• Informacje na temat:

  jędrne piersi

Artykuły na temat: jędrne piersi
 • Paulina Sykut odsłoniła swoje piękne piersi!

  Na imprezie producenta alkoholu panowie nie mogli oderwać wzroku od seksownej pogodynki Polsatu. Paulina postawiła bowiem na sukienkę z bardzo odważnym dekoltem, który bardzo pokaźnie odsłaniał jej jędrny biust! Mąż nie ma nic przeciwko?

 • Keira Knightley: Małe piersi

  Keira Knightley nie ma problemu z pojawianiem się topless na ekranie ponieważ - jak twierdzi - jej niewielkie piersi nie zwrócą niczyjej uwagi.

 • Sophia Loren powiększyła piersi?

  ...72-letnia (sic!) Sophia Loren zawsze uważana była za najpiękniejszą aktorkę o naturalnej urodzie. Ona sama twierdziła, że nigdy nie poddała się żadnej operacji plastycznej. Ostatnio jednak jej piersi dziwnie urosły.

 • Jordan zmniejszy biust

  28-letnia Jordan, angielska śpiewająca modelka i żona znanego wokalisty Petera Andre, zdecydowała się operacyjnie pomniejszyć swój słynny biust w rozmiarze 32FF. Taką decyzję uzasadniła tym, że chce zachować jędrność swoich piersi.

 • Chłopak ją rzucił, bo była za gruba! Przeszła ogromną metamorfozę. Byłemu pójdzie w pięty!

  ...siebie i zaczęła intensywnie trenować. Dziś jej talia jest idealna, a do tego zachowała krągłą pupę i jędrne piersi. Teraz wygląda jak zaginiona siostra Kardashianek i pobudza zmysły niejednego faceta...

 • Keira Knightley: Marzenia do spełnienia

  Ma zaledwie 27 lat, a jest już gwiazdą pierwszego formatu. "Aktorstwo nie zawsze przynosi spełnienie i szczęście. Mnie przyniosło" - przekonuje skromnie Keira Knightley.

 • Zdjęcia gołej Patrycji Markowskiej na okładce tabloidu! Wścieknie się?

  Patrycja Markowska z pewnością nie ucieszy się, że jej piersi będzie teraz oglądać cała Polska...

 • Agnieszka Orzechowska bliska podjęcia kluczowej decyzji! Przez problemy zdrowotne zmniejszy biust?

  Agnieszka Orzechowska (33 l.) do niedawna uwielbiała się chwalić swoimi jędrnymi, choć nienaturalnymi, piersiami. Jednak teraz poważnie zagrażają one jej zdrowiu! Z tego powodu rozważa usunięcie silikonowych wkładek.

 • Iwona Węgrowska: Zrobiłam piersi i usta

  Jakiś czas temu pisaliśmy, że nawet znajomi Iwony (28 l.) mają ostatnio problemy z rozpoznaniem gwiazdki. W ciągu kilku ostatnich lat jej piersi urosły o kilka dobrych rozmiarów, a we wrześniu tego(...). "Miałam tylko jedną operację plastyczną biustu i mam zrobione usta" - oświadczyła. Piersi powiększyła w wieku 20 lat. Wcześniej miała wrażenie, że jej biust nie jest wystarczająco jędrny. Teraz w końcu...

 • Zagadka biustu Sylwii Gliwy

  W ciągu kilku miesięcy piersi aktorki Sylwii Gliwy zmniejszyły się o co najmniej 2-3 rozmiary. Czyżby zdecydowała się na operację ich pomniejszenia?

Wideo na temat: jędrne piersi
 • Nowe piersi Paris?

  Paris Hilton w Kalifornii 16 lipca. Jej piersi są podejrzanie duże i jędrne...

 • Gerontofilia

  18-letni Lake ma kochającą dziewczynę, ale pewnego dnia odkrywa, że bardziej interesują go dużo starsi mężczyźni. Los sprawia, że dostaje wakacyjną pracę w domu opieki, gdzie rozwija delikatną relację z panem Peabody. Kiedy dowiaduje się, że pacjetom podawane są w nadmiarze leki na uspokojenie, postanawia uratować pana Peabody i pomóc mu uciec. Rozpoczyna się zabawna i poruszająca podróż, która zbliża ich jeszcze bardziej. Ale nikt nie żyje wiecznie.

 • Godzilla

  Zapierająca dech w piersiach reaktywacja historii kultowej Godzilli - postaci zrodzonej w wytwórni Toho. Tworzony z rozmachem film przygodowy, który pokazuje walkę najsławniejszego na świecie potwora przeciwko złym stworzeniom, które czerpią siłę z arogancji ludzkości wobec nauki i zagrażają światu.

Dyskusje na temat: jędrne piersi