• Informacje na temat:

  jennifer aniston chce zostac matka

Artykuły na temat: jennifer aniston chce zostac matka
 • Jennifer Aniston chce zostać mamą!

  Jennifer Aniston (45 l.) wyznała, że ona i jej narzeczony robią, co w ich mocy, żeby zostać rodzicami.

 • Miłosne trójkąty

  Jeden mężczyzna i dwie kochające go kobiety - o takich nietypowych związkach opowiadają wchodzące 28 listopada na ekrany naszych kin filmy "3 serca" i "Siostry i Schiller". Wśród premier znajdują się również m.in.: sequel "Szefów wrogów", animacja "Wielka Szóstka", thriller "November Man" i komedia romantyczna "Scenariusz na miłość".

 • Jennifer Aniston wściekła: Jestem gorsza, bo nie mam dzieci?

  Jennifer Aniston (45 l.) przygotowuje się ślubu z aktorem Justinem Therouxem. Przy tej okazji amerykańskie media wypominają aktorce, że - choć ma za sobą już jedno małżeństwo z Bradem Pittem i wiele nieformalnych związków - nadal nie została matką!

 • J. Aniston matką chrzestną

  Jennifer Aniston (36 l.) została matką chrzestną Coco, córeczki swojej przyjaciółki z planu "Przyjaciół" - Courteney Cox (39 l.) i jej męża Davida Arquette (34 l.). Chrzciny odbyły się w episkopalnym kościele świętego Stefana w Birmingham, w stanie Alabama.

 • Alfabet "Jak poznałem waszą matkę"

  ...pojawiały się różne znane nazwiska (m.in.: Jennifer Aniston czy Rachel Bilson). Niektóre z nich pojawiały się gościnnie, inne wcale. W maju 2013 r. świat w końcu poznał matkę - Cristin Milioti. Angaż mało(...) pojawiła się informacja, że serial być może zostanie uratowany przez inną stację. J jak Jennifer Love Hewitt. To w niej producenci widzieli Robin Scherbatsky. Jen miała wówczas złożone dwie...

 • Aniston weźmie ślub w Afryce

  Amerykańska aktorka i producentka filmowa Jennifer Aniston oraz jej partner Justin Theroux staną na ślubnym kobiercu w Kenii. Hollywoodzka para, która w zeszłym miesiącu się zaręczyła, chce powiedzieć sobie "tak" w grudniu, podczas dziewięciodniowego safari.

 • Matka Pitta uratuje jego związek?

  Jane Etta , matka Brada Pitta , z zawodu terapeutka, znana ze swojej przyjaźni z byłą żoną aktora, Jennifer Aniston, ma nadzieję, że syn naprawi swoje stosunki z Angeliną Jolie .

 • Związek Pitta i Jolie uratuje jego matka?

  Matka Brada Pitta pomaga mu zażegnać kryzys w związku z Angeliną Jolie.

 • Czym zajmowali się znani aktorzy, zanim osiągnęli sławę i pieniądze?

  ...otrzymywał w teatrze. Nie ma wątpliwości, że bagaż doświadczeń aktora pomógł mu stworzyć wiarygodną i ciekawą postać Mike’a Olshansky’ego w serialu "Nocny kurs". Jennifer Aniston podawała(...). Jennifer Aniston, odtwórczyni roli Rachel Green, za którą została uhonorowana statuetką Złotego Globu, urodziła się w rodzinie aktorskiej pary. Zacięcie twórcze towarzyszyło Jennifer już od...

 • Być jak Brad Pitt

  Jest utalentowany, przystojny, bogaty, jego narzeczoną i matką jego dzieci jest najpiękniejsza kobieta na świecie, a do tego sam wygląda, jakby czas się dla niego zatrzymał. Czego Brad Pitt mógłby chcieć więcej? Może Oscara? Aż trudno uwierzyć, że 18 grudnia aktor kończy 50 lat!