• Informacje na temat:

  jeniffer

Artykuły na temat: jeniffer
 • Lopez urodziła

  Amerykańska piosenkarka Jeniffer Lopez urodziła w piątek bliźniaki - poinformował magazyn "People". Chłopiec i dziewczynka z małżeństwa Lopez i Marka Anthony'ego urodzili się 45 minut po północy czasu miejscowego w szpitalu na nowojorkiej Long Island. To pierwsze dzieci 38-letniej gwiazdy pop.

 • Jeniffer Aniston produkuje

  Wytwórnia Screen Gems wspólnie z Jennifer Aniston mają zamiar zrealizować film o napięciach rasowych na południu USA.

 • Jennifer Aniston i Courteney Cox: To koniec ich przyjaźni?

  ...ją, by wreszcie postarała się o dziecko. "Ona ją nieustannie dręczy tematem ciąży. Uważa, że Jeniffer koniecznie powinna urodzić dziecko. Wciąż daje jej wskazówki dotyczące macierzyństwa. Jen jest...

 • Jeniffer Aniston: Sztuka zrywania

  Jennifer Aniston (37 l., "Wykolejony" ) i Vince Voughn (36 l., "Sztuka zrywania" ) przyznali się w końcu, że ich związek definitywnie się zakończył. Od kilku tygodni media donosiły o ich rozstaniu, jednak para próbowała zaprzeczać.

 • Pitt i Aniston adoptują dziecko?

  Jeniffer Aniston ( serial "Przyjaciele" ) i Brad Pitt ( "Troja" ), słynna para holywoodzkich aktorów, mają zamiar adoptować dziecko. Już od dłuższego czasu starają się o potomka, ale wszystko wskazuje na to, że adopcja może być jedynym na to sposobem.

 • Jennifer Aniston walczy z czasem

  Studio Universal Pictures nabyło prawa do realizacji komediodramatu "Counter Clockwise", napisanego przez Paula Bernbauma ("Hollywoodland"). Produkcją filmu ma zająć się Jeniffer Aniston ( "Wykolejony" ), która zagra także główną rolę. Z myślą o niej pisany był nawet scenariusz.

 • Jennifer Lopez gra na giełdzie

  Jeniffer Lopez ( "Sposób na teściową" , "Zatańcz ze mną" ) wystąpi w komedii romantycznej wytwórni New Line Cinema "Bridge and Tunnel", opowiadającej o kobiecie grającej na giełdzie, która odkrywa, że jej nastoletni sąsiad robi to samo bez wychodzenia z domu - pracuje bowiem przy użyciu komputera - informuje serwis "Variety".

 • Bardzo prywatne życie Gwyneth Paltrow

  Gwyneth Paltrow (32 l., "Sylvia" ) powiedziała, że spokojnie można było uniknąć rozgłosu związanego z rozstaniem Brada Pitta (41 l., "Mr & Mrs Smith" ) i Jeniffer Aniston(36 l., "Bruce Wszechmogący" ). "Byłoby im teraz o wiele łatwiej znosić to wszystko, gdyby powstrzymali się od komentarzy na swój temat po rozstaniu" - powiedziała Paltrow tygodnikowi "Time".

 • Latynoska piękność Jennifer Lopez nadal nie znika z pierwszych stron gazet. Tym razem nie chodzi jednak o jej nową rolę, płytę, czy życiowego partnera Puffa Daddy'ego. Aktorka i piosenkarka została pozwana do sądu przez agencję reprezentującą kiedyś jej interesy.

 • Alicja w Krainie Dolarów

  "Alicja w Krainie Czarów" Tima Burtona wciąż znajduje się na szczycie amerykańskiego box-office'u. W ten weekend produkcja 3D przyniosła swoim twórcom 34,5 mln dolarów.

Dyskusje na temat: jeniffer