• Informacje na temat:

  jeffrey wright aktor

Artykuły na temat: jeffrey wright aktor
 • Ogłoszono nominacje do nagród Amerykańskiej Gildii Aktorów

  Viola Davis, Julianna Margulies, Claire Danes i Rami Malek! To tylko nieliczni z aktorów telewizyjnych, którzy zostali nominowani do nagrody Amerykańskiej Gildii Aktorów. Zobaczcie pełną listę nominacji!

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

 • "Westworld": Serial z udziałem Anthony’ego Hopkinsa i Eda Harrisa już 3 października

  Nowy serial HBO "Westworld" stworzony przez Jonathana Nolana i Lisę Joy będzie miał premierę w HBO i HBO GO w poniedziałek, 3 października. W produkcji występują Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood, James Marsden, Thandie Newton oraz Jeffrey Wright.

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

 • Ogłoszono nominacje do Critics’ Choice Awards

  Ogłoszono nominacje do nagród Critics’ Choice Awards. W gronie docenionych aktorów i aktorek znaleźli się zarówno starzy wyjadacze jak i nowe nazwiska.

 • Raper zagra w filmie

  Raper i aktor Mos Def zagra legendę rock'n'rolla - Chucka Berry'ego w filmie "Cadillac Records", który jest obecnie kręcony w New Jersey.

 • Nominacje do Emmy 2018: "Obsesja Eve" i triumf Sandry Oh

  Co roku nominacje do nagrody Emmy wzbudzają wśród fanów seriali spore kontrowersje. Wiadomo, że każdy widz chciałby zobaczyć swoich ulubionych aktorów odbierających najważniejszą wśród amerykańskich wyróżnień nagrodę, to nie sposób nie zauważyć, że w tym roku Akademia Telewizyjna pominęła sporo osób i seriali, które na nominację z pewnością zasługiwały.

 • "Władca pierścieni" najlepszy według AFI

  Obraz "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" został uznany najlepszym filmem roku 2001 przez Amerykański Instytut Filmowy (American Film Institute - AFI). Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w sobotę, 5 stycznia, w Beverly Hills Hotel, w Kalifornii. Nagrody AFI rozpoczęły sezon nagradzania najlepszych filmowych dokonań ubiegłego roku.

 • "Wielkie kłamstewka": Adam Scott wystąpi w drugim sezonie

  Tym samym aktor zagra u boku większości obsady z pierwszej serii. W nowych odcinkach wystąpią bowiem Nicole Kidman (Celeste Wright), Reese Witherspoon (Madeline Martha Mackenzie), Shailene Woodley(...) obsady dołączyli również James Tupper, Jeffrey Nordling i Iain Armitage. "Wielkie kłamstewka" zdobyły cztery Złote Globy w kategoriach: najlepszy serial, aktorka pierwszoplanowa (Nicole Kidman), aktorka...

 • Marzenie Ludacrisa

  Marzeniem Ludacrisa jest rola w filmie obok Shirley MacLaine. Raper stworzył własną listę, na której umieścił aktorów, z którymi chciałby pokazać się na wielkim ekranie.