": Zuzia zostawi Filipa dla modela znanego z reklam?

  Na pierwszym po wakacjach treningu Zuzia (Anna Adamus) pozna Adriana (Emil Lipski) - chłopaka, który jako dziecko występował w reklamach i jest sławny. Filip (Kuba Dyniewicz) od razu zauważy, że były model zagiął parol na jego dziewczynę...

 • Joanna Jabłczyńska ścięła włosy dla jednej sceny

  Aktorka Joanna Jabłczyńska, która zasłynęła dzięki roli Marty w serialu "Na Wspólnej", przyznała, że praca w serialu nie jest prostym zajęciem. Często wymaga poświęceń i wyrzeczeń. Między innymi dlatego musiała ściąć swoje włosy.

 • 5 najgorszych reklam smartfonów w teledyskach gwiazd

  Gwiazdy są skłonne zrobić wiele, by zarobić więcej. Wiele z nich decyduje się na reklamowanie różnych produktów w teledyskach, co często daje zyski wyższe niż sprzedawanie płyt i dawanie koncertów. Niektóre reklamy są jednak mało przekonujące, a produkty są umieszczane w teledyskach w sposób wręcz kuriozalny. Oto 5 najgorszych reklam smartfonów w teledyskach znanych piosenkarek.

 • Justin Bieber wyśmiany przez satyryków

  W programie "Saturday Night Live" sparodiowano reklamę bielizny z Justinem Bieberem w roli głównej.

 • Dorota Wellman o reklamie środków na wzdęcia!

  ...można brać wszystkiego jak popadnie. Nie przyjęłabym reklamy środków na odchudzanie, bo byłabym niewiarygodna, oraz środków na wzdęcia, bo nie lubię środków na wzdęcia, więc w tego typu reklamach...

 • Grabaż ostro o Ewelinie Lisowskiej: Niema pustka

  Znany z grup Pidżama Porno i Strachy Na Lachy wokalista Krzysztof "Grabaż" Grabowski zobaczył w telewizji reklamę z udziałem Eweliny Lisowskiej.

 • Ewa Drzyzga zarobiła pół miliona dzięki reklamie?!

  Choć dziennikarka stara się trzymać z dala od ścianek i show-biznesu, jej twarz znają niemal wszyscy. Drzyzga od ponad 15 lat prowadzi "Rozmowy w toku", które niezmiennie cieszą się popularnością. W przeciwieństwie do innych gwiazd, które chętnie odcinają kupony od sławy, ona zwykle odmawiała udziału w reklamach czy chałturach. Ostatnio jednak postanowiła zrobić wyjątek i dołączyła do...

 • Noc Reklamożerców 2014 w Multikinie

  Zbliża się kolejna Noc Reklamożerców. W piątek, 7 listopada, w sieci Multikino odbędzie się 12. edycja Nocy Reklamożerców. Na uczestników pokazu czeka ponad 300 starannie wyselekcjonowanych reklam z całego świata.

 • Anna i Robert Lewandowscy zarobili na reklamach 8 milionów złotych?!

  ...zarobić aż 8 milionów złotych! Jest to zdecydowany rekord, jeśli chodzi o zarobki celebrytów uzyskane za udział w reklamach. Dla przykładu Kuba Wojewódzki miał zgarnąć za spoty ze swoim udziałem niecały milion złotych. Podobnie przedstawiają się zarobki Grażyny Torbickiej, która dopiero po odejściu z TVP zdecydowała się na występy w reklamach. Wygląda na to, że państwo Lewandowscy mają teraz swoje...

 • "Ida" największym sukcesem Łódź Film Commission

  "Ida" jest największym sukcesem Łódź Film Commission - instytucji, która w 2014 roku wsparła produkcję ok. 20 projektów filmowych: filmów fabularnych, dokumentalnych, reklam, programów telewizyjnych i projektów audiowizualnych. "Ida" otrzymała z ŁFC 120 tys. zł dotacji.

Zdjęcia na temat: jedna reklama
Wideo na temat: jedna reklama
 • Reklama pierwszego serialu telewizyjnego - "I Love Lucy"

  Kiedy 1950 roku wyemitowano pierwszy serial, pod tytułem „I love Lucy,” mało kto wierzył w jego powodzenie. Podzielenie akcji na części i zmuszenie widzów do siadania przed telewizorami co tydzień, o tej samej porze, wydawało się bardzo ryzykownym przedsięwzięciem. Ponad 60 lat później seriale są jednym z głównych źródeł dochodu stacji telewizyjnych.

 • Anna Mucha zabrała głos w sprawie rodzenia przez cesarskie cięcie!

  Anna Mucha w rozmowie z Wideoportalem skomentowała jedną z reklam, w której zasugerowano poród naturalny jako lepszy od porodu przez cesarskie cięcie. Aktorka, która urodziła swoją córkę Stefanię poprzez "cesarkę", uważa taki podział za dyskryminujący kobiety. Nie jest dla niej istotne w jaki sposób matki rodzą, najważniejsze, aby dzieci były zdrowe. (Wideoportal/x-news)

 • Kozyra o Lisowskiej: Ulepszona wersja Bolter

  Były prezes Radia Zet podróżuje po świecie, ale przy tym bacznie obserwuje polskie media i show-biznes. Uważa, że dwie edycje "Mam talent!", w których był jurorem, zasługiwały na uwagę. Teraz w związku ze zmniejszającą się ilością ciekawych uczestników, potencjał show kończy się. Kozyra stwierdził, że swojego czasu dobrze zapowiadająca się Ewelina Lisowska obecnie uprawia "pop najniższego gatunku". Decyzję o jej udziale w reklamie jednej z sieci handlowych uznał za błędną. (WideoPortal/x-news)

Dyskusje na temat: jedna reklama