• Informacje na temat:

  jedyna broń

Artykuły na temat: jedyna broń
 • "Zabójcza broń": Skandaliczne zachowanie aktora! Serial do kasacji?

  Czy serial "Zabójcza broń" zakończy się na trzecim sezonie? Osiągająca bardzo dobre wyniki oglądalności produkcja może zostać zdjęta z anteny z powodu zachowania na planie jednego z głównych aktorów, Clayne'a Crawforda ("Rectify").

 • Seven Festival w Węgorzewie: 20-lecie płyty "Scarlet" Closterkeller

  Podczas tegorocznej edycji Seven Festival w Węgorzewie (10-12 lipca) specjalny koncert da dowodzona przez Anję Orthodox grupa Closterkeller.

 • Tajemnicza broń gwiazd

  Mała czarna bez ryzyka Na salonach pojawiły się plotki o nowym, rewolucyjnym sposobie na piękno każdego dnia. Szeptano, że to może jakaś nowa seria...

 • Neill Blomkamp reżyserem filmu "Obcy 5"

  Neill Blomkamp oficjalnie potwierdził, że stanie za kamerą filmu "Obcy 5". Twórca takich produkcji jak "Dystrykt 9", "Elizjum" oraz "Chappie", szczęśliwą wiadomością pochwalił się na Instagramie.

 • "M jak miłość": Marta sięgnie po broń

  - Ma się dziać, w związku z tym się dzieje! Taka jest natura serialu - uśmiecha się aktorka Dominika Ostałowska. W nowych odcinkach jej bohaterce Marcie Mostowiak będzie jednak daleko do śmiechu.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Amber mówi lekarzowi, że jest gotowa na przerwanie terapii i rozpoczęcie normalnego życia. Doktor ostrzega ją, że nie jest jeszcze zdrowa, ale ma broń,...

 • Emily Blunt: Zabójcza twardzielka

  Monstrualny kostium, jaki Emily Blunt nosiła na planie filmu "Na skraju jutra", ważył około 40 kilogramów, jednak aktorkę mogliśmy zobaczyć także w produkcji Douga Limana bez ciężkich "egzoszkieletów". Z okazji premiery DVD i Blu-ray "Na skraju jutra" gwiazda opowiedziała m.in. o współpracy z Tomem Cruise'em oraz o wyzwaniu, jakim było wcielenie się w postać zabójczej twardzielki.

 • Maggie Q wkracza do akcji

  Maggie Q nie jest typem postaci z serialu komediowego. Tę 31-letnią gwiazdę hongkońskich filmów akcji znamy z takich produkcji, jak "Gen-X Cops 2: Metal Mayhem" ("Błąd w obliczeniach") (2000), "Naga broń" (2002), hollywoodzkich hitów "Mission: Impossible III" (2006) czy "Szklana pułapka 4.0" (2007), nie wspominając o nowym serialu telewizyjnym "Nikita". Mimo to od czasu do czasu cięte riposty...

 • Katarzyna Bujakiewicz broni "Małych gigantów"

  Jurorka programu "Mali giganci" Katarzyna Bujakiewicz podpowiada, co zrobić, by rozwinąć pasję u malucha i jak go jednocześnie nie skrzywdzić. Wyjaśnia też, dlaczego tęskni za pracą na planie serialu i z jakiego powodu nie wróci do "Na dobre i na złe".

Dyskusje na temat: jedyna broń
 • Re: "M jak miłość": Szokujące sekrety Michała

  Michał skrywa wielką tajemnicę. Ma wydepilowanego wacka. Oksana jako jedyna widziała jego "broń" i teraz chce zdradzić tajemnicę.

 • Re: "Korona królów": Halina Łabonarska straciła wiele ról z powodu swej religijności!

  rozhisteryzowanych wierzących rzuci Ci się do gardła. Można się śmiać z czarnych, z sąsiada, z Żydów, polityków, osób publicznych, ale broń Boże obraź/skrytykuj kogoś związanego z wiarą bo cię niemalże ukrzyżują(...), przepisywać majątków i kamienic księżom, nawet pedofilia wśród duchownych bardzo szybko jest zamiatana pod dywan, w szkołach nauczana jest' jedyna słuszna religia', aptekarki mają swoje sumienia