• Informacje na temat:

  jedyna młoda

Artykuły na temat: jedyna młoda
 • ​"Baron24": Uciekająca panna młoda

  Stację benzynową Mirka Barona (Tomasz Karolak) odwiedzają najróżniejsi klienci. Tym razem pojawi się na niej pijana panna młoda, która uciekła z wlasnego wesela! W tej roli zobaczymy Sylwię Arnesen, czyli Mirkę z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem“. Sprawdź szczegóły!

 • "Naginając reguły" : Wplątani w kulturę i konflikt pokoleń

  W innym zakątku świata dziewczyna w podobnej sytuacji trzasnęłaby zapewne drzwiami i poszła robić swoje. Bohaterką "Naginając reguły" jest jednak młoda Iranka. Tu rzeczy są bardziej skomplikowane.

 • Ile zarabiają młode gwiazdy w serialach? Na podium Adam Zdrójkowski

  Choć nie mają ani aktorskiego wykształcenia, ani większego doświadczenia w pracy z kamerą, w jeden dzień potrafią zarobić tyle, ile niektórzy uznani aktorzy teatralni przez cały miesiąc. Kto jest finansowym rekordzistą?

 • Sophie Turner nową Jean Grey

  Sophie Turner, wcielająca się w Sansę Stark w serialu "Gra o tron", niebawem zagra w kolejnej odsłonie serii "X-Men". W produkcji o podtytule "Apocalypse", którą wyreżyseruje Bryan Singer, zagra młodą Jean Grey.

 • Richard Gere ma młodą kochankę!

  Richard Gere (65 l.) nie jest już samotny. Nowa ukochana jest sporo młodsza!

 • "Potop Redivivus" wchodzi do kin

  "Potop Redivivus" - to tytuł na nowo zmontowanego i zrekonstruowanego cyfrowo filmu Jerzego Hoffmana, który od 3 października będzie można oglądać w kinach. Według reżysera skrócony o ponad dwie godziny obraz może zachęcić młode pokolenie do jego obejrzenia.

 • Tomasz Stockinger zapewnia: Nie mam ochoty na młodą kochankę!

  Podobno kryzys wieku średniego dotyka co drugiego mężczyznę. Tomasz Stockinger (60 l.) również go przechodził, ale nie znalazł się na życiowym zakręcie. Uświadomił sobie jedynie, że już naprawdę wiele za nim, ale także to, czego jeszcze chciałby doświadczyć.

 • Kacper z "Rodzinki.pl" ofiarą mody na... brody

  Z całego globu napływają niepokojące doniesienia, jakoby wszystkie listy do Świętego Mikołaja miały w tym roku pójść na marne. Wszystko dlatego, że poczciwy Santa - zamiast przynosić paczki - sam trafił do... paczki! Z tej trudnej sytuacji uratować go może jedynie Mateusz Pawłowski.

 • „Na Wspólnej”: Są młode, a przeszły już tak wiele!

  ...zakomunikuje Oli, że nie mogą się tak często spotykać. Zimińska na pożegnanie zarzuci mu, że jest tchórzem! Stabilizacja i spokój Marta, grana przez Joannę Jabłczyńską, to kolejna młoda bohaterka(...) przekonująco! "Jestem zżyta z Olą" Choć wyglądają podobnie (bo nie tak samo!, jak zaznacza Marta Wierzbicka), są zupełnie różne. Ola co chwilę pakuje się w tarapaty, choć jest bardzo młoda, w swoim...

 • " 4: Apokalipsa": Finał serii horrorów

  Zabójczy wirus, horda zombie i piękna kobieta walcząca o życie na pokładzie statku-widmo. Wszystko to, czeka nas w horrorze " 4: Apokalipsa".

Zdjęcia na temat: jedyna młoda
Wideo na temat: jedyna młoda
 • Najseksowniejsze polskie aktorki grające w serialach

  Są piękne, młode, a swoją urodą zachęcają widzów do oglądania polskich seriali. Zobacz, naszym zdaniem, najseksowniejsze polskie aktorki grające w rodzimych produkcjach. Czy uroda to ich jedyny argument?

 • "The Alienist": Oficjalny zwiastun. Luke Evans i Dakota Fanning w rolach głównych

  "The Alienist" to thriller psychologiczny osadzony w realiach tzw. pozłacanego wieku w Nowym Jorku, opowiada historię Laszlo Kreizlera (Daniel Brühl), genialnego i maniakalnego "alienisty", praktyka nowej kontrowersyjnej metody leczenia chorób psychicznych, który jako jedyny jest w stanie dopaść sprawcę makabrycznych morderstw młodych chłopców. Oparty na powieści Caleba Carra, "The Alienist", to zagadka kryminalna i historia narodzin najpotężniejszego miasta na świecie, które za wszelką cenę...

 • "Na dobre i na złe": Odcinek 647.

  Ola wciąż nie radzi sobie po śmierci Janka, planuje dłuższy urlop i chce wyjechać. Przemek zauważa jednak, że dziewczyna ma złe wyniki badań. Doktor Pietrzak odkrywa w końcu, że zaszła w ciążę. Lekarka wdaje się także w ostry konflikt z Falkowiczem, gdy oboje operują młodą kobietę, która na budowie spadła z rusztowania. Tymczasem Blanka po operacji czuje się dobrze i ma dostać kolejną chemię. Jeden z jej nowych przyjaciół - Tomek - jest bliski śmierci. Tymczasem Stanisławski nie zgadza się,...

Dyskusje na temat: jedyna młoda
 • Re: Młode gwiazdy w natarciu

  Laura - jedyna młoda aktorka, która wygląda jak normalna zwykła dziewczyna, a nie jak jakiś patyk z wybiegu i od razu krytyka! Przecież ona bardzo ładnie wygląda i przede wszystkim jest naturalna

 • Re: Był mikołajkowym prezentem dla rodziców!

  Jedyna MŁODA NADZIEJA dla Polskiego kina i teatru.Zdolny,młody,przystojny,nic,tylko trzymać kciuki żeby dalej się wiodło jak do tej pory!Ja Panu życzę miłości i dumy z syna!;-*