• Informacje na temat:

  jenna dewan

Artykuły na temat: jenna dewan
 • "The Resident": Jenna Dewan w roli seksownej pani doktor?

  .... Jesienią (w USA) na antenie FOX zadebiutuje drugi sezon produkcji. Jenna Dewan przez prawie osiem lat była żoną Channinga Tatuma. Para, która poznała się na planie filmu "Step Up", ogłosiła separację(...)Postać w którą wcieli się Dewan to przedstawicielka firm medycznych, która z rozwojem akcji zdaje sobie sprawę z faktu, że w jej zawodzie trudno o sprawiedliwość, a dobro pacjenta wcale się nie liczy...

 • Seksowny aktor zostanie ojcem

  Channing Tatum, który w tym roku rozgrzał wyobraźnię kobiet rolą striptizera w filmie "Magic Mike", będzie ojcem. Żona najseksowniejszego mężczyzny świata według magazynu "People" Jenna Dewan-Tatum pojawiła się publicznie w sukience podkreślającej krągłości.

 • Channing Tatum i Jenna Dewan rozstali się! Wydali oświadczenie

  Po 9 latach Channing Tatum (37 l.) i Jenna Dewan-Tatum (37 l.) zdecydowali się rozstać. To może być szokiem, bowiem nic nie wskazywało na to, że ich małżeństwo zmierza w takim kierunku. Małżonkowie wydali oświadczenie, w którym poinformowali, że... nadal się kochają! Doszli jednak do wniosku, że "pora dać sobie trochę przestrzeni".

 • Justin Timberlake: Nie jestem już z Britney

  Justin Timberlake, członek amerykańskiej grupy 'N Sync ostatecznie położył kres wszelkim spekulacjom na temat swojego związku z Britney Spears. Podczas wywiadu w programie "Rosie O' Donnell Show" oficjalnie przyznał, iż ich drogi już się rozeszły.

 • "Supergirl": Jenna Dewan-Tatum w roli Lucy Lane

  Jenna Dewan-Tatum dołączyła do obsady serialu stacji CBS "Supergirl" i pojawi się w kilkunastu odcinkach. Aktorka wcieli się w postać Lucy Lane, siostry najsłynniejszej dziennikarki z Metropolis(...) kilka bohaterek - Lois Lane, Kristin Wells, Luma Lynai i Lucy). Do tej pory Jennę Dewan-Tatum widzowie mogli oglądać w produkcjach takich jak serial "Czarownice z East End" czy film "Step Up: Taniec...

 • Channing Tatum najseksowniejszy

  Channing Tatum został wybrany Najseksowniejszym Żyjącym Mężczyzną wygrywając coroczny plebiscyt magazynu "People".

 • Channing Tatum: Żona aktora złożyła pozew o rozwód!

  A jednak! Channing Tatum (38 l.) i Jenna Dewan (37 l.) zamierzają definitywnie zakończyć swoje małżeństwo.

 • Kłopoty Britney i Justina

  Wydawało się, że rozstanie dwojga ludzi powinno być tylko i wyłącznie ich sprawą, a tymczasem szefowie wytwórni Jive robią wszystko, aby związek Britney Spears i Justina Timberlake'a trwał nadal, przynajmniej jeszcze przez jakiś czas.

 • Channing Tatum zostanie po raz drugi ojcem?!

  ...doczeka się braciszka lub siostrzyczki! Zagraniczne media donoszą, że Jenna Dewan najprawdopodobniej jest w ciąży. Pogłoski dodatkowo podsycił fakt, że aktorka odmówiła picia alkoholu na swoim(...) tuż po narodzinach Everly zarówno Channing Tatum, jak i jego żona deklarowali, że chcą mieć więcej dzieci. Jeśli Jenna Dewan faktycznie jest w ciąży, nie uda jej się tego faktu zbyt długo ukryć...

 • Hartnett spotyka się z Cornish

  Josh Hartnett ("Helikopter w ogniu", "Zabójczy numer", "Czarna Dalia") spotyka się z Abbie Cornish, aktorką znaną z takich filmów, jak: "Elżbieta: Złoty wiek" i "Dobry rok".

Zdjęcia na temat: jenna dewan
 • Channing Tatum i Jenna Dewan
 • Channing Tatum i Jenna Dewan
 • Channing Tatum i Jenna Dewan
Wideo na temat: jenna dewan
 • Channing Tatum i Jenna Dewan-Tatum rozstają się po prawie 9 latach małżeństwa

  Channing Tatum i Jenna Dewan Tatum zdecydowali się rozstać. Wspólne oświadczenie pary pojawiło się na ich Twitterach. Zdecydowali się na nie by uniknąć wszelkich plotek na ten temat. Razem przeżyli(...) chcą już więcej komentować sytuacji i proszą o uszanowanie prywatności. Channing i Jenna byli małżeństwem przez niespełna 9 lat. (Associated Press/x-news)

 • Piątek 13-ego

  W poszukiwaniu zaginionej siostry, Clay Miller (Jared Padalecki) zapuszcza się na teren lasów otaczających legendarne Crystal Lake. Tam natyka się na pozostałości starych, drewnianych domków kempingowych ukrytych pośród pokrytych mchem drzew. Wbrew radom policji i ostrzeżeniom mieszkańców, Clay nie ustaje w poszukiwaniach siostry Whitney (Amanda Righetti), a pomaga mu w tym Jenna (Danielle Panabaker), młoda dziewczyna, którą spotyka w grupie znajomych z college'u zamierzających spędzić...

Dyskusje na temat: jenna dewan