• Informacje na temat:

  jedzenie przygotować

Artykuły na temat: jedzenie przygotować
 • Magda Gessler już nawet tego nie ukrywa! "Często pluję. Rzygam tym jedzeniem"

  Ostatnio Magda została ambasadorką kampanii „Diagnostyka Jajnika”. Podczas konferencji restauratorka stwierdziła, że za rozwój wszelkich chorób odpowiada zła dieta i fatalnej jakości jedzenie. "Jemy(...) występuje. Jurorka "MasteChefa" bez kozery przyznaje, że jedzeniem przygotowanym przez uczestników pluje i rzyga!  "Utrzymuję dietę bogatą w kasze i czyste oleje, ponieważ w programach muszę próbować...

 • Startuje nowa edycja "Mam Talent!". Zgłoś się na precasting!

  "Mam Talent!" udowadnia, że Polska to nieskończona kopalnia talentów. Śpiewanie, tańczenie, klaskanie, granie na wiadrach, krzesłach, a także wykonywanie różnych czynności na czas jak pompki czy jedzenie bigosu. Wiadomo! Polak potrafi.

 • Frycz: Jem tylko to, co sama przygotuję

  Po telewizyjnej sadze "Dom nad rozlewiskiem" nikt już nie powie, że Olga Frycz (27) to jedynie córka słynnego ojca. Aktorka coraz częściej obsadzana jest w rolach kobiet niepokornych i zbuntowanych. Niedawno oglądaliśmy ją w roli Janeczki w serialu "Anna German". Czy prywatnie też lubi iść pod prąd?

 • Maria Pakulnis: Ten magiczny czas

  W przededniu Wigilii Maria Pakulnis opowiada o przygotowaniach do świąt i kulinarnych tradycjach. - Moja rodzina pochodzi z Litwy, więc na stole nie może zabraknąć kutii - zdradza aktorka .

 • Rosati puchnie od jedzenia

  ...przykrych badań gastrologicznych jako dziecko, ale wciąż nie wiadomo, co jej jest." "Córka może jeść tylko rzeczy bardzo delikatne. Domowe jedzenie, przygotowane przeze mnie. Gdy jest w USA, gotuje sobie...

 • Rafał Maślak: Spełniam marzenia dziewczyn

  Mister Polski 2014, Rafał Maślak dorobił się własnego programu telewizyjnego. W show "Randka z Maślakiem" spełnia marzenia dziewczyn."Rafał, dziękuję ci za to wszystko. Teraz wiem, że są jeszcze dobrzy ludzie" - usłyszał od jednej z bohaterek.

 • Rafał Brzozowski opowiada o świętach. To on przyrządza w domu karpia

  Jak święta spędza Rafał Brzozowski (36 l.). Dość tradycyjnie: jest rodzina i dużo pysznego jedzenia! Ma nawet swój wkład w przygotowanie wigilijnej wieczerzy. To on przyrządza karpia. Bierze na siebie nieprzyjemny obowiązek zabicia ryby.

 • "Hell's Kitchen": Ozór, serce, oko i... penis wołowy

  W każdym odcinku "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" drużyna, która przegra konkurencję musi zmierzyć się z karą. W najbliższy wtorek na pokonanych czekać będą wołowe podroby, m.in. nerka, ozór, wątroba i penis wołowy.

 • Sposób na zimę z Warszawą Kobiet

  ...sobie dobre towarzystwo przyjaciółek, pyszne jedzenie, picie oraz rozrywka.

 • Monika Mrozowska: Rodzinny patchwork

  Nigdy nie była "weekendową" mamą. Każdą chwilę spędza ze swoimi dziećmi. Ale takie życie jej pasuje. Nie ma poczucia straty.

Zdjęcia na temat: jedzenie przygotować
Dyskusje na temat: jedzenie przygotować
 • Re: Cezary Pazura 

Filmowa i serialowa kari...

  Pazura to się skończył na "Chłopaki nie płaczą" po tym to już tylko żenada i jeszcze te występy w kabaretach. Dobrze, że występuje bo przynajmniej jest czas iść do kuchni jedzenie sobie przygotować