• Informacje na temat:

  jedyna gwiazdą

Artykuły na temat: jedyna gwiazdą
 • Jolanta Żółkowska: Jedyna taka miłość

  Jolanta Żółkowska (63 l.) i Krzysztof Kołbasiuk (†54 l.) tworzyli zgodną i szczęśliwą parę pomimo wielu zawirowań życiowych. Kiedy wydawało się, że już wszystko zaczyna się układać, nagle wydarzyła się tragedia, która na zawsze przekreśliła ich wspólne plany.

 • "Dom": Jedyny taki serial!

  Pamiętacie Ryszarda Popiołka ze słynnym "Koniec świata!" czy Mundka Wrotka z jego "Riki tiki tak"? Filmowa saga o mieszkańcach warszawskiej kamienicy przy Złotej ma 35 lat.

 • ...lata, a nawet co rok – to była ich codzienność. A Ela była gwiazdą. Stroje szyła dla niej najbardziej znana wówczas projektantka mody Grażyna Hase. Nawet samolot potrafił czekać pół godziny ze startem(...) wszystkim" – twierdzi Barbara Sawicka, przyjaciółka matki artystki.  "To była jej jedyna miłość, jedyny człowiek w jej życiu”. Niektórzy z jej przyjaciół twierdzą, że Ela wierzyła, że Janusz do niej...

 • Jedyna wśród Avengersów. Scarlett Johansson o Czarnej Wdowie

  Scarlett Johansson wyznała, że jest gotowa, aby powstał osobny film na temat Czarnej Wdowy. Czy powstanie produkcja, poświęcony jedynej kobiecie wśród Avengersów?

 • "Singielka": Usunięcie pupy to jedynie wstęp!

  ...tylko nadzieję, że nie stanie się nagle "gwiazdą", a pozostanie normalną dziewczyną, której wzrost atrakcyjności będzie wprost proporcjonalny do tego, co wypływać będzie z jej środka - kończy Paulina.

 • "Taniec z Gwiazdami" znów słabo

  Myliłby się ten, kto sądziłby, że ćwierćfinałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" przyczyni się do znaczącego wzrostu oglądalności show Polsatu. Mimo że na parkiecie pozostały jedynie trzy pary, ich występy niewiele osób chce śledzić.

 • Piotr Adamczyk w końcu spotkał tę jedyną?

  Czy to wreszcie ta jedna jedyna? - zastanawia się Ewa Adamczyk, gdy syn przedstawia jej kolejną partnerkę. Chciałaby, by Piotr znalazł szczęście, by związał się z kobietą, która stworzy mu ciepły dom. Tymczasem u jego boku co rusz pojawiają się nowe, coraz młodsze panie. W środowisku Piotr Adamczyk uchodzi za konesera płci pięknej, łatwo się zakochuje, nie potrafi jednak stworzyć trwałej relacji...

 • "Taniec z gwiazdami": Rekordowa oglądalność

  Do czterech milionów widzów zbliża się oglądalność "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Tak dobrze jeszcze w tej edycji nie było.

 • Co ubezpieczają gwiazdy?

  Aktorzy, muzycy, sportowcy i modelki – choć zarabiają na życie w różny sposób, to wszystkich ich łączy jedno – sławę i wysokie zarobki w mniejszym lub większym stopniu zawdzięczają swojemu ciału. Nic więc dziwnego, że ubezpieczają poszczególne nogi czy głos na sumy, o jakich przeciętnemu Kowalskiemu nigdy się nawet nie śniło. Sprawdź, kto co ubezpieczył i ile na to wydał.

 • Gwiazdy wybiorą zwycięzcę "Hell's Kitchen"

  Już 18 listopada wielki finał drugiej edycji "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni". W restauracji i na widowni nie zabraknie gwiazd. Kto się pojawi?

Zdjęcia na temat: jedyna gwiazdą
Wideo na temat: jedyna gwiazdą
 • Polka gwiazdą w USA

  Edyta Śliwińska to polsko-amerykańska tancerka, która jako jedyna wystąpiła we wszystkich edycjach "Tańca z gwiazdami". Jej mężem jest jej partner z parkietu, Alec Mazo. O takiej karierze marzy pewnie Edyta Herbuś...

 • Jerzy Iwaszkiewicz o książkach celebrytów: Kto to czyta?

  Jerzy Iwaszkiewicz krytycznie podchodzi do publikacji zawierających intymne zwierzenia gwiazd i celebrytów. Twierdzi, że często ich jedyną zaletą jest ładne wydanie.

 • Iza Trojanowska wygrała z nałogiem

  , razem z nim wyjechała podbijać Zachód. Tam też przyszła na świat ich jedyna córka Roksana. Po ponad 20 latach za granicą wróciła do Polski, choć nie w glorii chwały. Małżeństwo rozpadło się, nowe hity(...). Kobiety nie lubią, jak gwiazda wybiera karierę kosztem rodziny. Kobiety by chciały, żeby była i gwiazdą, i kurą domową. To jest niemożliwe - stwierdziła. (Uwaga TVN/x-news)

Dyskusje na temat: jedyna gwiazdą
 • Janusz Gajos słynie z zamiłowania do...

  O! I tego Pana można nazwać gwiazdą, pierwsza i jak na razie jedyna gwiazda w tym zestawieniu.

 • Re: "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan żartuje z plotek o rychłym rozwodzie!

  Kolejna "GWIAZDA" , na zachodzie aby stać się gwiazdą trzeba sobie na to mocno zapracować , nieraz przez lata , w Polsce wystarczy zagrać w reklamie i mamy juz "GWIAZDĘ"... Nienormalne to jest.... jak nie denna rola w jakim serialu , jedna jedyna i juz mamy gwiazdę typu Cichopek , to znów występ w reklamie i też mamy juz gwiazdę... W Hollywood by to nie przeszło , szybko by wyleczyli nasze

 • Re: Dominika Ostałowska (Marta Mostowiak )

  Wygląda jak "prawdziwa sędzina"- nigdy nieuczesana!! Koszmarne włosy, raz czarne, raz pomarańczowe, potargane jak by z łóżka wstała, Wciąż robi głupawe miny, zagryza wargi jak by sie wiecznie bała, ubrana też jak sędzina-koszmarnie. Oprócz Anny Marii Wesołowskiej, która jest jedyna gwiazdą w tym zawodzie,

 • Re: Jakie są serialowe rodziny?

  Jedyna osoba wybijajaca sie z tego tlumu badziewia to mlody Sthur Jest swietny zarowno w komediach jak i powaznej roli. Ten chlopak ma swoja klase To widac slychac i czuc. Beda z niego ludzie, a moze i gwiazda. Zycze mu powdzenia z calego serca Chlopak ma talent A to ciekawe ,ten "chłopak" ma 35 lat ,niech się bierze do roboty jak ma być gwiazdą , czas leci .