• Informacje na temat:

  jenna tatum dewan

Artykuły na temat: jenna tatum dewan
 • Channing Tatum i Jenna Dewan rozstali się! Wydali oświadczenie

  Po 9 latach Channing Tatum (37 l.) i Jenna Dewan-Tatum (37 l.) zdecydowali się rozstać. To może być szokiem, bowiem nic nie wskazywało na to, że ich małżeństwo zmierza w takim kierunku. Małżonkowie wydali oświadczenie, w którym poinformowali, że... nadal się kochają! Doszli jednak do wniosku, że "pora dać sobie trochę przestrzeni".

 • "Supergirl": Jenna Dewan-Tatum w roli Lucy Lane

  Jenna Dewan-Tatum dołączyła do obsady serialu stacji CBS "Supergirl" i pojawi się w kilkunastu odcinkach. Aktorka wcieli się w postać Lucy Lane, siostry najsłynniejszej dziennikarki z Metropolis(...) kilka bohaterek - Lois Lane, Kristin Wells, Luma Lynai i Lucy). Do tej pory Jennę Dewan-Tatum widzowie mogli oglądać w produkcjach takich jak serial "Czarownice z East End" czy film "Step Up: Taniec...

 • Channing Tatum: Żona aktora złożyła pozew o rozwód!

  A jednak! Channing Tatum (38 l.) i Jenna Dewan (37 l.) zamierzają definitywnie zakończyć swoje małżeństwo.

 • Channing Tatum zostanie po raz drugi ojcem?!

  Channing Tatum (35 l.) i jego żona ponoć oczekują potomstwa!

 • "Supergirl": Znamy kolejnego przeciwnika Kary!

  Harewood, Laura Benanti. Ostatnio do obsady dołączyli Levi Miller, Iddo Goldberg, Jenna Dewan-Tatum (Lucy Lane) oraz Glen Morshower (jako generał Sam Lane, ojciec Lois i Lucy).

 • Lupita Nyong'o uznana za najpiękniejszą kobietę świata!

  Oscarów!  To właśnie Lupitę Nyong'o okrzyknięto najpiękniejszą osobą na świecie! Na dalszych miejscach uplasowały się m.in. Keri Russel, żona Channinga Tatuma, ukochana Johnny'ego Deppa Amber Heard oraz... Pink! Zgadzacie się? 2. Keri Russel 3. Jenna Dewan-Tatum 4. Mindy Kaling 5. Pink 6. Amber Heard...

 • "Supergirl": Gwiazda serialu "Buffy: postrach wampirów" pomoże Supergirl?

  ...(Alura Zor-El). Ostatnio do obsady dołączyli Levi Miller, Iddo Goldberg, Jenna Dewan-Tatum (Lucy Lane), Glen Morshower (jako generał Sam Lane, ojciec Lois i Lucy) oraz Henry Czerny (Toyman).

 • Channing Tatum najseksowniejszy

  Channing Tatum został wybrany Najseksowniejszym Żyjącym Mężczyzną wygrywając coroczny plebiscyt magazynu "People".

 • Seksowny aktor zostanie ojcem

  Channing Tatum, który w tym roku rozgrzał wyobraźnię kobiet rolą striptizera w filmie "Magic Mike", będzie ojcem. Żona najseksowniejszego mężczyzny świata według magazynu "People" Jenna Dewan-Tatum pojawiła się publicznie w sukience podkreślającej krągłości.

Zdjęcia na temat: jenna tatum dewan
 • Channing Tatum i Jenna Dewan
 • Channing Tatum i Jenna Dewan
 • Channing Tatum i Jenna Dewan
Wideo na temat: jenna tatum dewan
 • Channing Tatum i Jenna Dewan-Tatum rozstają się po prawie 9 latach małżeństwa

  Channing Tatum i Jenna Dewan Tatum zdecydowali się rozstać. Wspólne oświadczenie pary pojawiło się na ich Twitterach. Zdecydowali się na nie by uniknąć wszelkich plotek na ten temat. Razem przeżyli(...) chcą już więcej komentować sytuacji i proszą o uszanowanie prywatności. Channing i Jenna byli małżeństwem przez niespełna 9 lat. (Associated Press/x-news)

 • Wciąż ją kocham

  "Wciąż ją kocham" to opowiedziana z wielkim rozmachem historia o miłości, rozstaniu i zdradzie, na podstawie najpoczytniejszej powieści Nicholasa Sparksa. Reżyser Lasse Hallström, wielokrotnie nominowany do Oscara twórca "Czekolady", "Co Gryzie Gilberta Grape'a" i "Kronik Portowych", jest gwarancją na to, że projekt stanie się wielkim sukcesem kinowymi komercyjnym. W rolach głównych zobaczymy najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia: Channinga Tatuma znanego z filmu "Step Up", oraz...

 • Fighting

  Sean Arthur /Channing Tatum/ zarabia na życie handlując podrobionym towarem w Nowym Jorku. Spotka na swojej drodze weterana walk ulicznych, Harveya Boardena /Terrence Howard/. Sean zaczyna uczestniczyć w tajnych walkach ulicznych; często jego przeciwnikami są osoby z kryminalną przeszłością.

Dyskusje na temat: jenna tatum dewan