• Informacje na temat:

  jedyna gwiazda

Artykuły na temat: jedyna gwiazda
 • Jolanta Żółkowska: Jedyna taka miłość

  Jolanta Żółkowska (63 l.) i Krzysztof Kołbasiuk (†54 l.) tworzyli zgodną i szczęśliwą parę pomimo wielu zawirowań życiowych. Kiedy wydawało się, że już wszystko zaczyna się układać, nagle wydarzyła się tragedia, która na zawsze przekreśliła ich wspólne plany.

 • Anna Dymna: Gwiazdy są cudowne

  - Polskich gwiazd nie trzeba długo zachęcać do współpracy przy akcjach charytatywnych, są cudowne - twierdzi Anna Dymna. Co roku organizowany przez jej fundację festiwal piosenki dla dzieci niepełnosprawnych wspiera kilku czołowych polskich wokalistów lub aktorów.

 • "Leśniczówka": Gwiazda serialu trafiła do szpitala! Miała wypadek!

  Iwona Cichosz to chyba jedyna w naszym kraju osoba niesłysząca, która z gra w popularnej telenoweli. Zanim trafiła na plan "Leśniczówki", była gwiazdą 7. edycji show "Dancing with the Stars", a wcześniej została Miss Świata Głuchych 2016, pracowała jako tłumaczka języka migowego i działaczka społeczna. Telewidzowie pokochali ją niemal od pierwszego wejrzenia... Kilka dni temu Iwona wylądowała...

 • "Dom": Jedyny taki serial!

  Pamiętacie Ryszarda Popiołka ze słynnym "Koniec świata!" czy Mundka Wrotka z jego "Riki tiki tak"? Filmowa saga o mieszkańcach warszawskiej kamienicy przy Złotej ma 35 lat.

 • Ponad rok temu do mediów trafiła szokująca informacja, że gwiazda zespołu 2 plus 1 żyje w nędzy i jest zupełnie sama. Poruszeni jej losem dawni znajomi ruszyli jej na pomoc. Niestety osoba, którą Elżbieta Dmoch (64 l.) dopuściła do siebie, niedawno nagle zmarła...

 • Jedyna wśród Avengersów. Scarlett Johansson o Czarnej Wdowie

  Scarlett Johansson wyznała, że jest gotowa, aby powstał osobny film na temat Czarnej Wdowy. Czy powstanie produkcja, poświęcony jedynej kobiecie wśród Avengersów?

 • Monica Bellucci rozstała się z ukochanym! A miał to być ten jedyny!

  Wydawało się, że włoska piękność znalazła w końcu idealnego partnera.  Niestety, związek zjawiskowej Bellucci z młodszym o osiemnaście lat francuskim plastykiem Nicolasem Lefevrem przetrwał zaledwie... pół roku. Gwiazda nie zamierza zdradzić, jakie były powody ich rozstania.  O tym, że ich drogi się rozeszły, poinformowała przy okazji wywiadu dla francuskiego magazynu "F". "Kochaliśmy się...

 • "Taniec z Gwiazdami" znów słabo

  Myliłby się ten, kto sądziłby, że ćwierćfinałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" przyczyni się do znaczącego wzrostu oglądalności show Polsatu. Mimo że na parkiecie pozostały jedynie trzy pary, ich występy niewiele osób chce śledzić.

 • "Singielka": Usunięcie pupy to jedynie wstęp!

  Sympatyczna redaktorka jak wielu ludzi, podjęła noworoczne postanowienia. W przeciwieństwie jednak do większości, swój plan wcieli w życie natychmiast i już na początku roku pokaże przyjaciołom i rodzinie swoje nowe „ja”!

 • "Taniec z gwiazdami": Rekordowa oglądalność

  Do czterech milionów widzów zbliża się oglądalność "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Tak dobrze jeszcze w tej edycji nie było.

Zdjęcia na temat: jedyna gwiazda
Wideo na temat: jedyna gwiazda
 • Jerzy Iwaszkiewicz o książkach celebrytów: Kto to czyta?

  Jerzy Iwaszkiewicz krytycznie podchodzi do publikacji zawierających intymne zwierzenia gwiazd i celebrytów. Twierdzi, że często ich jedyną zaletą jest ładne wydanie.

 • Iza Trojanowska wygrała z nałogiem

  , razem z nim wyjechała podbijać Zachód. Tam też przyszła na świat ich jedyna córka Roksana. Po ponad 20 latach za granicą wróciła do Polski, choć nie w glorii chwały. Małżeństwo rozpadło się, nowe hity(...). Kobiety nie lubią, jak gwiazda wybiera karierę kosztem rodziny. Kobiety by chciały, żeby była i gwiazdą, i kurą domową. To jest niemożliwe - stwierdziła. (Uwaga TVN/x-news)

 • Mocno podniecona Natasza Urbańska zapowiada powrót. Będzie powtórka z "Rolowania"?

  Pierwszy, a zarazem jedyny album Nataszy Urbańskiej ukazał się w styczniu 2014 roku. Krążek „One” promowany był przez słynny singiel „Rolowanie”. Po 4 latach gwiazda zamierza wrócić z nowym materiałem, nad którym obecnie pracuje. Czego możemy się spodziewać? - Pracuję już nad materiałem na płytę. Jestem pełna optymizmu, dobrej energii i wierzę w ten projekt, wierzę, że to się uda. Już się

Dyskusje na temat: jedyna gwiazda