• Informacje na temat:

  jemioła

Artykuły na temat: jemioła
 • Łepkowska poniża Jemioła!

  Znana scenarzystka nie zostawiła suchej nitki na projektanckie!

 • Karolina Ferenstein-Kraśko chce założyć Fundację "Magiczna Gwiazdka"

  Karolina Ferenstein-Kraśko, żona popularnego dziennikarza i prezentera "Wiadomości", planuje założyć Fundację "Magiczna gwiazdka" w ciągu najbliższych miesięcy. Pod tym samym hasłem właścicielka stadniny koni od trzech lat organizuje przedświąteczną akcję pomocy dzieciom.

 • ...zwierzaka Jemioła?

 • Kylie Minogue i Robbie Williams to - zdaniem Brytyjczyków - dwie gwiazdy, które najchętniej zobaczyliby całujące się, zgodnie z tradycją, pod jemiołą. Wykonawca przeboju "Eternity" bezapelacyjnie wygrał pośród mężczyzn zdobywając dwa razy więcej głosów od drugiego w rankingu księcia Williama.

 • Anna Wendzikowska wybrała się na pokaz Jemioła. Zaprezentowała wielki brzuch i ogromne piersi

  Początkowo nie chciała tego publicznie przyznać, ale teraz już tego nie ukryje. Anna Wendzikowska (37 l.) niebawem znów zostanie mamą. Zaawansowana ciąża nie przeszkadza jej w bywaniu na salonach. Ostatnio wybrała się na pokaz kolekcji Łukasza Jemioła. Na tę okazję założyła mocno wydekoltowaną długą suknię. Można było odnieść wrażenie, że piersi aż wylewają się z kreacji! Nie wiadomo było, czy...

 • A. Jolie: Pocałunek pod jemiołą

  Angelina Jolie ( "Sky Kapitan i świat jutra" ) znalazła się na czele listy gwiazd, które brytyjscy mężczyźni najchętniej obdarzyliby pocałunkiem pod jemiołą. Ankietę zorganizowała witryna Sky Movies. Aż 31% uczestników zabawy zadeklarowało, że świąteczny pocałunek najchętniej złożyłoby na wargach 29-letniej piękności.

 • Karolina Ferenstein-Kraśko na pokazie Jemioła chyba odsłoniła za dużo...

  Karolina Ferenstein-Kraśko (41 l.) była wśród celebrytek, które pojawiły się na pokazie najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła. Na oficjalne wyjście żona Piotra Kraśki założyła długą czerwoną suknię, która co prawda niemal w całości przykryła jej nogi, ale za to wyraźnie odsłoniła dekolt. A gdy Karolina usiadła, oczom zgromadzonych ukazało się coś więcej niż tylko jej piersi. Kreacja tak się ułożyła...

 • Kto nie ma w Święta jemioły, ten przez cały rok jest goły

  Królowa polskich seriali - Ilona Łepkowska - opowiada jak spędza Święta i jaki jest jej najlepszy scenariusz na Sylwestra.

 • "Azja Express": spisek w programie? Hanka Lis i Łukasz Jemioł oszukiwali?

  ...stojącego na palu Jemioła, by nie oszukiwał. "Łukasz, pomagasz sobie drugą nogą, a nogi nie mogą się stykać" - mówiła. Mężczyzna utrzymywał, że dziennikarka się myli, a wtórowała mu sama Lisowa: "Łukasz(...) konkurencji, ale szybko znaleźli wytłumaczenie. Nie winili siebie, a... twórców pytań. Według Jemioła jedno z nich było źle ułożone i Lis nie miała szans, by poprawnie odpowiedzieć.  Po ciężkim dniu...

 • Offowe nagrody roku rozdane

  "Dla ciebie i ognia" w reżyserii Tomasza Zasady i Mateusza Jemioła został uznany najlepszym film w konkursie o Nagrodę Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego, którego wyniki ogłoszono w niedzielę w Białymstoku.

Zdjęcia na temat: jemioła
Wideo na temat: jemioła
 • Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła

  W Teatrze Wielkim - Operze Narodowej odbył się pokaz wiosenno-letniej kolekcji ubrań zaprojektowanych przez Łukasza Jemioła. Tradycyjnie przed obejrzeniem pracy polskiego projektanta zaproszeni przez niego goście pozowali do zdjęć fotoreporterom. Wśród przybyłych na wieczorną uroczystość znaleźli się m. in. Monika Olejnik, Rafał Maserak, Sara Boruc z siostrą, Małgorzata Socha oraz wielu innych ze

 • Tak mieszka Łukasz Jemioł

  Projektant Łukasz Jemioł zaprosił do swojego mieszkania kamery telewizyjne! (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Dlaczego Łukasz Jemioł zadzwonił do Radia Maryja

  Łukasz Jemioł zadzwonił do Radia Maryja. Co go tak poruszyło, że postanowił skontaktować się ze stacją? - Mój głos chyba był potrzebny - powiedział w "Dzień Dobry TVN". - Wielu z nas uważa pewne rzeczy za swój światopogląd, ale ich nie wyraża - dodał projektant mody. - Postanowiłem się podzielić swoim zdaniem na łamach radia, które jest bardzo jednostronne - zaznaczył. Jak zakończyła się ta rozmowa? Jakie wiadomości dostał od księży? (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: jemioła