• Informacje na temat:

  jennifer aniston a ciąża

Artykuły na temat: jennifer aniston a ciąża
 • Jennifer Aniston na wakacjach w Meksyku. Ciąża? Te zdjęcia mówią wszystko

  Jennifer Aniston (48 l.) i jej mąż Justin Theroux (46 l.) wybrali się na wakacje do Meksyku. Krok w krok za nimi podążyli paparazzi, którzy zrobili aktorce kilka zdjęć z ukrycia. Co prawda ich jakość nie jest najlepsza, ale i tak pozwala stwierdzić, że ostatnie plotki o rzekomej ciąży byłej żony Brada Pitta były przesadzone. Przypomnijmy, że niedawno jeden z zagranicznych tabloidów przekonywał...

 • Jennifer Aniston w ciąży?

  Jennifer Aniston (35 l.) i Brad Pitt (40 l.) zostaną po raz pierwszy rodzicami - twierdzą media na całym świecie. Informacja o ciąży aktorki jest oczywiście nieoficjalna, aczkolwiek rzecznik prasowy gwiazdy serial u "Przyjaciele" do tej pory jej nie zdementował.

 • Jennifer Aniston jest w ciąży z bliźniakami?!

  Jennifer Aniston (46 l.) dzięki in vitro ponoć będzie mamą dwóch córeczek!

 • Jennifer Aniston trafi pod nóż?

  Jennifer Aniston być może niedługo trafi pod nóż. Aktorka nie wyklucza skorzystania z dobrodziejstw chirurgii plastycznej ze względu na presję, pod jaką żyją kobiety w Hollywood.

 • Jennifer Aniston jest w ciąży!? Wystarczy spojrzeć na te zdjęcia!

  O ciąży Jennifer Aniston (45 l.) zagraniczne media donoszą od jakiego czasu. Czy tym razem aktorka faktycznie spodziewa się dziecka?

 • Jennifer Aniston, gwiazda serial u "Przyjaciele" i od niedawna żona hollywoodzkiego gwiazdora Brada Pitta, zagra główną rolę w filmie "The Good Girl" w reżyserii Miguela Arteta. Produkcja rozpocznie się w marcu 2001 roku.

 • Jennifer Aniston: Nie jestem zdesperowana!

  Jennifer Aniston deklaruje, że wcale nie stara się na siłę zajść w ciążę i dementuje plotki o tym, że spodziewa się dziecka z Justinem Theroux .

 • J. Aniston jednak w ciąży?

  Jennifer Aniston ( serial "Przyjaciele" ), która kilkanaście dni temu dementowała doniesienie, iż spodziewa się dziecka, zwierzyła się ostatnio, że jednak jest w ciąży. Oficjalnie informację o oczekiwaniu na potomka Jennifer Aniston i jej mąż, Brad Pitt ( "Troja" ) mają ogłosić w mediach pod koniec sierpnia.

 • Alfabet "Jak poznałem waszą matkę"

  ...pojawiały się różne znane nazwiska (m.in.: Jennifer Aniston czy Rachel Bilson). Niektóre z nich pojawiały się gościnnie, inne wcale. W maju 2013 r. świat w końcu poznał matkę - Cristin Milioti. Angaż mało(...) spodziewa się dziecka. - Ciąża Alyson nie zaskoczyła nas. Spodziewaliśmy się tego. Inaczej było w przypadku Cobie. Pojawiło się wyzwanie: zamaskować dwie ciąże - wspomina Craig Thomas. W 2012 r. Hannigan...

 • Jennifer Aniston stara się o dziecko

  Jennifer Aniston i jej nowy partner Justin Theroux nie tracą czasu. Po kilku miesiącach związku para zdecydowała się ponoć na ślub i zaczęła starania o dziecko.

Wideo na temat: jennifer aniston a ciąża
 • Dorwać byłą

  Gerald Butler wciela się w rolę łowcy nagród. Jednym z jego kolejnych zadań będzie doprowadzenie jego byłej żony /Jennifer Aniston/, która nie wróciła z warunkowego zwolnienia?

 • Raj na ziemi

  "Raj na ziemi" (tytuł oryginalny "Wanderlust") PAUL RUDD (Stary, kocham cię) i JENNIFER ANISTON (Szefowie wrogowie) to gwiazdy komedii Raj na ziemi w reżyserii DAVIDA WAINA (Wyrolowani), której produkcji podjął się JUDD APATOW (Druhny). Film opowiada historię udręczonej wielkomiejskim tempem pary, która decyduje się dołączyć do komuny, w której jedyną obowiązującą regułą jest bycie sobą. George (Rudd) i Linda (Aniston) to przemęczeni i zestresowani mieszkańcy Manhattanu. Kiedy George...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…

Dyskusje na temat: jennifer aniston a ciąża