• Informacje na temat:

  jenni rivera

Artykuły na temat: jenni rivera
 • "Eva Luna" od A do Z

  ...i wrócił na szczyt. J jak Jenni Rivera. Latynoska gwiazda wykonała romantyczną balladę do czołówki "Evy Luny", zatytułowaną "Él", której tekst opowiada o miłości Evy do Daniela. Piosenkarka(...) ceremonię ślubną widzów telenoweli, którzy tłumnie wypełnili kościół. Nie zabrakło również gości specjalnych, takich jak: Jenni Rivera i gracz NBA, Pau Gasol. W jak wpadka. Alejandro Chabán (Tony...

 • Pożegnanie Jenni Rivery

  Poruszające przemówienia, występy, konfetti i wielki przebój na zakończenie. Tak wyglądała ceremonia upamiętniające latynoską piosenkarkę Jenni Riverę. W uroczystości wzięli udział zarówno fani, jak i rodzina artystki.

 • Zidentyfikowano zwłoki Jenni Rivery

  Sekcja zwłok potwierdziła, że w wypadku lotniczym w Nuevo Leon w Meksyku zginęła latynoska piosenkarka Jenni Rivera. W meksykańskich mediach opublikowano szokujące zdjęcia z miejsca katastrofy.

 • Jenni Rivera triumfuje po śmierci

  Zmarła w katastrofie lotniczej w grudniu 2012 roku wokalistka Jenni Rivera była jedną z bohaterek czwartkowej (25 kwietnia) gali 2013 Billboard Latin Music Awards.

 • Jenni Rivera: Córka nagrała piosenkę w hołdzie

  Janney "Chiquis" Rivera, 28-letnia córka meksykańskiej wokalistki Jenni Rivery, nagrała pierwszą piosenkę w hołdzie swojej matce, która na początku grudnia 2012 r. zginęła w wypadku samolotowym.

 • Śmierć Jenni Rivery. Dlaczego samolot się rozbił?

  Kilka dni przed pierwszą rocznicą wypadku samolotowego, w którym zginęła m.in. meksykańska wokalistka Jenni Rivera, pojawił się raport wyjaśniający przyczyny katastrofy.

 • Po katastrofie lotniczej: Rodzina wciąż się łudzi

  Rodzinna latynoskiej piosenkarki Jenni Rivery wierzy, że wokalistka zostanie odnaleziona żywa.

 • Rodzina ofiar katastrofy dochodzi sprawiedliwości

  "Wielomilionowego" odszkodowania domagają się spadkobiercy makijażysty Jacoba Yebale'a, współpracownika meksykańskiej wokalistki i jurorki Jenni Rivery, który wraz z nią zginął podczas katastrofy samolotu na początku grudnia.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. "Oprócz błękitnego nieba..."

  W ciągu ostatnich 12 miesięcy świat muzyki stracił tak wybitne postaci, jak m.in. Marek Jackowski, Jarosław Śmietana, Ray Manzarek, Lou Reed, Ravi Shankar, Alvin Lee czy Jeff Hanneman ze Slayera.

Wideo na temat: jenni rivera
 • Uciekinier z Nowego Jorku

  Amerykański muzykolog, etnolog i globtroter Louis Sarno w młodości usłyszał w radiu pewną piosenkę, która wyjątkowo poruszyła jego wyobraźnię i zafascynowała tak bardzo, że postanowił prześledzić jej historię. Zaprowadziło go to do środkowoafrykańskiego tropikalnego lasu, gdzie odnalazł plemię Pigmejów o nazwie Bajaka. Nigdy już nie wrócił do rodzinnego domu. Zamieszkał z Pigmejami, nauczył się ich języka i związał się z Pigmejką, z którą ma 13-letniego syna o imieniu Samedi. Przez lata...