• Informacje na temat:

  jedna zagra

Artykuły na temat: jedna zagra
 • "The Crown": Tobias Menzies zagra księcia Filipa

  Tobias Menzies, jedna z gwiazd popularnego serialu "Outlander" oraz "Terroru" - nowej produkcji AMC, zagra księcia Filipa w trzecim i czwartym sezonie "The Crown".

 • Milcząca Meg White. Czy jeszcze kiedyś zagra?

  10 grudnia 40 lat kończy znana z duetu The White Stripes Meg White. Choć technicznie "surowa", na stałe zapisała się w historii rocka. Jest wymieniana w jednym szeregu z najwybitniejszymi i najbardziej ikonicznymi perkusistami. Co dziś dzieje się z zamkniętą w sobie Meg White?

 • "M jak miłość": Marcjanna Lelek już nigdy nie zagra Natalki?

  Wszystko wskazuje na to, że wyemitowany tuż przed wakacyjną przerwą 1451. odcinek „M jak miłość” był ostatnim z udziałem Marcjanny Lelek, która wcielała się w Natalkę przez 15 lat. Czy aktorka nigdy już nie zagra w „Emce”?

 • Amatorka zagrała dublerkę Walach

  Mieszkańcy podkarpackiej gminy Gorzyce zagrali w najnowszym filmie Borysa Lankosza "Ziarno prawdy". I choć większość z nich wciela się w postaci z tłumu, to jedna z młodych gorzyczanek, Renata Trybuła, wystąpiła, jako dublerka samej Magdaleny Walach!

 • "Tajemnice Laketop": Nicole Kidman zagra w 2. sezonie

  Nicole Kidman zagra w kontynuacji serialu "Tajemnice Laketop".

 • Olga Bołądź zagra dilerkę narkotyków

  Nowa produkcja Polsatu to polska wersja serialu BBC "Prisoners' Wives". Jest to opowieść o kobietach, których partnerzy odsiadują wyroki. W Wielkiej Brytanii serial cieszył się bardzo dużą popularnością. Jedną z głównych ról w polskiej produkcji zagra Olga Bołądź.

 • Kayah zagra na nosie Steczkowskiej?

  Kayah (47 l.) zagra na nosie Justynie Steczkowskiej (43 l.) i zepsuje jej długo szykowaną trasę koncertową? Tak twierdzi jeden z tabloidów. Podobno 47-letnia wokalistka chce pokrzyżować plany młodszej koleżance.

 • Zagraj na Electronic Beats Festival

  Metronomy, Gilles Peterson, Highasakite, Motor City Drum Ensamble, Adi Ulmansky i... może ty? Electronic Beats zaprasza do udziału w konkursie, którego zwycięzca zagra 27 lutego, na kolejnej polskiej edycji kultowego festiwalu.

 • Aleksandra Justa dostała pracę w TVP. Zagra w nowym serialu.

  ...życiowe aktorka nigdy nie zagrała żadnej dużej roli w filmie czy serialu. Jednak nie żałuje swoich decyzji. Rozwód bardzo przeżyła, w wywiadach wyznała, że robiła wszystko, by ratować małżeństwo. Skupiła(...) dołączyła Joanna Racewicz, w śniadaniówce jest pięć kobiet prowadzących i czterech mężczyzn. Wszystko wskazuje więc na to, że jedna z nich będzie musiała odejść. Czy będzie to Monika? Ta wizja jest dla...

 • Daniel Radcliffe zagra twórcę gry GTA

  Daniel Radcliffe, znany głównie z roli Harryego Pottera, zagra współtwórcę firmy Rockstar Games, która wyprodukowała kontrowersyjną serię GTA. Producentom zrzucano propagowanie przemocy.

Zdjęcia na temat: jedna zagra
Wideo na temat: jedna zagra
Dyskusje na temat: jedna zagra